Jump to content
Dogomania

Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakbyśmy tak Cioteczki pogrzebały trochę w szafie w poszukiwaniu rzeczy na bazarek dla Gringo? Tak, w ramach wiosennych porządków :razz:
Gdyby to przesłać do Fundacji, Gosia (w wolnej chwili) na pewno wystawiłaby taki bazarek... tak sobie myślę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na razie nadal proszę o ciiiiii

A do tego proszę o pomoc.
Dostałam oremus od Modewratora - pewnie słusznie - że wątek miał tytuł świadczący o typowej zbiórce kasy - i musze się rozliczyć.
Tytuł zmieniłam jakiś czas temu, nie myśląc o tym rozliczeniu. Tym bardziej, że na Gringa jest sporo aukcji allegro i poprzez stronę Fundacji zxbieramy środki + więc mam teraz kłopot.
Przecież nie mogę wstawić wszystkich rozliczeń, bowiem nie pochodzą z tego wątku.
Bardzo Was proszę o pomoc.
Napiszcie mi może na PM - kto ile wpłacił już na Gringa z tego wątku, a ja to zbiorę i wsatwię na wątek.
Nie chcę naruszać regulaminu.
A tytuł już zmieniłam.

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE:

Nie wiem, jak to podawać, bo niektóre osoby pisały nicka, inne imię i nazwisko, nie wiem czy sobie życzą podawania.

Jesli tak wystarczy podaję:

Z bazarków moich oraz z darowizn dla Gringa z wątku wpłynęło łącznie: 1058 zł.

Koszty hotelu opłacane przez Fundację: 2078 zł
Koszt kastracji i opieki po zabiegu: 160,50 zł

W sumie wydatki: 2238,50 zł (nie liczę kupionej przez nas karmy dla Gringa do hotelu).

Saldo: - 1180,50 zł

Hotelik Gringa opłacony do 13.04.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Oj sporo tego powychodziło :shake: trzeba spłacic zeby i inne psiaki miały swoja szanse[/quote]

Akurat w Święta mam czas i szukam po mieszkaniu rzeczy na bazarek dla Gringa. :Dog_run:
Spokojnych i rodzinnych Świąt życzę wszystkim zainteresowanym na wątku! :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...