Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane, co do rozliczeń, to muszę je najpierw przekazać p. Ewie Gontarek, a jakoś się nie mogę dodzwonić. Powiem jedno - wpłacać trzeba jak kto może. A wiecie, co było najdroższe? Hotelowanie Lisia w lecznicy. Warto to sobie na przyszłość zapamiętać. Hotelik byłby jednak nieco tańszy...
A teraz dobre wieści :multi: Gadałam wczoraj z p. Izabelą, czyli Panią. Lisio sprawuje się b. dobrze. Balbinka (pudliczka) nieco obrażona, ale to nic dziwnego - przez 12 lat była jedynaczką.
Lisio doprasza się nieustannie o głaski i podobno cały czas "uśmiecha się" szeroko. Lata po schodach jak stary. P. Izabela jest nim po prostu zachwycona (i oby to trwało!).
Jedyne, co ją niepokoi, to to, że Lisio "Tak się męczy bez łapeczki". Klarowałam jej godzinę, że musi sobie wyrobić mięśnie, że siedział 40 dni w ciasnej klatce, więc na pewno wyszedł z formy. Wreszcie zaproponowałam, że skontaktuję ją z osobami, które też mają trzyłapki, coby mogła wymienić doświadczenia. Selenga - możesz coś w tej sprawie zrobić?
Tak że na razie pełna idylla i happy end. I oby to się nigdy-przenigdy nie zmieniło.
Obiecałam p. Izabeli zdjęcia Lisia jak zrobię odbitki, więc przy okazji obfocę go z nową koleżanką - same zobaczycie :lol:
Co do kasy - jak pisałam czekam na decyzję p. Ewy. Bardzo ważne, żeby jej teraz nie zostawić samej z ew. długiem w lecznicy. Ale myślę, że to akurat wiemy wszyscy. Zofia

PS W lecznicy Lisio dostał rabacik "za dobre sprawowanie"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza'] Wreszcie zaproponowałam, że skontaktuję ją z osobami, które też mają trzyłapki, coby mogła wymienić doświadczenia. Selenga - możesz coś w tej sprawie zrobić?
[/quote]

Zapraszam na wątek "trójłapków w nowym domu"! Kontaktuj się poprzez priv, dziewczyny na pewno Tobie albo ...Wam pomogą!! :loveu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106526&highlight=Trzy%C5%82apki"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106526&highlight=Trzy%C5%82apki[/URL]




.

Link to comment
Share on other sites

[B] Fundacja Na Rzecz Opieki Nad Zwierzętami „SFORA”[/B]
[B] ul. Hołówki 3 lok. 116
00-749 Warszawa[/B]


[B][SIZE=4]Bank PKO BP SA I Oddział Centralny w Warszawie
76 1020 1013 0000 0702 0108 5752[/SIZE]

z dopiskiem: na leczenie Liska
[/B]
Dziś pytanie, dziś odpowiedź[B] ;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale to Tosia2 i Sfora prowadzą te rozliczenia, a nie ja :oops: Spoko, dziś pogadam z p. Ewą i jutro wstawię. Bo nie wiem ile tej kasy dla Lisia jest. Wiem tylko, ile jest winien lecznicy. Po co więc straszyć niewinne dogomanianki ;) A rozliczeń na wątku do tej pory nie zauważyłam - dopiero trzeba je umieścić. Pieniądze szły przez Fundację, więc nie będzie problemu. Spadam teraz z pracy i będę dzwonić intensywnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']
Jedyne, co ją niepokoi, to to, że Lisio "Tak się męczy bez łapeczki". Klarowałam jej godzinę, że musi sobie wyrobić mięśnie, że siedział 40 dni w ciasnej klatce, więc na pewno wyszedł z formy. Wreszcie zaproponowałam, że skontaktuję ją z osobami, które też mają trzyłapki, coby mogła wymienić doświadczenia. Selenga - możesz coś w tej sprawie zrobić?
[/quote]
Mogę pojechać do Pani Izabeli z Guzikiem i pokazać jak ten gnojek za......la na 3 łapkach i jaki jest szczęśliwy kiedy się zmęczy i ma gdzie wrócić :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.... Dopiero wróciłam i tak tyl;ko na chwilkę wpadłam tutaj.... Zupełnie nie jestem na bieżąco w sprawie Liska, ale z relacji mamy wiem, że Zofia jest wspaniałym i pilnym informatorem za co z całego serducha dziękuję!!! :)

Także trzymam kciuki za powodzenie tej adopcji... :loveu:

Aha... Ponieważ narobiło mi się mnóstwo zaległosci, nie dam rady czytać wszystkiego... Napiszczie krótko prosze jakie pytania były do mnie ostatnio........... Oczywiście na każde odpowiem... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']cudowny rabacik :lol:

a mamy konto Pani Ewy bo ja mam Toski tylko adres :roll:[/quote]

Ewa to moja mama, a generalnie z konta korzysta mojego...
Jeśli chodzi o Liska, to rozliczenie będzie szło i tak z konta Fundacji Sfora, wiec jedyną wpłatę na moje konto od Beatki chyba 37,50 jak mnie pamięć nie myli (sprawdzę) mam i przekażę oczywiście Fundacji.

Nie zapszając tylko powiem, ze jest szansa na to że ktoś w znacznej mierze pomoze w spłacie długu, ale dopóki nie mam pewności to milczę.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś tam zadzwonię, o ile Tosia lub p. Ewa mnie nie uprzedzą. Redakcja "Echa Miasta" chciałaby zrobić artykuł o adoptowanych po ich ogłoszeniach pieskach i chcą, by Lisek był jednym z bohaterów. Mam nadzieję, że będzie o czym pisać. Selenga, skontaktuję się z Tobą w sprawie spotkania z Panią. To pilne, bo ona coś wspominała o... protezie :crazyeye:.
PS. Przekazywanie i zdobywanie informacji to mój zawód. Polecam się w tej dziedzinie nieustająco!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza'] Selenga, skontaktuję się z Tobą w sprawie spotkania z Panią. To pilne, bo ona coś wspominała o... protezie :crazyeye:.
[/quote]
Hmmm, nie słyszałam dotąd o protezie dla psa, ciekawe skąd taki pomysł. Mogę Pani opowiedzieć jak wygląda życie z protezą. A co do spotkania to nie ma sprawy - my z Guzikiem stanowimy świetną parę propagandową pod hasłem "Niepełnosprawny? No to co z tego?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...