Jump to content
Dogomania

Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - przegrała z chorobą, odeszła za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/IMG_4552.jpg[/IMG]

[IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/IMG_4553.jpg[/IMG]

[IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/IMG_4554.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Andzia, z Kielc do Kołobrzegu , jedzie się przez Szczecinek;)

Zapraszam do siebie.Pokazalabym Ci nasze nowe schronisko dla psów.

Zbudowane według norm EU, w lipcu przenosimy nasze zwierzęta z przytuliska w Buczku na salony:loveu:[/quote]

hmmm...kusząca propozycja:) co prawda ja jadę "po swojemu" ale zajrzeć mogę ;) dam znac kiedy będę jechała Aguś - i co z tym sprawdzeniem domku?

Link to comment
Share on other sites

A czy jakieś rozmowy z osobą z Kołobrzegu były prowadzone w sprawie domku dla Kasi. Bo przesyłałam namiar do chętnej na sprawdzenie domku, na wizyte przedadopcyjna.
Dla Kasi byłoby super gdyby jak najprędzej znalazła domek, zanim się znów przywiąże do kolejnego człowieka i miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu jutro juz bede w Polsce to wszystkiego sie dowiem.
Ale nie patrz bardzo pozytywnie na ten domek. Dziewczyna starala sie juz o psa od Weroni i zrezygnowala poniewaz Kaska jej sie bardziej spodobala po za tym dowiedzialam sie ze od maja mieszka sama ale w wynajmowanym mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

ja sie tylko obawiam jednego.....ta pani wynajmuje mieszkanie....

do dzierżoniowskiego schronu właśnie przyprowadzono sunie - astkę, którą jakis czas temu adoptowali, a która długo siedziała w schronie....właściciel mieszkania dał im ultimatum - albo mieszkanie albo pies...i tu nigdy nie zrozumiem ludzi - wybrali mieszkanie, wypieprzyli psa:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dlatego też już od bardzo długiego czasu nie daję psiaków do wynajmowanych mieszkań.
Oczywiście, jako pracownik schroniska nie mam prawa żądać aktu własności, ale po prostu pytam, czy mieszkanie jest własnościowe czy wynajmowane, z reguły ludzie nie wiedzą dlaczego o to pytam (albo tak zakręcę pytanie), że mówią prawdę...

Wiem, bo moi rodzice wynajmują ludziom dom i ostatnio właśnie przyszli do nich nowi lokatorzy ze sznaucerem, którzy zostali wyrzuceni z wynajmowanego mieszkania, bo jego właściciel jednak stwierdził, że nie chce, by mieszkali z psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Dlatego też już od bardzo długiego czasu nie daję psiaków do wynajmowanych mieszkań.
Oczywiście, jako pracownik schroniska nie mam prawa żądać aktu własności, ale po prostu pytam, czy mieszkanie jest własnościowe czy wynajmowane, z reguły ludzie nie wiedzą dlaczego o to pytam (albo tak zakręcę pytanie), że mówią prawdę...

Wiem, bo moi rodzice wynajmują ludziom dom i ostatnio właśnie przyszli do nich nowi lokatorzy ze sznaucerem, którzy zostali wyrzuceni z wynajmowanego mieszkania, bo jego właściciel jednak stwierdził, że nie chce, by mieszkali z psem.[/quote]

Niestety racja. Poza tym Kaśka, to nie ratlerek :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety mam odmienne zdanie, często właściciele mieszkań nie zdają sobie sprawy np z tego, że adoptowany pies może niszczyć, może się załatwiać w domu. Pochopnie wyrażają zgodę.

Często jednak, kiedy np adoptowany pies pozostawiony sam w domu wyje, szczeka, drapie drzwi, sąsiedzi zgłaszają skargi do właściciela mieszkania, a ten by mieć święty spokój nierzadko każe opuścić lokum swojemu najemcy, albo pozbyć się psa.

Poza tym trzeba wziąć pod uwagę jeszcze fakt, że np właściciel mieszkania zrezygnuje z chęci wynajmowania go i lokatorzy będą musieli poszukać innego lokum, znaleźć tak owe, gdzie można mieszkać z "dużym" psem, wcale nie jest łatwo...

Ale nie zawsze musi tak być...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...