Jump to content
Dogomania

Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - przegrała z chorobą, odeszła za TM


supergoga

Recommended Posts

[quote name='supergoga']To super, jeśli tak się uda. Bo może będziemy mogli przerobic jej kojec na 2 nieco mniejsze. Czekają kolejne psy na ulicy.

No i mamy 3 nowe astki, w tym szczeniaka 5 m-cy i chyba jego mamę.[/quote]

Supergoga te 3 astki i szczeniak maja trafic do nas do schroniska do Buku?

Tak sie ciesze ze nasza Kasienka jedzie do hoteliku :):) mam nadzieje ze z tamtad szybko znajdzie domek :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te 3 asty są niestety dla nich w tym drugim miejscu. Nie mamy tam możliwości działania. martwi mnie ten szczeniak, bo ktoś się może połakomić na niego, a wydadzą każdemu. Wystarczy że pracownicy rozpowiedzą, a jakiś matoł się znajdzie na malca. Ale nie mam gdzie go zabrać.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Moze to glupie co na pisze ale daloby sie zrobic tak ze ktos wezmie zaodoptuje malca "od nas" przekaze go tobie ?? Bo jesli w tamtym miejscu ludzia nie zalezy az tak bardzo na tym aby pies trafil do odpowiedzialnej rodzinki to lepiej jak by przebywal u nas...

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, właśnie napisany post wylądował na poprzedniej stronie.
Hmmmm

Bardzo prosimy o wsparcie Kasi w hoteliku.

Ze stałych zaoferowanych wpłat uzbieramy 285 zł - brakuje nam 115.
Na pierwszy m-c mam nadzieję, dam rade uzbierać. Ale jeśli Kasia posiedzi troszkę dłużej, będzie krucho.

Proszę, porozysłajcie wątek i prośbę o wpłaty.

Kasia prawdopodobnie we wtorek pojedzie do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Te 3 asty są niestety dla nich w tym drugim miejscu. Nie mamy tam możliwości działania. martwi mnie ten szczeniak, bo ktoś się może połakomić na niego, a wydadzą każdemu. Wystarczy że pracownicy rozpowiedzą, a jakiś matoł się znajdzie na malca. Ale nie mam gdzie go zabrać.:shake:[/quote]

Kurcze szkoda i pewnie latwo z tamta sie tych psiakow nie zabierze (o ile wogole bedzie mozna je z tamtad zabrac). Szkoda psiakow napewno nie maja tam jak w raju a szczeniaczka najbardziej zal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara121']Wiesz Bariemu bedzie milo :)[/QUOTE]

Podeślijcie mi linka, no jakoś mnie przywiało na te wasze niesamowite psiury. A w jednym jestem rozkochana bez pojęcia. Poza tym włocławskie bidy jak Barry też otrzymują wsparcie;).

Jestem w kropce bo bardzo bym chciała jeszcze dopomóc Kasi, ale teraz mam na tapecie Funię i 13-letniego Atosa,zbierają na leczenie:-(. Poza tym Nie wiadomo jak będzie z Pumą jeszcze. Na jakiś astkowych opcjach trzeba krzyku narobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Ciekawe, właśnie napisany post wylądował na poprzedniej stronie.
Hmmmm

Bardzo prosimy o wsparcie Kasi w hoteliku.

Ze stałych zaoferowanych wpłat uzbieramy 285 zł - brakuje nam 115.
Na pierwszy m-c mam nadzieję, dam rade uzbierać. Ale jeśli Kasia posiedzi troszkę dłużej, będzie krucho.

Proszę, porozysłajcie wątek i prośbę o wpłaty.

Kasia prawdopodobnie we wtorek pojedzie do hoteliku.[/quote]

Supergoga a ktory Kasienka ma teraz miesiac oplacony? Kwiecien czy maj?Czy po połowie?? Polowe tego i tego??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigosik']Podeślijcie mi linka, no jakoś mnie przywiało na te wasze niesamowite psiury.[B] A w jednym jestem rozkochana bez pojęcia[/B]. Poza tym włocławskie bidy jak Barry też otrzymują wsparcie;).

Jestem w kropce bo bardzo bym chciała jeszcze dopomóc Kasi, ale teraz mam na tapecie Funię i 13-letniego Atosa,zbierają na leczenie:-(. Poza tym Nie wiadomo jak będzie z Pumą jeszcze. Na jakiś astkowych opcjach trzeba krzyku narobić.[/quote]

Chba nawet wiem w ktorym ale w tym psisku to nie tylko ty jestes rozkochana ;) no u mnie tez ciezko z kasa a tez naszej pieknej chcialabym pomoc...
Tu masz link do naszego Bariego:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/google-page-rankingegus-bari-pan-go-przyprowadzil-pies-teskni-121570/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigosik']Podeślijcie mi linka, no jakoś mnie przywiało na te wasze niesamowite psiury.[B] A w jednym jestem rozkochana bez pojęcia[/B]. Poza tym włocławskie bidy jak Barry też otrzymują wsparcie;).

Jestem w kropce bo bardzo bym chciała jeszcze dopomóc Kasi, ale teraz mam na tapecie Funię i 13-letniego Atosa,zbierają na leczenie:-(. Poza tym Nie wiadomo jak będzie z Pumą jeszcze. Na jakiś astkowych opcjach trzeba krzyku narobić.[/quote]
Hehe kazdy wie o kogo chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Te 3 astki mozna zabrac jak najbardziej ale gdzie domki macie?
Szczeniak najważniejszy, jak bede w przyszłym tygodniu albo i jutro uda mi się wpaść to zrobię zdjęcia i załoze dla niego watek.[/quote]
Narazie nie wiem kto moglby zaadoptowac psiaka ale zawsze mozna popytac osoby ktore maja doswiadczenie z astkami ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Ciekawe, właśnie napisany post wylądował na poprzedniej stronie.
Hmmmm

Bardzo prosimy o wsparcie Kasi w hoteliku.

Ze stałych zaoferowanych wpłat uzbieramy 285 zł - brakuje nam 115.
Na pierwszy m-c mam nadzieję, dam rade uzbierać. Ale jeśli Kasia posiedzi troszkę dłużej, będzie krucho.

Proszę, porozysłajcie wątek i prośbę o wpłaty.

Kasia prawdopodobnie we wtorek pojedzie do hoteliku.[/quote]
A to pewne ze kasienka juz we wtore jedzie ? Jakos musimy uzbierac te 115 zl

Link to comment
Share on other sites

teraz ciepełko się robi i widno dłuzej wiec co tydzień postaram się odwiedzać Kaśkę i chłopaków

i jeszcze tak pomyślałam i juz wcześniej gdzieś napisałam że jeśli Kacha miła babka jest to może jak Hektorek będzie się lepiej czuł i nie będzie to nic zaraźliwego (świerzb np) to może zamieszkają razem ... pogadam z P.Markiem to może ciut taniej by było :oops: a Kaśce weselej ... ona po sterylce jest ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...