Jump to content
Dogomania

Dlaczego nie oddawac zwierzat do met!!!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co? normalnie rece opadaja do samej ziemi jak sie to czyta :cool1: z reguly nie wtracam sie w takie dyskusje ale normalnie nie moge :cool1:

Podkreslam, ze nie mam zamiaru tutaj nikogo bronic bo nie wiem jak sytuacja wyglada a na opisy osob trzecich trzeba brac poprawke ale czy Asia Klero byla kiedykolwiek na wsi?? Na jakiejkolwiek wsi w jakimkolwiek gospodarstwie?? :razz: podkreslanie wielokrotne blota i gnoju jest po prostu smieszne

a Met powinna skolowac betoniarke, wybetonowac podworko, padoki i pastwiska i wtedy byloby ok :diabloti: trzy razy dziennie woda pod cisnieniem zmyc i po sprawie a nie jakas tam ziemia, z ktorej sie po deszczu bloto robi:diabloti: aaaa, i niezlym pomyslem byloby podwiazanie koniom pod ogonami woreczkow na "gnoj" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja się na wsi wychowywałam :diabloti: i ... błoto no to jasne, że trudno, żeby było całkiem czysto, ale takiego błota to nie było w gospodarstwie, w którym mieszkałam (a było 12 krów, 2 konie, psy, koty, kury (100 szt.), indyki... ani w zadnej stajni, w której jeździłam; u met jest spory spadek terenu. Wystarczy wykopać rowek odwadniajacy, wysypać piasek i błota nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czym trzeba sie kierowac jaka podloscia i nieczuloscia,zeby skazywac zwierzeta na takie cierpienie...to zwierzeta po przejsciach....chca spokoju,pragna milosci i w koncu troche dobroci a tu takie gowno...jak maszynka do pieniedzy...jak przedmiot do zarabiania...jak smiec:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']
Presto(psiak,ktory na szczescie ma juz dom)w schronisku(nie ma wystajacych zeber)
A tu Presto po krotkotrwalym wtedy pobycie u met;]
[/quote]
Nie bardzo rozumiem :-( ,po krótkotrwałym pobycie to chyba ani zebra bardziej nie wyjdą ani się nie zaokrągli. Trochę czasu jednak potrzeba żeby schudło albo przytyło. A błoto ? Nie zauważyłam żeby specjalnie szkodliwe było dla zdrowia. Przynajmniej moje- im bardziej wyświnione tym bardziej szczęśliwe. Odwrotnie proporcjonalnie do mojej szczęśliwości jak muszę to prac, i tylko dlatego, że mieszkają w bloku. To przenoszenie ludzkich standardów na było nie było jednak zwierzęta jest takie jakieś nie do końca dla mnie zrozumiałe ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie placi sie 300zl za to zeby pies jadl z jednego wielkiego wiadra ze wszystkimi w kuchni do ktorej trzeba wejsc schodami co dla Presta bylo trudne juz nie mowie o Kulfonie,ktory panicznie bał sie ludzi wiec napewno tam nie wchodzil;/jest bloto i jest syf jak nie widac tu to na fotach z 1postu...a co do Presta to to zdjecia po kilku miesiacach wiec mogl schudnac jedzac w ten sposob...widac na fotach zew schronisku sie trzymal nie byl gruby ale nie bylo widac zeber a u met wszystko bylo jak na dloni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prosze widzę że tu tez jest wątek o met i jej fundacji.
Na miau moderator był zmuszony zamknąć watek bo miał wiadomość od innej zaprzyjaznionej fundacji że jeżeli tego nie zrobi czyli zablokuje możliwość wypowiadania sie o met, sprawe skieruja do sądu.

Met nie wytłumczyłas sie dziewczynom z Łodzi nic a nic co sie stało z kotami które od nich trafiły. Na miau masz kilka dziewczyn które sie dadza za Ciebie pociąć ale tu chyba nie.

Przykro mi ale potraktowanie dziewczyn z Łodzi było fatalne i wciąż ciąży na Tobie sprawa tych kotów.
zamiast sie przyznac do błedu i przeprosić - co byłoby ludzkie i zrozumiałe - Ty brnełas dalej w pokretne wyjaśnienia i posuneliście sie do szantazu wobec admina miau. To nie jest w porządku.

najpierw zróbcie remonty i wszystko co trzeba i dopiero otwierajcie hotel czy cokolwiek to jest. Ale obawiam się za pozno, za dużo sie już stało.
Jednak wszystko można naprawić ale nie widzę póki co checi z Waszej strony do tego

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 years later...

Przez przypadek trafiłam na ten wątek.

 

Mam pytanie. Czy Met nadal prowadzi hotel dla psów, czy ma psy tylko fundacyjne? Jak to po tylu latach wygląda.?

 

 Nasza Szkapa wygrała konkurs w KV w 2014 roku. Ponownie startuje i oczywiście ponownie wygrywa w tym miesiącu.

Nigdzie nie mogę znaleźć jakiś aktualnych info. 

 

Nie pytam się bezinteresownie..... Po prostu schronisko w Szczecinku przegrywa ze Szkapą i chciałabym wiedzieć do ilu zwierząt trafi karma za 15 tys.

 

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=18549

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=17440

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...