Jump to content
Dogomania

Dlaczego nie oddawac zwierzat do met!!!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sie w glowie nie miesci. Skoro Konga miala cieczke trzy tygodnie przed wyjazdem(tak met pisze) a wyjechala ok 17 marca, czyli, no, skonczyla cieczke pod koniec lutego to w ciaze zaszla ok. 20 lutego!!!!tak? dobrze licze??

Link to comment
Share on other sites

mowie o koncu cieczki. Konga krwawila przez ok. 10 dni. wg informacji, które uzyskalam (po kilku miesiacach od przyjazdu Kongi do naszego gospodarstwa) od ulv, Konga miala byc bezplodna. pomijajac fakt, ze ulvhedinn zapomniala - umieszczajac suke u mnie - nadmienic, ze Konga nie jest wysterylizowana. ulv w momencie, kiedy zazadalam sterylizacji Kongi, powiedziala, ze moge to zrobic na wlasna odpowiedzialnosc (i za wlasne pieniadze), bo Konga w skutek zaburzen hormonalnych jest bezplodna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']Arko zależy co met ma na mysli,poczatek cieczki,koniec?przecież przecietnie,normalna cieczka to 21 dni,z tego co wyczytałam płodne dni to 9-13 dzień cieczki[/quote]

Miala cieczke trzy tygodnie przed wyjazdem to dla mnie oznacza, ze skonczyla sie Kondze cieczka trzy tygodnie przed wyjazdem. No ale masz racje, met lubi polprawdy, bo doklanie to nic nie wie!:angryy:

skoro wyjechala 17 marca - 21 dni(trzy tygodnie przed)=24 luty-21 dni ciczka=3 luty, plus 9-13dni-=12-16 luty kryta???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']mowie o koncu cieczki. Konga[B] krwawila przez ok. 10 dni. wg informacji, które uzyskalam[/B] [/quote]

:angryy: to Ty nie wiesz[B][SIZE=4] podstawowych rzeczy[/SIZE][/B]??? TAK, suka tyle krwawi a potem [B][SIZE=4][U]ma DNI PLODNE[/U][/SIZE][/B], wydzieline, sluz, opuchnietą cipke i wtedy jest GOTOWA do krycia!!!!! :angryy: ZRESZTA to widac!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']mowie o koncu cieczki. Konga krwawila przez ok. 10 dni. wg informacji, które uzyskalam (po kilku miesiacach od przyjazdu Kongi do naszego gospodarstwa) od ulv, Konga miala byc bezplodna. pomijajac fakt, ze ulvhedinn zapomniala - umieszczajac suke u mnie - nadmienic, ze Konga nie jest wysterylizowana. ulv w momencie, kiedy zazadalam sterylizacji Kongi, powiedziala, ze moge to zrobic na wlasna odpowiedzialnosc (i za wlasne pieniadze), bo Konga w skutek zaburzen hormonalnych jest bezplodna.[/quote]


Rece opadają co Ty za brednie tu wypisujesz??!!!!!!!! Jakich zaburzen hormonalnych miala byc bezplodna???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Krwawila 10 dni, gdzie u kogo trzymalas Kongę skoro piszesz: [B]wg. informacji ktore uzyskalam!![/B]??
To sie w glowie nie miesci jaką ty opieke dajesz zwierzetom. NIE MASZ zielonego pojecia o nich. PO co przyjmujesz zwierzeta!!!!??????

Link to comment
Share on other sites

alez Arko, nie irytuj sie :) nie patrze na cipki suczek, poniewaz nie jest to moim obowiazkiem. weterynarz podal jej taki lek, jaki uznal za sluszny. ulv uznala za sluszna decyzje o niesterylizacji. ja uznalam za sluszne niewypuszczanie Kongi na wybieg luzem, odkad zauwazylam psy sasiadow krecace sie wokol niej (po czym zaobserwowalam krwawienie). pozniej Konga wyjechala ode mnie. ulv byla poinformowana o wszystkim. ja nie jestem osoba decyzyjna w sprawie hotelowanych w szkapie psow. przekazuje, co mi wlascicielka powiedziala :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']alez Arko, nie irytuj sie :) nie patrze na cipki suczek, poniewaz nie jest to moim obowiazkiem. weterynarz podal jej taki lek, jaki uznal za sluszny. ulv uznala za sluszna decyzje o niesterylizacji. ja uznalam za sluszne niewypuszczanie Kongi na wybieg luzem, odkad zauwazylam psy sasiadow krecace sie wokol niej (po czym zaobserwowalam krwawienie). pozniej Konga wyjechala ode mnie. ulv byla poinformowana o wszystkim. ja nie jestem osoba decyzyjna w sprawie hotelowanych w szkapie psow. przekazuje, co mi wlascicielka powiedziala :)[/quote]

Wiesz co- [B][COLOR=green]XXX[/COLOR][/B] ......i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Wiesz co-[COLOR=green][B]XXX [/B][/COLOR]......i tyle.[/quote]

Trochę kultury?

[B]Konga krwawila przez ok. 10 dni. [/B][<-- kropka, czyli koniec zdania, ARKO]
[B]wg informacji, które uzyskalam[/B] (po kilku miesiacach od przyjazdu Kongi do naszego gospodarstwa) [B]od ulv, Konga miala byc bezplodna[/B].[tu koniec drugiego zdania]

Tak napisała met, a nie, że Konga krwawiła ok.10 dni wg informacji jakie uzyskała.

Link to comment
Share on other sites

Met,Moglas pisac cokolwiek ale nie lepiej zatajac prawde i gadac niestworzone brednie....ty wogole wiesz cokolwiek na temat psow?bo cos mi sie nie wydaje...to straszne co musialo spotkac ta sunie.....no i jakos dziwnie sie sklada,ze zawsze jak pojawia sie jakis problem,jak ludzie udowdniaja ci wine i klamstwa to zaczynasz zwalac wine na innych ludzi i szukasz jakiejkolwiek deski ratunku...to zalosne....ale tofundacja a nie ty jako osoba prywatna wiec wez to pod uwage...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Trochę kultury?

[B]Konga krwawila przez ok. 10 dni. [/B][<-- kropka, czyli koniec zdania, ARKO]
[B]wg informacji, które uzyskalam[/B] (po kilku miesiacach od przyjazdu Kongi do naszego gospodarstwa) [B]od ulv, Konga miala byc bezplodna[/B].[tu koniec drugiego zdania]

Tak napisała met, a nie, że Konga krwawiła ok.10 dni wg informacji jakie uzyskała.[/quote]

I tak niczego to nie zmienia. SWIADCZY tylko o TOTALNEJ niewiedzy i beztroskim podchodzeniu do zwierzat.TYLE!! ZERO ODPOWIEDZIALNOSCI!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][B][COLOR=green]Wydzieliłam wam osobny temat z wątku Dżeka.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Możecie dyskutować, ale prosze żeby odbywało się to w sposób kulturalny i bez obrażania[/COLOR][/B][/quote]

TAK jest!OK;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']mowie o koncu cieczki. Konga krwawila przez ok. 10 dni. wg informacji, które uzyskalam (po kilku miesiacach od przyjazdu Kongi do naszego gospodarstwa) od ulv, Konga miala byc bezplodna. pomijajac fakt, ze ulvhedinn zapomniala - umieszczajac suke u mnie - nadmienic, ze Konga nie jest wysterylizowana. ulv w momencie, kiedy zazadalam sterylizacji Kongi, powiedziala, ze moge to zrobic na wlasna odpowiedzialnosc (i za wlasne pieniadze), bo Konga w skutek zaburzen hormonalnych jest bezplodna.[/quote]
Że jesteś nieodpowiedzialna to już udowodniłaś, ale mogłabyś miec na tyle odwagi cywilnej, zeby sie zasłaniac idiotycznymi i perfidnymi kłamstwami :mad::angryy::mad:
[B]NIGDY nie zażądałaś sterylizacji Kongi!!!!! NIGDY nie mówiłam, że jest bezpłodna!!!!![/B]
Owszem, rozmawiałysmy o Kondze kiedy ci ją powierzałam i przypomnę ci, ze mówiłam wtedy, dlaczego Konga jeszcze nie jest ciachnieta. chyba dość wyraźnie - bo chciałam poczekać z operacja do wyleczenia skóry!!!! I jeszcze mówiłam, ze nie mozna dopuscić żeby miała młode, ze względu na nużyce... :angryy:

Więc daruj sobie te cholerne brednie....

Żeby było smieszniej, to chyba z milion osób słyszało, jak mówiłam o konieczności wysterylizowania Kongi....

Aha- sama met nie poinformowała o cieczce Kongi, ani nie zapytała o zastrzyk hormonalny, czy go podać, ani nawet nie powiedziała o tym, czemu go podała - wyłącznie w kontekście naburmuszonej panienki, wyliczającej wydatki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Że jesteś nieodpowiedzialna to już udowodniłaś, ale mogłabyś miec na tyle odwagi cywilnej, zeby sie zasłaniac idiotycznymi i perfidnymi kłamstwami :mad::angryy::mad:
[B]NIGDY nie zażądałaś sterylizacji Kongi!!!!! NIGDY nie mówiłam, że jest bezpłodna!!!!![/B]
Owszem, rozmawiałysmy o Kondze kiedy ci ją powierzałam i przypomnę ci, ze mówiłam wtedy, dlaczego Konga jeszcze nie jest ciachnieta. chyba dość wyraźnie - bo chciałam poczekać z operacja do wyleczenia skóry!!!! I jeszcze mówiłam, ze nie mozna dopuscić żeby miała młode, ze względu na nużyce... :angryy:

Więc daruj sobie te cholerne brednie....

Żeby było smieszniej, to chyba z milion osób słyszało, jak mówiłam o konieczności wysterylizowania Kongi....

Aha- sama met nie poinformowała o cieczce Kongi, ani nie zapytała o zastrzyk hormonalny, czy go podać, ani nawet nie powiedziała o tym, czemu go podała - wyłącznie w kontekście naburmuszonej panienki, wyliczającej wydatki....[/quote]

szkoda gadac jak ta dziewczyna (met) klamie...
brnie coraz bardziej :(

Link to comment
Share on other sites

ulv, a moze zapomnialas mi o tym powiedziec, tak samo jak zapomnialas leczyc psa i placic na niego? :)

wybaczcie, ale przepychanki slowne nie sa moim hobby. raz jeszcze zapraszam do prywatnego kontaktu, a tymczasem zmykam. slodkiego zycia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']ulv, a moze zapomnialas mi o tym powiedziec, tak samo jak zapomnialas leczyc psa i placic na niego? :)
[/quote]
:roll:odnosze wrazenie,ze ty masz biznes a nie fundacje, ktora podobno miala pomagac zwierzetom.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Arko ja dawno odniosłam juz takie wrażenie


prywatny kontakt met??

zapomniałaś juz jak rzuciłaś słuchawką jak dzwonił do ciebie Robert w sprawie Lisi?

zacznij zachowywać się jak dorosła osoba
błąd może popełnić każdy
ale dorosły i odpowiedzialny człowiek przyzna się do błedu i stara się go naprawić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']Arko ja dawno odniosłam juz takie wrażenie


prywatny kontakt met??

zapomniałaś juz jak rzuciłaś słuchawką jak dzwonił do ciebie Robert w sprawie Lisi?

zacznij zachowywać się jak dorosła osoba
błąd może popełnić każdy
ale dorosły i odpowiedzialny człowiek przyzna się do błedu i stara się go naprawić[/quote]


Święta prawda....

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A najbardziej mnie irytuje to,że możemy tu sobie pisać,wyrażać oburzenie,a met dalej jest zadowolona z siebie i z tego co robi.I z tego co pisze jasno wynika,że niewiele ją obchodzą opinie i pytania zadawane przez innych ludzi:shake:
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']A najbardziej mnie irytuje to,że możemy tu sobie pisać,wyrażać oburzenie,a met dalej jest zadowolona z siebie i z tego co robi.I z tego co pisze jasno wynika,że niewiele ją obchodzą opinie i pytania zadawane przez innych ludzi:shake:
Elżbieta[/quote]
Tak, pisanie nic nie da.
A ja mysle,ze fundacja met powinna byc teraz obciazona chociazby za koszy weterynaryjne ponoszone na Konge; usg, wizyty lekarskie, leczenie itd. I mam nadzieje, ze z tego 1% bedzie to oplacone. Jak nie milosc i odpowidzialnosc za zycie i los zwierząt to "po kieszeni" chociazby.
Poniewaz ten 1%, na szczescie, nie splywa na konto jej fundacji to jest to do zaltwienia. To tak dla "przypomnienia" dla met w jakim celu zakladala fundacje!!!:razz:

I mozeci sami pisac do tej fundacji aby zarezerwowala srodki na pokrycie kosztow leczenia i ratowania zycia Kongi, doprowadzonej do takiego stanu zdrowotnego przez met.
[URL]http://nasza-szkapa.idl.pl/spokojna.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...