Jump to content
Dogomania

lupak

Members
 • Content Count

  716
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About lupak

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  krakow
 • Interests
  psy zaprzegowe, osobliwie malamuty
 • Occupation
  lesnik
 1. [quote name='panbazyl']lisie - ja piszę o konkursach tropowców (na końcu ścieżki jest tylko skóra po dziku, nie ma tam żywego stworzenia). Obserwowałam konkursy dzikarzy gdzie pies jest wpuszczany do zagrody z dzikiem - tu dzik ma większe szanse niż pies. Dużo większe. Nie bylam nigdy przy konkursie norowania. Nie wiem czy z chęcią bym chciała to obejrzeć, ale kiedyś pewnie obejrzę aby się przekonać jak to wygląda - bo nie lubię znać tylko jednej strony medalu.[/QUOTE] i tu wielki szacun :razz: , bo nasz lis - niech się przyzna - [B]widział na własne oczy z bliska[/B] ?
 2. A nie mówiłam :razz: I nie sądu to wina . Sąd się musi trzymać paragrafów, a hydra ma sposoby na paragrafy i co lepsze macki ma pod ochroną.
 3. Ada - Kłaj faktycznie nie był ani A ani KTOZU. Jak dojdziecie czyj był ....i jak funkcjonowały umowy z gminami poza oficjalnymi zapisami będziesz w domu ;) Myślałam o org walczących ze sobą. O traceniu energii w kopaniu się między fundacyjkami więcej lub mniej znanymi. Nie darmo co dzień się modlę - od powietrza, głodu , ognia, wojny i fundacji prozw. zachowaj mnie Panie. Wolnym strzelcem będąc pomagam jednej takiej od malamutów. Ale.... znam je ( osoby w fundacji) od podszewki, niejednokrotnie naprowadzałam na rozsądne drogi bo stojąc z boku niejako obcinałam emocje i .... nie ważne. Ale ja wredna suka jestem ;) No to ide z mamutami ( moim i nie moimi ) w pola. Po burzy pięęęęęknie i świeżo :lol:
 4. dokładnie :mad: ..... KTOZ - KTOZEM. Hydra gdzie indziej ;) Ale ja prosta baba jestem i nie do końca spenetrowałam zależności na salonach. Niemniej jest coś na rzeczy, i to nie walki między fundacjami, stowarzyszeniami itd są istotne. Wy sie nawzajem szczujecie i punktujecie a .... kasa leci ..... gdzie ma polecieć. Dopóki interesy ww nie będą spójne bezdomniaki dalej będą na straconej pozycji. Ale ja stara jestem i może mi się już miesza :eviltong:
 5. [quote name='Ada-jeje']Byli, by gdyby mial kto zlozyc doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popelnienia przestepstwa.[/QUOTE] Nie. Nie w tym kraju i nie w tej rzeczywistości. Dopóki energia będzie marnowana na obcinanie macek a nie ucięciu łba hydrze nic się nie zmieni. Za chwilę wybuchnie następna afera nowej macki i wszyscy będą zdziwieni - to taka dobra kobieta była- jak mogła -szok - jak mogło do tego dojść :shake: . Panta rej.
 6. A ja przewrotnie zapytam [B]czyj[/B] tak na prawdę był Kłaj, [B]kto[/B] dopuścił kurnik bez karencji, remontu ze zdzieraniem tynków albo .... co tam w przepisach stoi do wykorzystania dla psów?? Potem -[B]Kto brał prawdziwą kasę[/B] z umów z gminami ? I wreszcie - kto będzie następny podstawiony (omotany, uwikłany itd ) do kręcenia lodów na krzywdzie bezdomnych ? Ps. Nie znam "Anny", ale wiem o pewnych sprawach piętro i więcej wyżej ;) I nie przewiduję zawirowań w dobrostanie decyzyjnych. Co nie znaczy, że umniejszam winę A. czy cuś. Nie zał mi jej. Powinna zostać ukarana z całą surowością, ale jeszcze surowiej powinni zostać ukarani ci z górnego piętra. Dziękuję za uwagę.
 7. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Shilii:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-2012%21%21%21

 8. Maks od 2003r. w schronisku - Nie pozwólmy mu odejść w Schronisku!! weteran do pilnej adopcji.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/212033-Cudowny-Max-od-2003r-za-kratami-WR%C3%93CI%C5%81-DO-SCHRONISKA-%28%28

 9. Bgra

  Gaciorex / Nastoperex od Plaskatych z Kociego Świata-model 2012

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/229204-Kolorowy-majtex-i-skarpetki-na-plaskate-robi-si%C4%99!

  Dziękuję za hoopsanie:)

 10. A już myślałam, że będzie czym oko pocieszyć . No dawajcie te foty plizzzz
 11. cudne są, a mną zazdrość tłucze. Ale taka życzliwa - oby jak najlepiej się odchowały i wspaniałe ( Bajkowe) domki miały. I tak ma być !!! bo limit ciuli (zb) masz wyczerpany .
 12. [quote name='madziak25']Ciotki z leczeniem zwierząt troszkę podobnie jest jak z leczeniem ludzi. .[/QUOTE] Trudniej, człowiek 3/4 powie w wywiadzie. Pies - zostawia inwencję wetowi. Dlatego twierdzę, że nieludzki doktór ma pod górkę. I do dziś nie mogę przeboleć, że vet moich burków nie dopisał mnie do listy swoich pacjentów :angryy: A hotelik i hotelikowego veta znam i mam pełne zaufanie. Zrobią wszystko co mogą. A jutro wybieram się tam w odwiedziny :lol:
 13. [I]Po wsi Słowino grasują psy jednego z mieszkańców. Zagryzły już kilka innych psów, a w środę wieczorem na oczach właścicielki kota rozszarpały go na strzępy - zaalarmowała nas czytelniczka z gminy Darłowo. Kobieta twierdzi, że od ponad pół roku mieszkańcy wsi piszą petycje, proszą policję, straż gminną i Urząd Gminy o pomoc. - Owszem stróże prawa przyjeżdżają, karzą właścicieli upomnieniami i mandatami, a psy dalej grasują...[/I] [URL="http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111108/POWIAT06/350603753"]http://www.gk24.pl/apps/p...IAT06/350603753[/URL] Więcej psów trzeba spuścić z łańcuchów? ;-)
 14. [quote name='Pies Wolny']..... Łupanie po nogach Kahoony jako jedynej 'sprawczyni' teraz bardzo wnikliwie recenzowanej nowelizacji jest nieporozumieniem. Nie ona jedna jest do poszczypania, lista długa jak z Gdańska przez Warszawę na Wawel. ...... Jeśli z wielu zupełnie sensownie zadanych pytań ma coś dobrego dla psów wyniknąć [B]to ja mogę podjąć się posegregowania tego materiału i wyślę go do Biura Prawnego Sejmu i Zespołu ds. zwierząt jeśli taki[/B] znowu powstanie - bo tego póki co nie wiemy na 100%. Powtarzam moje zdanie nt. nowelizacji - to jest krok w dobrą stronę - niezależnie od tego, że dla mnie także mały i dużo za mały, wartością dodaną jest 'ruch i wiatr' w prasie, tivi, także tu na dogo jaki nowelizacja wywołała, wartością dodaną jest także bezprecedensowa mobilizacja środowiska zwierzowego i efekt zebrania wymaganej liczby podpisów, by złożyć projekt obywatelski. Pożyjemy zobaczymy. Gdzie żyjemy wiemy, wszystkie warunki brzegowe i uwarunkowania czasoprzestrzeni znamy. .[/QUOTE] I moim zdaniem to ma sens (wytłuszczone szczególnie).Krótko i sensownie zadane pytania (problemy) wymuszą takie odpowiedzi. I o to chodzi. Bez tej całej polityki i słowotoku. A kto, komu, za ile i kiedy dla czworonożnych znaczenia nie ma ;-)
×
×
 • Create New...