Jump to content
Dogomania

Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 525
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aska25']Jest mi bardzo przykro, ale niestety dom tym u mnie nie wypali. Byldzisiaj u nas szczeniak 3 miesiace sunia rotka. On caly czas byl podniecony, biegal wokol niej i sie cieszyl. Walnal ja lapa. Potem nagle zaczal warczec i prawie ja ugryzl. Jak ja zamknelismy do klatki to caly czas szczekal, wyl, biegal w kolo. Jak poszla do 2 pokoju to szczekal i skakal na drzwi do niego. Niestety nie dam rady go wziac. Game Boy bedziesz mogla. Ja go w srode odbiore i do tej lecznicy zawioze. Jest mi strasznie glupio teraz ze nie sprawdzilam wczesniej jak chico do psow sie zachowuje. Przepraszam.[/quote]

Aśka to jest normalne zachowanie psa, myslalas, ze przyniesiesz go do domu a one beda sie tulic i lizac?? mowilas, ze jak psy nie beda sie zgadzac mozna je zamknac w dwoch roznych pokojach co sie stalo, ze ta opcja upadla?
przez Twoja lekkomyslnosc ja mam zajety tymczas nieszczepionym szczeniakiem a ten mały nadal nie ma sie gdzie podziac:shake:

Link to comment
Share on other sites

na mailu nic nie mam na razie też - głupia mogłam nacisnąć opcję z powiadomieniem odbioru wiadomości :/
Wiedziałabym chociaż czy przeczytał :/
Mam nadzieję, że się odezwie
Modliszko - nie odrzucaj opcji z Krakowem :) - i dalej psiaki jeżdżą przecież:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam :-( .
Psa jak zamknelam w 2 pokoju to nasz skakal na drzwi i szczekal. tak przez 4 godziny. Nie mieszkam w domu. Moglam wczesniej sprawdzic zanim napisalam bo niepotrzebnie narobilam problemu i jest mi strasznie glupio z tego powodu. Ja niestety DT byc nie moge dla zadnego innego psa.
Napisalam sms do kolegi, ktory mieszka w domu i ma boksera. Pies bylby w domu, a bokser caly dzien na dworze jest. Mialabym fotki psa wtedy aktualne, ale tez nie obiecuje. Jutro napisze. Ale to tez max na 3 tyg. Rano bede wiedziala

Link to comment
Share on other sites

Agata ja nie jestem okrutna nie przesadzaj, z calym szacunkiem dla osob sie tu udzielajacych jestesmy tu glownie dla zwierzat, dla mnie Aska zachowala sie lekkomyslnie, zaproponowala DT, ja mam nastepnego psa w dodatku przez 7 dni go nie zaszczepie, to nie zlosliwosc - to bezsilnosc w takiej sytuacji :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi bardzo i jeszcze raz przepraszam. Poprostu nie spodziewalam sie takiej reakcji psa. Jezeli chodzi o mojego kolege to psu by nic sie nie stalo, ale odp bede miala rano. Rozumiem, ze jestescie zli na mnie i bedziecie mnie uwazac za nieodpowiedzialna. Naprawde jest mi bardzo przykro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25']Przykro mi bardzo i jeszcze raz przepraszam. Poprostu nie spodziewalam sie takiej reakcji psa. Jezeli chodzi o mojego kolege to psu by nic sie nie stalo, ale odp bede miala rano. Rozumiem, ze jestescie zli na mnie i bedziecie mnie uwazac za nieodpowiedzialna. Naprawde jest mi bardzo przykro.[/quote]

oj Aska nie o to chodzi, psa mi szkoda i tyle, poprostu uwazaj na przyszlosc, u mnie tez czesto sa kwasy z sasiadami, czasem z TZ o tymczasy, napawde rzadko kiedy jest rozowo jak sie przyniesie zwierze do mieszkania w ktorym sa juz zwierzaki, ktere w dodatku ten dom uwazaja, za swoj teren

Link to comment
Share on other sites

Na swoje usprawiedliwienie moge tylko powiedziec, ze siedze w tym temacie (schroniska) od miesiaca. Tak jak napisalyscie niepotrzebnie narobilam zamieszania, chcialam pomoc tak bardzo, ze najpierw napisalam a potem sprawdzilam reakcje psa.

Link to comment
Share on other sites

Środa jest ok. Byle tylko facet się odezwał... Aśka, nie łam się, tylko nic nie robiąc nie popełniamy błedów. Mamy dobrą lekcję na przyszłość. Ja też czasami szybciej robiłam niż myślałam, wszystko z chęci pomocy. A tu trzeba rozsądku..

Link to comment
Share on other sites

Kolega napisal, ze on bardzo chetnie, ale mama kreci nosem. Powiedzial ze zrobi wszystko zeby ja namowic. Wyjasnilam ze to bylby DT na 3 tyg, za mnie. Nic nie obiecuje. Ma do mnie dzwonic kolo 14 i powiedziec co na to rodzicielka.

Ps. Dzieki za zrozumienie. Na pewno wiecej takiego bledu nie popelnie. Znalazlam swoj sposob na pomoc. Wczoraj bylam w schronie na Marmurowej i przez 6 godz wyprowadzalam pieski. 1 ma depresje wyciagne go z tego i poszukam domku. Wiecie Dt byc nie moge, ale szkoda ze przekonalam sie tym kosztem psiaka. Tylko z 2 strony jakbyscie na mnie patrzyli jakbym jednak wziela malucha a moj pies zrobilby mu krzywde. Tego sie boje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25'] Wczoraj bylam w schronie na Marmurowej i przez 6 godz wyprowadzalam pieski. 1 ma depresje wyciagne go z tego i poszukam domku. Wiecie Dt byc nie moge, ale szkoda ze przekonalam sie tym kosztem psiaka. Tylko z 2 strony jakbyscie na mnie patrzyli jakbym jednak wziela malucha a moj pies zrobilby mu krzywde. Tego sie boje.[/quote]

Brawo :klacz:
ja mam nadzieję, że gość z allegro się odezwie - w sumie jeśli nie porozmawia z modliszką nawet nie wiemy czy to dobry dom :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nikt do mnie nie dzwonił ani nie pisał...

Seaside - ta pani z Krakowa byłaby jak najbardziej ok, ale jest jeden problem: ona dzwoniła z numeru zastrzezonego, nagrała się na pocztę ale także nie podała swojego numeru. No i nie mam jak się z nią skontaktować.

Kiedyś pisała do mnie jeszcze pani z Poznania, ale ucichła. Nawet napisałam ostatnio, że pies jest juz zdrowy ale też nie odpisała.

Poza tym nikt się nie kontaktował.

Gameboy - ten mały był szczepiony raz. Kolejny termin szczepienia to chyba jeszcze trochę przed nim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...