Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

Ile tu dobrych duszków:multi::multi::multi:
Ale mnie to cieszy.
Pani Roma też, za każdym razem okazuje wielką radość. Nie przywiozłam pralki z Rzeszowa bo Halcia pomyliła daty albo ja źle napisałam, niestety będzie teraz musiała kursować do schronu z Frania a stamtad może poprosimy Żabke aby dostarczyła do p. Romy.

Moje kochane Wolontariuszki z Rzeszowa nie wiecie nawet jak ja Wam wczoraj współczułam, kiedy woziłam suczki do sterylki zaledwie 5 kilometrów wraz z pasażerką, która kąpała się ostatnio w 1978 roku.:shake:
Sunie były przesympatyczne, jedna próbowała przerzucać biegi, druga lizała mnie po po uszach, trzecia szczekała bo zobaczyła kota na ulicy a czwarta malutka haftowała . Na szczęście już po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='żaba88'][U][B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR][/B][/U]

Jeden problem to nie problem, ale kto mi wysłał paczkę przez kuriera z GLS?
Bo nadawca mi się nie zgadza.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=75225"]Saphira[/URL] to od Ciebie te miski, itp?[/quote]

Miski ode mnie - jeżeli z W-wy z Szopka to ode mnie. A co jeszcze jest w tej paczce ?
Powinna być masa misek + środki przeciwpchelne + piłeczki jeżowe.
Nie wiem co miała dołożyć Pani Kasia, bo może dlatego Ci sie nie zgadza.

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się zarobić parę groszy na myciu okien i postanowiam kupić smycz dogo na bazarku na rzecz p.Romy...:loveu: Choć tak mogę pomóc...:oops: Wiem,że to niewiele,ale zawsze coś...:oops:
Co do aerozoli-czy mam je zanieść P.Romie,czy mają na razie być u mnie?Jak w ogóle planujecie tą akcję odpchlania?

Link to comment
Share on other sites

tak tu czytam kto co kupil, wiec tez sie pochwale:
masa cala ciuchow (3 worki duze reklamowe)
masa pasztetow sojowych, flaczki sojowe, koletow sojowych tez od groma i ciut ciut, kawy, herbaty rozne, kasze, ryze, olej, otreby, platki owsiane, konserwy rybne, tunczyki, makarony, ciastka, przyprawy, gabki do mycia naczyn, sciereczki, smakolyki dla psiakow i wiele innych. bylaby z tego ogromna paka, dlatego na raty podawalabym to autobusem.
wet siostro dzieki za oferte. jednak wole naraz podac wiecej niz 5kg. ktos juz sie oferowal, aha zaba chyba, albo sie myle, to wezmie wiecej naraz. dzieki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Albiemu. pani Roma bardzo łaskawie spogląda na łakocie: miodek ,dżemy...To dla niej rzadka gratka
Co do odpchlania - musicie jakos sami się dogadać między sobą, bo wszystko w Waszych rękach - proponuję skontaktować się z Zabą, bo Weroniki ma teraz nie być... Ja bym pomogła ale długość( ręki )niestety nie przekracza odległości:evil_lol:Pewnie trzeba by to zgrac jakos z tym, co załatwiła Weronika w Senepidzie...Ta kobita to ma motor...

Link to comment
Share on other sites

Saphiro, Albiemu nie jest z Przemyśla... Tam wszystko przechodzi przez Orzechowce....Ewent, można przekazać kaskę np,Zabie- ale prywatnie- ze wskazaniem, co może kupić..Tego chłopaka to pewnie niedługo z domu wymeldują - praca, orzeszki,Roma , a niedługo jeszcze studia - słowem Zaba-guma.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pani Roma dzisiaj otrzymała paczkę,( nie wiem czy wszystko wymienię , bo nie zapamiętałam ) z tego co pamiętam, był proszek do prania, mydełka, inne środki czystości, futerko, ciepły swetr, makaron, herbata, reczniki. PANI ROMA ZA WSZYSTKO SERDECZNIE DZIĘKUJE.

Duduś dostał zabawkę od Żaby strasznie mu sie podobała, dzisiaj chwilę z nim się pobawiłam, już nie rzuca kamieniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']ktos juz sie oferowal, aha zaba chyba, albo sie myle, to wezmie wiecej naraz. dzieki za pomoc.[/quote]

Muszę znać wcześniej godzinę bo mogę być w pracy i nikt tego nie odbierze...


[quote name='Saphira']A gdzie Żaba ! Czyżby legł przywalony stertą kotletów sojowych,makaronów, kaszy, ryżu, misek, środków przeciwpchelnych......?[/quote]

Nie takie rzeczy na mnie leciały :lol:


[quote name='gagata']Saphiro, Albiemu nie jest z Przemyśla... Tam wszystko przechodzi przez Orzechowce....Ewent, można przekazać kaskę np,Zabie- ale prywatnie- ze wskazaniem, co może kupić..Tego chłopaka to pewnie niedługo z domu wymeldują - praca, orzeszki,Roma , a niedługo jeszcze studia - słowem Zaba-guma.:lol:[/quote]

Tak jak wyżej ;) A niech spróbują wymeldować :diabloti:


[quote name='Saphira']Ja już nie obciążyłam Żaby paczkami. Wczoraj i dziś podałam namiar kurierowi bezpośrednio do Pani Romy. Tylko co konieczne będę kierowała na Żabkę.[/quote]

Słuchajcie: mi te paczki nie przeszkadzają! Wysyłać kto chce i ile chce!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?S='.Wroc%B3aw.'&Z='.Przemy%9Cl.'&date='.wto,%2005.08.08.'&time='.22.30.'&start=1&search=Szukaj&tmp"]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?S='.Wroc%B3aw.'&Z='.Przemy%9Cl.'&date='.wto,%2005.08.08.'&time='.22.30.'&start=1&search=Szukaj&tmp[/URL]

Oto link na rozkład jazdy pkp

Acha. Dobranoc Wszystkim !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...