Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z pewną taką nieśmiałością i nutką dekadencji przypominam ze świat sie nie dowie o cegiełkach tak z niczego. We wszystkich co robiłam ludzie zainteresowani wątkiem rozsyłali znajomym, na GG w statusie, nasza klasa, linki w bazarkach były. Bardzo ważny jest ten początek aukcji aby było kilka pierwszych cegiełek kupionych. Następni już widzą że ktoś kupił, tak to działa.

Link to comment
Share on other sites

Izadorko w którym poście są te linki ? Ile mogę to roześlę !
Przed chwilką założyłam szkielet profilu na naszek Klasie, ale muszę miec pomoc i akceptację ! Login : adopcje2 hasło : zwierzaki

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Saphiro,jedż do Orzechowców, tam dziewczyny maja opanowane szlaki spacerowe z pieskami ,a i słyszałam,że budynek socjalny remontują...Będzie i przyjemnie i pożytecznie...:cool3::lol::evil_lol:[/quote]
Pojadę przez Warszawkę - może Cię zabrać ? Uprzedzam, że dla mnie normalna prędkość pojazdu na drodze to 120 do 190 km/h. Musisz mieć nerwy mocne !

Link to comment
Share on other sites

Saphira dwa orzeszki mają domy i pasuje je przy okazji do Warszawy dotransportować :) Dziadzio i Lolek ... co Ty na to? :D

Ehhh te Franie, jak to mówił mój kolega .... duże, ciepłe, takie okrągłe i ... tak cudownie sie kręcą ;)

A tak na poważnie - Franiu sprawdź się u Pani Romy! Bo inaczej za sznur Cie wyszarpiemy! :D

Link to comment
Share on other sites

Budynek socjalny juz nie remontuja,sprzątaja;Neczka,Halcia i Kierownik.Wczoraj w wielkiej"kurzawie" ogdarnelismy garaz ,by przygotować go na słome.2 psiaki przywieżlismy z Arturem od weta ,po zabiegach,sunia całkiem porzadnie rzygała w aucie/z 1/2 kg kiełbasy/a prz okazji uściskałam p.Rome,śmiała sie ,że Ja dobrze wyposażyłam.Mam nadzieje,ze pralka działa,bo nie sprawdzałam.Dyżurny Dudus znosił nam wielkie kamienie pod nogi.Jak on to w pysiu dzwiga?Dziś Kierownik ma odebrać auto,nowe,czym miasto zrobiło u mnie punkt,bo myślałam,ze dadzą jakies uzywane z przetargu.

Link to comment
Share on other sites

Dzis wychodzi kurierem paczka ode mnie. Nic szczególnego, ale zawsze. Po 2kg ryżu, kaszy czarnej i białej, makaron (duuużo :cool3:), dżemiki, miodzik, sól, olej roslinny z dodatkiem oliwy z oliwek. I ciasteczka :lol:. No i takie pasztety sojowe oraz sałatki rybno-warzywne(najwyżej psy zjedzą :eviltong:).
Jutro paczka będzie na miejscu.

Piszcie na bieżąco co jeszcze trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Ok I wszystko jasne...:shake: Szpilko, a która suczka Romy z Orzechowców znalazła domek? Roma już wie o tym?[/quote]
Domek wspaniały znalazła Nina -> [url]http://www.orzechowce.ovh.org/nina.html[/url]
...Żabek, przenieś ją ;)

Pani Roma nie wie, bo człowieki przyjechały po sunię już po tym, jak wróciliśmy od niej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...