Jump to content
Dogomania

Halinów k/W-wy.Bary umarł w domu... u siebie! Za Tęczowym Mostem.. :(


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][I][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=Red]Jak Wam zaraz dam cenzurę!!!!!!!!!!!!:angryy::mad:
Mój Ci on jest!!!!
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]:-x:-x:-x

[/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Purple][SIZE=4]Dajta sobie spokój, Ciotki!!!
Ze mną nie wygracie!!!![/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/I]
:obrazic::obrazic::obrazic::obrazic:
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF'][CENTER][I][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=Red]Jak Wam zaraz dam cenzurę!!!!!!!!!!!!:angryy::mad:
Mój Ci on jest!!!!
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]:-x:-x:-x

[/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Purple][SIZE=4]Dajta sobie spokój, Ciotki!!!
Ze mną nie wygracie!!!![/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/I]
:obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic:
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:


[/CENTER]
[/quote]
[FONT=Impact][SIZE=7]

[/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Impact][SIZE=7]Wyrwę, zabiorę i będzie mój tylko mój[/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][FONT=Impact][SIZE=7]
[/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Impact][SIZE=7]Wyrwę, zabiorę i będzie mój tylko mój[/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][B]No wiesz.... Nie spodziewałam się tego po Tobie!!! [/B][/SIZE][/FONT]:diabloti::angryy::placz::diabloti::angryy::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF'][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][B]No wiesz.... Nie spodziewałam się tego po Tobie!!! [/B][/SIZE][/FONT]:diabloti::angryy::placz::diabloti::angryy::placz:[/quote]

No przecież cios zawsze przychodzi stąd skąd się najmniej spodziewamy

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No przecież cios zawsze przychodzi stąd skąd się najmniej spodziewamy

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

No i w końcu zawsze możemy stworzyć sex-grupo :evil_lol::eviltong:

[SIZE=1][COLOR=Silver]Ps. mam nadzieję, że wmarkos nie bierze tych gupotek na serio??!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zbierające się na najazd do wmarkosa !!! Nie ujawniajcie swoich "prawdziwych zamiarów":evil_lol: na dogo, bo wmarkos przeczyta i zabarykaduje bramę wjazdową, pogasi światła, schowa swoje dwa skarby czworonożne i tyle będzie z Waszej eskapady:cool3::evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Wmarkos to już chyba coraz bardziej przerażony jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
witajcie.:multi::loveu: cioteczki jestem bardzo przerażony jak wam ten lot na miotłach się powiedzie,to trza wstrzymać,wszystkie inne loty samolotów bo jak tyle ciotek będzie leciało.???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja i Bary jesteśmy przyjąć każdą eskadrę na miotłach pozdrawiamy i czekamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobra moje Panie, skończyło się trajlowanie, wygląda na to ze Mikołajki są dla Barusia , myślę, ze sobota ( bo rozumię, że weekendy są fajne i możemy się wybrać:evil_lol:) czyli 06.12. Tylko, kto się łapie?????????Czyja miotła zostaje w domu i przesiadamy się do samochodu? No i czy Wmarkos akceptuje datę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Dobra moje Panie, skończyło się trajlowanie, wygląda na to ze Mikołajki są dla Barusia , myślę, ze sobota ( bo rozumię, że weekendy są fajne i możemy się wybrać:evil_lol:) czyli 06.12. Tylko, kto się łapie?????????Czyja miotła zostaje w domu i przesiadamy się do samochodu? No i czy Wmarkos akceptuje datę?[/quote]
Witam... już oczy wypatrzyliśmy z Barym a to żadna eskadra nie leci...:placz::placz::placz:6-grudzień.OK. ja wracam z pracy po nocy, i czekamy na was..:multi::multi::multi:.pozdrawiamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wmarkos']Witam... już oczy wypatrzyliśmy z Barym a to żadna eskadra nie leci...:placz::placz::placz:6-grudzień.OK. ja wracam z pracy po nocy, i czekamy na was..:multi::multi::multi:.pozdrawiamy:loveu:[/quote]

Zbuduj zasieki do tego czasu :haha::haha::haha:
Się będzie działo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Ło matko!
Dawno nie zaglądałam a tu już termin ustalony!! :loveu:
Ja jadę of course!!
Mam nadzieję (tfu:angryy:), że TZ załatwi sobie wolne i będzie mógł zostać z dziećmi![/quote]
:crazyeye:my tez mamy, taką nadzieję że ciotki ,te co sie zadeklarowały to przylecą,nie możemy was się doczekać .no i Barul jest ciekaw co dostanie od cioteczek na mikołaja???:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na naszą galerię, którą w końcu złożyłam: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/rudy-ronia-pinia-songo-fucha-reszta-czyli-galeria-futer-dif-125170/#post11265000[/URL]

Oj.... będzie dużo zdjęć!!! :cool3::evil_lol:

Zapraszam!!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...