Jump to content
Dogomania

Halinów k/W-wy.Bary umarł w domu... u siebie! Za Tęczowym Mostem.. :(


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Kochani!!

Przepraszam za ogromną przerwę, ale kłopoty rodzinne przygięły mnie do ziemi (mąż po wypadku, uśpiony Rudy, ja po operacji i utrata pracy:(

Bary żyje i ... Tyle!
Rozmawiałam z wmarkosem w środę!
Nic się nie zmieniło w "zdrowotnej" sytuacji Barego. :placz:
.................................................
W "skarpecie" Barego jest nadal 174 zeta!!
Ponieważ zawsze rozliczałam się z pieniedzy przekazanych na "moje" psiaki przypominam rozliczenie....

[B]wpływy:[/B]
"anonim" z dogo 200 zł :p
Erazm 50 zł
Kasa z wątku Drama: 153 zł

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/halinow-k-w-wy-dramek-cudny-owczar-katalonski-ma-dom-132872/index70.html[/url]

[B]wydatki: [/B]
lecznica w Lublinie 229 zł

[B]Razem[/B] w skarpecie 174 zł.

Co dalej?! Nie wiem..... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że niezbyt wiele się dowiedziałaś DIF-uniu o naszym Barulku od wmarkosa.Bez zmian, czyli co? Dalej cierpi,plączą mu się nogi albo ledwo łazi...Tak? Została kasa w skarpecie Barego, to może jakieś leki są mu potrzebne? Och, nie wiem zupełnie co myśleć...Inni nowi właściciele, jak są problemy zdrowotne ich pupili wyadoptowanych z dogo, to piszą, proszą o pomoc, jeśli sami nie są w stanie sprostać problemom, a tu ? Mam nadzieję Barulku,że nie cierpisz, bo inaczej...to nie wiem co mam myśleć o Twoim wybawcy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Rozumiem, że niezbyt wiele się dowiedziałaś DIF-uniu o naszym Barulku od wmarkosa.Bez zmian, czyli co? Dalej cierpi,plączą mu się nogi albo ledwo łazi...Tak? Została kasa w skarpecie Barego, to może jakieś leki są mu potrzebne? Och, nie wiem zupełnie co myśleć...Inni nowi właściciele, jak są problemy zdrowotne ich pupili wyadoptowanych z dogo, to piszą, proszą o pomoc, jeśli sami nie są w stanie sprostać problemom, a tu ? Mam nadzieję Barulku,że nie cierpisz, bo inaczej...to nie wiem co mam myśleć o Twoim wybawcy...[/QUOTE]

Niestety jest tak tak jak piszesz :(
Niestety wmarkos nie wchodzi już na dogo a ja również mam z nim utrudniony kontakt.

Kaju!
Bary dostał cykl leków na przewodnictwo nerwowe i witaminy z gr. B. Z tego co pamiętam nie było poprawy.

Link to comment
Share on other sites

DIF, a czy Ty masz wiedzę na temat diagnozy Barego której dokonano w Lublinie? Czy wiadomo co mu dolega? Nie wyobrażam sobie sytuacji,że mój pies cierpi na moich oczach ...a ja patrzę i nic z tym nie robię, bo nie mam kasy, więc tak musi być...Przecież za te pieniądze można by kupić jakieś dobre specyfiki, które chociaż ulżyłyby Baremu...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='zachary']Isadora7, czy .....to znaczy,że Barulek za Tęczowym Mostem...:-(????[/QUOTE]


Tak :(
Dzisiaj jego Pan pomógł mu przejść za Tęczowy Most. Bary już bardzo cierpiał. Odszedł w swoim domu i pozostał w nim (w ogródku). Podchlipuję dzisiaj sobie, DIF zapłakana też. Dla mnie to szczególny pies - mój pierwszy na dogo. Na zawsze ma miejsce w moim sercu.

Link to comment
Share on other sites

W moim sercu też...Kocham czarne psinki, nie wiem czemu...Za Barulkiem i DIF "biegałam" codziennie.Relacje DIF były wspaniałe i emocjonujące.Tak się cieszyłam, że trafił do wmarkosa.Miał tam dobry schyłek swego życia, chociaż z jego chorobą chyba sobie wmarkos nie bardzo radził...Ale faceci tak mają...Barulku, odszedłeś kochany i mam nadzieję,że u boku swego pana, który cię głaskał po czarnym pysiu...
DIF-uniu dziękuję!!! Wmarkos- dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Isadora7, czy .....to znaczy,że Barulek za Tęczowym Mostem...????[/QUOTE]

[B]Tak!:-(:-(:-(

[/B][B]Bary w dniu dzisiejszym przekroczył Tęczowy most!
[*]

Wmarkos był ze mną w stałym kontakcie. Stan Barego wcale się nie poprawiał a wręcz pogarszał...
Pies po prostu ciągnął za sobą tylne łapy.

Biorąc pod uwagę jego wielkość i gabaryty, które po tej ciężkiej zimie wcale nie zmalały, podjęliśmy wspólnie z Wiesiem decyzję o uśpieniu Barego!:-(

Dzisiaj wmarkos pojechał po weta i przywiózł go do domu.
Nie chciał, żeby Bary umierał w lecznicy, tylko w domu...... u siebie!!!!:-(

Bary dostał narkozę a potem "strzał"! :placz:
Potem wspólnie z wetem zakopali Barego.....

Wmarkos i jego Mama są w psychicznej rozsypce!

Miesiąc temu umarła towarzyszka Barego, Tekila a teraz nie ma już Barego!!!

Bardzo to wszystko przeżywają!!!
Bardzo jest to przykre!!!! :placz::placz::placz:

Wiesiu, jestem z Wami!! Wiesz o tym!!![/B]:-(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9764/barulek00420100508.jpg[/IMG]

[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5179/barulek00120100508.jpg[/IMG]

[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8817/barulek00220100508.jpg[/IMG]

[IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7204/barulek00320100508.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...