Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

proszę o fotki i info o akcji, żebym miała co wstawić na stronkę fundacyjną.

który z psiaków i kociaków przestawionych na stronce znalazł domek?
[url=http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/adoptuj-zwierzaka,36.html]Adoptuj zwierzaka - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/url]

Link to comment
Share on other sites

tez myslelismy i gdyby sie nikt nie znalazł to tragedii by nie było:evil_lol:, bedzie płacz we wtorek


ps[B] wikuwiku[/B] lub [B]kuba123 [/B]przeslijcie mi na pw numery tel do siebie - o szkołe sie chciałam dowiedziec, kusi mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']Prośba do wszystkich "szczęśliwych posiadaczy" koszulek z logo fundacji, a właściwie do wszystkich tych, którym ten napis się sprał:
Zgłoście do Amikat rozmiar koszulki lub ją oddajcie-będą wymieniane na nowe. Dzięki[/quote]

Napis się spiera? :-o widocznie jest nie do prania :evil_lol: powinna być pralka przekreślona :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-katowicach-pomozmy-im-znalezc-domy-75461/index110.html#post12896869"]Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!!![/URL]

[quote]Dostałam informacje, że w okolicy Będzina koczuje bezdomna, wychudzona, łagodna amstaffka. Gdyby jakis miłosnik rasy zainteresował sie nią, to podam tel. do osoby, która ją widuje i może dowieźć. Pilnie potrzebuje DT. Wątek sosnowiecki jest prawie nie odwiedzany, wiec pozwoliłam sobie :oops: takze tu napisać o niej.[/quote]

watek suni [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bezdomna-wychudzona-sunia-amstafa-na-ulicy-pilnie-dt-slaskie-pomocy-145567/#post12897173[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][COLOR=Red]13.09.2009[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]

[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]
[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Świętochłowice ul. Bytomska 40.[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red]Sędziowanie tradycyjnie od 10 my mamy być na 8.00[/COLOR][/SIZE][/B]
__________________

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=lime][U][I]Potrzebujemy wolontariuszy do kwestowania ![/I][/U][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Na wystawie psów będziemy mieli swoje stoisko. Nie zabieramy ze sobą psów, mamy jedynie pozwolenie na [B]stoisko , kwestowanie[/B] i [B]rozdawanie ulotek[/B] - chcemy to wykorzystać więc zapraszamy ! - w fundacyjnych koszulkach oczywiście !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...