Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='JOMA']
[B][COLOR=red]Pamiętajcie, że na akcji stoją tablice ogłoszeń[/COLOR][/B] - przysyłajcie do mnie gotowe ogłoszenia, ja wydrukuję i powieszę: ładne, duże zdjęcie kilka zdań o psiaku i oczywiście namiary. To nie muszą być ogłoszenia typowe z odrywanymi karteczkami bo wiem, że nie wszyscy potrafią to zrobić. U nas są kartki, długopisy można sobie dane spisać. W/g mnie najbardziej przyciągają ładne, duże zdjęcia. Zainteresowani ludzie i tak najczęściej do nas podchodzą z pytaniami.[/quote]


Joma a czy ja mogłabym Ci podesłać jakieś ogłoszonka tymczasów od missieek? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Generalnie Frani przebywa na dt u Wiewiórki, w Sosnowcu. Ale teraz Wiewiórka pojechała na wakacje (oczywiście z Franią) i wraca dopiero jakoś w połowie sierpnia.[/quote]

To może najwyżej załapie się na wrześniową akcję jak nikt się wcześniej w niej nie zakocha.

[B]Do ogłoszeń przyłączę się może ogłoszeniem Vertera/Bingo?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]malawaszko[/B] - oczywiście, przesyłam na PW mojego maila

[B]_Laro[/B] - na tę chwilę Frania jest w oczekujących, do akcji jeszcze jest chwilka, jak wróci Wiewiórka to jeszcze obgadamy sprawę[/quote]

Dobrze :) a może do tego czasu ktoś się nią zainteresuje :roll:

Czy ja też mogę prosić JOMA adres mailowy na Pw? też bym podesłała zdjęcie Vertera i tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']jeżeli chodzi o zrobienie ogłoszeń na akcję, ażeby zawisły na naszych tablicach, to jeśli chcecie podeślijcie mi na maila fotki i krótkie opisy i sie zrobi;););)[/quote]

poszło ogłoszenie mojej ulubienicy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!!
Mosii bierze kilka psów,szczeniaki....

[B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B]

Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!!

Link to comment
Share on other sites

witam was serdzecznie, jestem nową wolontariuszką fundacji sos i mam kilka pytań, szczególnie w sprawie akcji adopcyjnej w Silesi...:smile:

od pani Janiny dowiedziałam się, ze informacje uzyskam właśnie tu, na dogomanii. A wiec chciałam się was zapytać, a szczególnie pewnej osoby, która zdaje sie koordynuje to wszystko, ktos z Bytomia? :smile: o to co mam/mogę zrobić.
Jest jeszcze możliwośc wkręcenia się w organizowanie sierpniowej akcji w Silesi? wiem, ze były juz chyba dwa zebrania z tym związane, niestety kilka dni temu wróciłam z wakacji...

A i jeszcze muszę wyrobić sobie legitymację wolontariusza...dobrze mówię?... :smile:

prosiłabym o informacje :smile:

Link to comment
Share on other sites

NEO, ja koordynuję wolontariat w Fundacji, proszę przyślij na maila [email][email protected][/email] swój tel zadzwonię i powiem co potrzeba. Co do akcji możesz wziąć udział tylko na akcji podpiszesz porozumienie o wolontariacie jeśli nie jesteś pełnoletnia to musi przyjść z tobą ktoś z reodzicow ,żeby podpisać zgodę, no i pamiętaj za wczasu zaopatrz się w zdjęcie legitymacyjne a najlepiej skan to możesz wysłać żebym mógł zrobić identyfikator. Najpierw poślij nr. tel.

Link to comment
Share on other sites

[B]Neo[/B] - jak już wszystko "załatwisz" u [B]wikuwiku[/B] to napisz na wątku lub do mnie na PW jaka pomoc w czasie akcji ci pasuje a ja wpiszę cię do grafiku.
Podstawowy podział: osoby do 17 roku życia opiekują się psami a starsze kwestują. [B]Grafik[/B] znajduje się na pierwszej stronie wątku.

[B]WITAMY[/B] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]Neo[/B] - jak już wszystko "załatwisz" u [B]wikuwiku[/B] to napisz na wątku lub do mnie na PW jaka pomoc w czasie akcji ci pasuje a ja wpiszę cię do grafiku.
Podstawowy podział: osoby do 17 roku życia opiekują się psami a starsze kwestują. [B]Grafik[/B] znajduje się na pierwszej stronie watku.

[B]WITAMY[/B] :multi:[/quote]

Właśnie JOMO, mam małe zastrzeżenie, że ten podział się nie sprawdza raczej na akcjach :cool3: np. ostatnio córka leny-zet kwestowała z Olą, a inne starsze osoby siedziały w ogródku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No bo grafik jest do wstępnego rozeznania iloma wolontariuszami "dysponujemy" a akcja to już samo życie. Ktoś nie mógł przyjść a przyszedł ktoś inny. A ostatnio były tylko tymczasy, schronisko nie przyjechało a swoimi tymczsami zajmują się osoby tymczasujące - najczęściej dorosłe. Dopiero jak przyjeżdża schron to trwa walka o psy :evil_lol:. Vannes nie ma jeszcze 17 lat dlatego nie kwestowała sama a była z osobą pełnoletnią.

Generalnie osoby poniżej 17 roku życia nie mogą kwestować - stąd ten podział.

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę, kto jest zarejestrowany na Miau?... Pomóżcie nam pomagać!

[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=97796"][COLOR=#000000]Miau.PL :: Zobacz temat - Głosujemy na kandydata do Krakvetu na sierpień![/COLOR][/URL]
bardzo proszę o poparcie dla Fundacji "Szara Przystań" z Zabrza naprawdę potrzebujemy wsparcia...
[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=92969"][COLOR=#000000]Miau.PL :: Zobacz temat - SzP Zabrze - kocięta i koty dorosłe szukają domków![/COLOR][/URL]
[URL="http://www.szara-przystan.pl/"][COLOR=#000000]Fundacja Szara Przysta - Strona Gwna[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...