Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Kochane ludziska mam prośbę. Ja z moim tymczasowiczem jesteśmy wpisani na listę rezerwową jednak w środę dopiero będziemy wiedzieć czy dam radę się z nim pojawić no i czy miejsce dla nas będzie, głównie chodzi o jego dobro jednak jeśli się okaże że jednak się wycofujemy to tu prośba do was bo ja drukarki nie mam:oops:czy mógłby ktoś druknąć ogłoszenia dla Ozulca by można było wywiesić na tablicy? Tekst oczywiście podeślę wraz ze zdjęciami na akcji także będę jednak wydrukować nie mam jak:roll:

Link to comment
Share on other sites

Pies pojechał na obserwacje po tym jak pogryzł mojego TZ. Od początku wykazywał zachowania agresywne ale jakoś dawaliśmy sobie radę aż do tego momentu. W hoteliku też już pokazał się od tej gorszej strony...niestety marne szansę widzę a serce się kraje bo mimo wszystko go pokochałam:-(

Link to comment
Share on other sites

Nikt nic nie pisze więc ja to zrobię.
Domki znalazło dziś 5 psiaków:
6 letni owczarek niemiecki Nero
9 miesięczny Franek po pół rocznym pobycie u Anetki
4 miesięczna suczka
i dwa schroniskowce tak było do 16 bo później musiałam iść czy jakiś jeszcze psiak znalazł domek?

Lara dosłownie o sekundy mnie wyprzedziła zapomniałam o collaczku a jaki jeszcze poszedł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Nikt nic nie pisze więc ja to zrobię.
Domki znalazło dziś 5 psiaków:
6 letni owczarek niemiecki Nero
9 miesięczny Franek po pół rocznym pobycie u Anetki
4 miesięczna suczka
i dwa schroniskowce tak było do 16 bo później musiałam iść czy jakiś jeszcze psiak znalazł domek?

Lara dosłownie o sekundy mnie wyprzedziła zapomniałam o collaczku a jaki jeszcze poszedł?[/quote]

Poszedł jeszcze jeden schroniskowiec, ten szczeniaczek ;)

Link to comment
Share on other sites

O mnie Danuto już nie napiszesz?:mad:

Ja też na drugą zmianę będę : (

Ale błagam was. Dajcie mi jakiegoś psa bo jednak Haskiej ( nie wiem jak się o pisze xd ) haskiej nie będzie... ale dajta mi psaaa...
Będe na całej akcjii : )


Pees.
Ja chcę juttro mówić w radio węźle ]:-> hahah

Link to comment
Share on other sites

Ja będę koło 11 jak awsze poczekam na schroniskowce przy okazji pilnować będę jakiegoś tymczasu tylko błagam nie Kubę bo już zakwasy mam i siniaki o zadrapaniach nie wspominając. A i dla mnie na pilnowanie będzie suczka ze schronu p. Ania mi już o niej dziś wspomniała i jeśli się zakocham to...zobaczymy:cool3:
Ojcu powiedziałam że Anetka chciała go pznać podziękować za wytrzymałość co do tymczasów a on wiecie co powiedział...nic najpiew go wcięło a później że on nie chce nikogo poznawać ale całą drogę rozmawiałam o kolejnym tymczasie nie powiedział nie ale tak też nie usłyszałam.

A my Danusiu jutro porozmawiamy o tym "stawianiu":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...