Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='JOMA']Zrobimy co się da :loveu:[/quote]


Niestety mnie w przyszły weekend i za 2 tygodnie też nie będzie, przykro mi :( Całymi dniami w pracy siedze (na szczęście mam dostęp do kompa), co drugi weekend się edukujemy, a ten który mi zostaje wykorzystuje na życie prywatne, ale jeśli byłoby miejsce dla tymczasowicza to może uda mi się mame wysłac z Marsem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']Bounty
wybijemy mu to z głowy w sobotę:diabloti:( indeksami:evil_lol:)[/quote]

ja indeksu nie dostane, bo jeszcze zdjec nie dałam, więc klops... Ale zeszycikiem wybije! xD
Kurcze, staram się tak pozmieniać plany, żeby być na akcji... grrr... a przed chwilką dostałam telefon z drugiej pracy, który bardzo pokomplikował mi plany...

Link to comment
Share on other sites

[B]Sherika[/B] - no niestety, życzylibyśmy sobie aby takie akcje trwały codziennie ale niestety wszyscy pracujemy, uczymy się i nawet byśmy nie dali rady.
Akcje w Silesii w Katowicach odbywają się w trzecią sobotę i niedzielę każdego miesiąca a takie akcje jednodniowe przy okazji np wystawy psów to jak nam uda się wkręcić.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za małego offa (choć nie do końca, bo w programie była mowa o akcjach w Silesii), ale wiem, że był tu na wątku poruszany temat programu MiauHau w TVS.
Jak wiecie prowadziła go AniaAniolek (odcinki do oglądnięcia również w internecie na stronie telewizji Silesia). Na wakacje program zdjęto, a teraz nie wiadomo czy wróci (miał dużą oglądalność, ale nie miał sponsora...). Możemy Ani pomóc. Kto może i chce, niechaj wyśle mail na ten adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z pytaniem dlaczego program nie wrócił na antenę/kiedy wróci/kiedy powakacyjne odcinki/i co tam jeszcze chcecie ew. dopisać. Generalnie chodzi o to, by zasygnalizować im, że widzowie ;-) się martwią, że program nie wróci.
Można też wysyłać na ten adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z tytułem "Do Dyrektora J.Hasińskiego".
Pomożecie?
:smile:

Link to comment
Share on other sites

Jomuś jak już wiesz nie będzie moich szczyli, mam w zamian szczyla owczarka n. poza tym prosiła mnie dobermanica ażeby uwzględnić ją w niedzielnym grafiku z trzema tymczasami, z tego co wiem należy ją potraktować priorytetowo, ma ich ciut za dużo i nikomu nie odmawia, ajeje psiaki spełniają wszelkie wymogi Silesiowe, piszę trochę slangiem ale ty mnie rozumiesz jako ta jedna z madrzejszych. Wielkie dzieki Wiku...
:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...