Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U Milusia cisza...a mnie przerasta właśnie bezsilność...już się troche ruszyło i co???wiem, wiem..potrzeba cierpliwości..ale jakoś mi jej brakuje ostatnio..święta za pasem..miałam nadzieje...NIE!!W dalszym ciągu ją mam....Tul mocno do serducha i miziam mojego Księciunia..:loveu:

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Gonniu wszyscy tu zagladamy co dzien!:lol:poprostu rozumiem ze jesli tej pani dziecko jest w szpitalu przed samymi swietami to moze nie miecsporo na glowie dlatego cierpiliwie czekamy i wierzymy ze bedzie ok:roll:gallegro napewno zajety ale jak beda konkretne wiadomosci to da znac;)a ja podrzuce Milka a co tam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No wiem, wiem, że dziecko potencjalnej Pani dla Milusia jest w szpsitalu, ale już od dłuższego czasu nikt nic nie pisze o Milusiu..co u Niego s lychać??Jak się czuje, czy wychodzi na spacerki..jakieś fotki...nic..nic...przecież nie tylko czekamy na domek..normalnie Tęsknimy za Milusiem..:-(

Link to comment
Share on other sites

Cały czas czekam na tel. od pani z Katowic.
Nie sądzę, żeby dobrym pomysłem było ponaglanie jej i to z dwóch powodów...
Nie wiemy jaki aktualnie jest stan zdrowia córki?
Przedłużający się brak kontaktu może być też sygnałem, że domek jest nieco "na bakier" z odpowiedzialnością :razz:.
Tak czy siak musimy trochę poczekać...
Za jakiś czas delikatnie przypomnę się, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dam znać na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Ufffffffff:) DZięki gallegro, że dałeś znak:lol:Ale chciałabym jeszcze jak już pisałam wcześniej wiedzieć, co u pieska słychać..czy ktoś go w ogole odwiedza, czy wychodzi na spacerki..no tak ogólnie...bo piszemy tu i piszemy a Miluś jakby gdzieś odszedł na bok...:-(Jesli zagląda to ktoś, albo jest tu ktoś kto cokolwiek wie na temat Pieska i jego aktualnego losu- prosze o podzielenie się informacjami- bedę wdzięczna:lol:

Link to comment
Share on other sites

no wiadomo ze jest on w jakims przytulisku wiec to nie to samo co swoj domek ale ma miske z jedzeniem i czasem ktos go wyprowadza,chociaz pewnie rzadko bo tam mnostwo psow:roll:...tyle wylapalam z wypowiedzi Tosi na watku,a te fotki ta chyba na stronce 13 byly

Link to comment
Share on other sites

no fakt..może się troche uspokoilam jak przeczytałam wiadomości..tyle tylko, ze nie są one " z pierwszej ręki" i tak naprawdę z tego co zrozumiałam, to sa tylko, albo nawet AZ przypuszczenia...starsznie szkoda, że Tosia nie pisze nam nic nowego o Milusiu...teraz tylko trzeba czekac na sygnal od tamtego domku...no chyba nic innego nie pozostaje...ciekawi mnie tez, czy na miejsce Milusia Tosia znalazła jakąs inna biede o jakiej mówiła...coś cicho teraz..muszę chyba zadzwonić, chociaż nie chce za bardzo zabierac Jej czasu, bo dosć natrułam już ostatnio, a nic z tego nie wyszlo:placz:Jedyną więc pociechą byłby fakt, że na miejsce Milusia zostanie uszcześliwiona inna suczka...ale jakoś w tym temacie cisza:cool3:Milusiu...a Ty...kolejne święta za płotem????:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...