Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myśle że nas wszystkich boli nasza bezsilność wobec tej sprawy :-( Ale niemożemy tracić nadzeii że Miluś wkońcu znajdzie ten jedyny domek, ma alegro i ogłoszenia, i ciągle jakiś szanse na dom w Katowicach... Tosia gdyby miała więcej czasu napewno zajrzałaby do Milusia ale przy takim ogromie psich nieszczęść i tak się ledwo kobieta wyrabia. Jedyne co możemy zrobić Goniu to się nie poddawać i nie tracić nadzieji :cool3: Jestem pewna że Miluś w pewien sposób czuje że gdzieś tam są ludzie którym lezy na sercu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie dawono tu nie byłam. Kiedyś robiałam jakieś ogłoszenia (robiłam je bardzo dawno). Dostałam dziś maila w jego sprawie. Mail zupełnie nie zobowiązujący, ale jest zainteresowanie psiakiem. W mailu jest zapytanie o miejscowość (województwo) w jakim przebywa psiak.
Czy może ktoś mi udzielić informacji na temat pobytu tego psiaka ? :p

Link to comment
Share on other sites

Miluś-niesamowity psie! Jak nie było nic,tak nagle "ruch w interesie"-już dwa domki myślą o tobie:lol:
Coś mi się wydaje,że i tobie wreszcie się poszczęści:loveu:
Kolega obok ciebie w moim podpisie właśnie pojechał do domku-czas wreszcie na ciebie słonko nasze!;)

Link to comment
Share on other sites

MOj Boże..tyle dni nikt psiaka nie odwiedzal:-(Miluś..ja Cie mocno tulam do serducha w te Swięta...maiłam taką nadzieję, że będziesz też miał prawdziwe SWięta..Nowy Domek...nic...cisza...taka szkoda...a mrozy idą...zimno...a te Twoje ślepka nie wychodza mi z głowy...czy ktoś jeszcze je dostrzeże??/CZy ktoś zechce dac Ci Nowe Zycie Maluchu???Slę dobre i ciepłe myśli w Twoją stronę i miziam delikatnie za uszkiem...Kochany Słodziaku...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Eh...no tak wobec problemów rodzinnych a potem gorączki świątecznej mozna zapomnieć o psiaku i o Bożym świecie tak naprawdę...chce wierzyć, że to "tylko" takie powody sprawiły, że kontakt się "urwał"...mam różne myśli..ale spokojnie...do "po swiętach" jest już niedaleko...będziemy wiedzieć wszystko na dniach więc uzbrajam sie w cierpliwość..choć i tak nie jestem w stanie zapomniec....Dobranoc MAluchu...tulam Cię...i mam nadzieję, że nie jest Ci tam zimno...mróz taki na dworze...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jest już "po świętach"...a wiadomości zero:-(JA juz boj esie wchodzic na ten watek bo od razu łapię nerwa...nie dość, że domku zero to u Milusia taka cisza:-(Rozkręciło się trochę jak mial być domek a teraz zero zainteresowania wiec jak ma ten Słodziak znaleźć domek???:placz:Zeby chociaz byl ktos, kto napisze co u niego slychac, kto wklei nowe foteczki...a tu nic martwa cisza...czasem ktos sie odezwie, zeby podniesc ale to jest "na chwilke"...potem znowu dlugo dlugo nic:-(Kto tu jest odpwoeidzialny za watek??Dlaczego nic nie piszecie co u Milusia i zadnych nowych fotek nie ma od tak dlugiego czasu???Nop pliiiissss............niechże się coś tu ruszy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'](...)Kto tu jest odpwoeidzialny za watek??Dlaczego nic nie piszecie co u Milusia i zadnych nowych fotek nie ma od tak dlugiego czasu???Nop pliiiissss............niechże się coś tu ruszy....[/quote]

[SIZE=2]Rozumiem Twoje zniecierpliwienie, ale osoba o której wspominasz, ma aktualnie dość innych kłopotów na głowie. Nie jestem upoważniony, żeby opisywać je ze szczegółami, ale możesz mi wierzyć... nie chciała byś mieć podobnych :shake:.
Osobiście śledzę wątek, a kiedy tylko otrzymam wiążącą odpowiedz w sprawie potencjalnej adopcji, natychmiast podzielę się z Wami tą informacją.

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No ok rozumiem, ze bezposrednia zalozycielka watku nie moze aktualnie pisac ale moze ktos inny cos o Milusiu napisze???Czekamy też jak najbardziej na wiesci z potencjalnego domku swoja droga...gallegro- pisales ze po swietach zadzwonisz...???FAkt, jestem zniecierpliwiona...ale to dlatego, ze Milus wydaje mi sie taki zapomniany..a On tak prosi...:-(

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Miłkowi wyróznione Allegro na 14 dni i w kontakcie podałam Gallegro Twój numer telefonu, skoro Tosia teraz nie jest w stanie pilotować...może akurat ktoś się odezwie...może akurat ktos zauważy te oczka...wiele dałabym aby tak się stało...zobaczymy....Dobranoc Miluś...miziam Cie i pamiętaj ze Ty tęsknisz za ręką człowieka ale my tu niemniej tęsknimy za Tobą, Twoim ciepły, noskiem i uroczą mordeczką...bardzo tęsknimy i może wreszcie się doczekamy jakichś informacji i ...jakichś foteczek.....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Znów cisza u Miłka...:-( Na allegro oglądają Cie i co z tego???CZy wsród oglądających znajdzie się wreszcie ten, ktorego sercem zawładniesz tak jak naszym???Oby tak się stało...zaslugujesz Maluchu słodki na domeczek...te oczy...ten wzrok...to błagalne spojrzenie...no przecież to kruszy wszystkie wrazliwe serca....może akurat skruszy serce Twojego Nowego Pana????Milku..dobranoc...ślę same ciepłe myśli na tą mroźną noc..miziam Cie cieplutko za uszkiem, pod brzusiem...gdzie tylko lubisz...spij Słodziaku...do juterka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...