Jump to content
Dogomania

gabat

Members
 • Posts

  336
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Osowiec

gabat's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. A dasz radę zrobić fotkę? Pokaże Marzenie, może połapie się co to za franca siedzi na plecach Reksia i da jakieś cudo do łykania. Jeżeli nie, to trzeba będzie go złapać, a to oznacza strzelanie z dmuchawki, bo inaczej gada nie złapiemy. No chyba, że masz inny sposób, ale zaznaczam z Sedalinem próbowałem i nic. Był trochę zakręcony, ale i tak spieprzał tylko na miękkich łapach.
 2. Czy podajecie Reksiowi Encorton? MTF go zostawiła tylko nie wiem komu. Marzenuś a co budą? Udało się wysypać przeciw pchłom? MTF jest w szpitalu do 20 października.
 3. Pożegnanie Bastera. Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych zmarł Baster. Jest nam ciężko, bo był z nami 2,5 roku. Nie użalam się, myślę z uśmiechem o tym co wniósł do mojego życia stary, bezdomny, schorowany, wyłysiały kundel. Do zobaczenia Basti.
 4. Rozmawiałem z Andą. Koszt złapania, przewiezienia do lecznicy i badania (w tym RTG) to ok. 200-250 zł. Sprawę mam dokładnie uzgodnić (w tym koszt dniówki ewentualnej hospitalizacji) z dr. Różyckim, który ma dzwonić jutro. Te 200-250 zł mam mieć z fundacji "Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie". Sprawy szpitala nie ustalałem, bo nie wiem ile i czy w ogóle będzie potrzebny. I teraz kluczowe pytanie: robimy tę "łapankę" czy nie? Znając stosunek Reksia kontaktów z ludźmi wolałbym zaoszczędzić mu tej przyjemności!
 5. To gdzie w okolicy najlepiej zadzwonić żeby "ustrzelili", zbadali i w razie czego hospitalizowali Reksia?
 6. Jaka sytuacja? Cały czas nie chodzi na 4 łapach? Nie wiem czy z tą siatką do dobry pomysł, bo Reksio jest strasznie płochliwy, więc i tak po złapaniu trzeba mu coś podać na uspokojenie, a poza tym do RTG musi być znieczulony. Sam nie wiem porozmawiam z lekarzem.
 7. Problem jest ze złapaniem Reksia. Próbowaliśmy go zaszczepić, ale nic tego nie wyszło - Sedalin na niego nie działa. Jeżeli nie zacznie stawiać tej nogi to musimy przyjechać z dmuchawką i strzelić. Po czymś takim bedzie można zrobić RTG. No chyba, że któraś z Pań podejmuje się złapania Reksia.
 8. [COLOR=#222222][FONT=Times]Marzenuś przysłała SMS że znalazł się. To jest czy go nie ma?[/FONT][/COLOR]
 9. Faktycznie Basti ma w sobie to coś. Kobitki czują się przy nim jakoś tak bezpiecznie. Jedyny Felutek stara się go "zagryźć", ale Basti nic sobie z tego nie musi robić, bo różnica masy jest 10:1 - Basti 45 kg Felutek 4,5 kg. No, ale Felut nie odpuszcza :-)
 10. A to? [IMG]http://i1119.photobucket.com/albums/k621/Gabat/Basti/IMGP1492.jpg[/IMG]
 11. Jest żarło i słoma. Czy do poniedziałku wytrzymamy?
 12. Jeżeli jeszcze raz się to powtórzy proponuję złożyć doniesienie do gminy o braku opieki nad psem. Może jak ukarzą właścicielkę to to poskutkuje i porozmawia z tymi panami żeby dbali o Reksia. Jak z jedzeniem. Mam przywieźć?
 13. Marzenuś, jeżeli zostało Ci trochę słomy którą przywiozłem to wrzuć proszę Reksiowi, a ja dowiozę w tym tygodniu ze dwie kostki - więcej nie dam rady bo mam samochód w serwisie i jeżdżę zastępczym maluchem.
 14. Najnowsze wieści od Bastera Właśnie minęło 2 lata jak jestem w nowej chacie. Pozdrawiam wszystkich...ja i Muszla. [IMG]http://i1119.photobucket.com/albums/k621/Gabat/Basti/IMGP1338.jpg[/IMG] [IMG]http://i1119.photobucket.com/albums/k621/Gabat/Basti/IMGP1332.jpg[/IMG]
×
×
 • Create New...