Jump to content
Dogomania

Fiona płacze krwawymi łzami ... nasza mała Księżniczka odeszła[*]


Niewiasta_21

Recommended Posts

Jezuuuuuuuun ta historia powaliła mnie z nóg. Siedzę i ryczę!
Nigdy nie zaglądałam na wątek Fioneczki, dziś znalazłam was przez przypadek-a szkoda:-(

Byliście najwspanialszymi opiekunami! Mieliscie najwspanialszą i najśliczniejszą sunieczkę i bardzo z całego serca Wam współczuję:-( Wiem co znaczy stracić najlepszego przyjaciela.
To było piękne co jej daliście i jak walczyliście o jej życie. Uczyniliście ją szczęśliwą, a ona miała szczęście że na was trafiła.
Kiedyś się spotkacie i tak jak pisałaś będziecie mogły pójść na długi spacer i nie tylko jeden.
Trzymaj się Cieplutko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorota k.']Nieudolni....???? Asieńko nie mów takich słów. Jestem z Wami.[/QUOTE]

tak Dorotko ... nieudolni ... gdybym wcześniej otworzyła oczy i nie słuchała że to AZS, pojechała może do kliniki w niemczech to teraz Fionusia by żyła ...
nauczyłam się że nie można ślepo wierzyć w jedną diagnozę ... że trzeba domagać się badań dodatkowych
AZS, alergia na wszystko, gronkowiec ... tylko o tym słyszałam ... a można było Niunię leczyć już na początku na tą cholerną pęcherzycę i dalibyśmy jakoś radę
jestem wściekła na siebie że na początku ubiegłego roku nie zbadaliśmy wycinków skóry i krwi pod kątem chorób autoimmunologicznych
wiele mnie nauczyła choroba Fionusi ... wiem że trzeba zawsze wyjść o kilka kroków do przodu
ale dziękuję Ci za dobre słowa

[quote name='Alexandra29']Jezuuuuuuuun ta historia powaliła mnie z nóg. Siedzę i ryczę!
Nigdy nie zaglądałam na wątek Fioneczki, dziś znalazłam was przez przypadek-a szkoda:-(

Byliście najwspanialszymi opiekunami! Mieliscie najwspanialszą i najśliczniejszą sunieczkę i bardzo z całego serca Wam współczuję:-( Wiem co znaczy stracić najlepszego przyjaciela.
To było piękne co jej daliście i jak walczyliście o jej życie. Uczyniliście ją szczęśliwą, a ona miała szczęście że na was trafiła.
Kiedyś się spotkacie i tak jak pisałaś będziecie mogły pójść na długi spacer i nie tylko jeden.
Trzymaj się Cieplutko[/QUOTE]

dziękujemy Aleksandro za odwiedzenie naszego Skarbu ...
niech nasz watek będzie przestrogą dla wszystkich którzy leczą swoich małych Przyjaciół ... trzeba szukać pomocy gdzie się da i nie wierzyć ślepo w jedną diagnozę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I♥Torro']Popłakałam się aż :( ;(
To straszne stracić zwierzaka...[/QUOTE]

przede wszystkim stracić Przyjaciela, członka rodziny
niestety kiedyś i Ciebie to spotka ... dlatego kochaj i troszcz się o swoją sunię jak o najcenniejszy skarb na świecie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']przede wszystkim stracić Przyjaciela, członka rodziny
niestety kiedyś i Ciebie to spotka ... dlatego kochaj i troszcz się o swoją sunię jak o najcenniejszy skarb na świecie !!![/QUOTE]

Święta racja. Trzeba kochać i dawać z siebie wszystko, aby uczynić naszych najlepszych przyjacieli szczęśliwych, bo nie znamy czasu, ani godziny kiedy nasze pupili odejdą.

Link to comment
Share on other sites

Serce, a jutro kolejny czwartek i ja myślami jestem z Wami! A to jest tak, nie jesteśmy wetami, niestety. Uczymy się wszystkiego , z całego serca robimy to , co możemy i na ile wiedza nam pozwala, a z czasem wiemy coraz więcej, ale i tak nie wszystko i nie do końca... niestety. Wiem coś o tym, też niestety:( Asieńko - tyle co Wy walczyliście z chorobą Fioneczki ... tyle miłości ech... Buziaki dla Was Kochani:loveu: Kiedyś - ma nadzieję że puszczą nas za TM i spotkamy się wszyscy:)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Nie od poczatku śledze Wasza historię, dopiero nie dawno jestem na dogo ( od momentu jak zaadoptowalismy Bellę ze schroniska w Gliwicach) ale przeczytałam całą Wasza historię i pewnie jak nie jednej osobie łzy cisneły sie same. To okropne co przeszliscie i jak skończyła sie ta historia. Nie wiem co mogłabym dodac jeszcze od siebie, moje [B]ogromne wyrazy współczucia i podziwu dla Was. Jestescie wielcy.[/B] Bella jest u nas stosunkowo nie długo a juz ja bardzo pokochlismy, jest po prostu członkiem naszej rodziny........ najgorsze jest stracic członka rodziny!!!!! Gdyby wszyscy własciciele kochali swoje psy tak jak wy nie potrzebne byłyby schroniska...
Jeszcze raz wielkie wyrazy uznania!

Link to comment
Share on other sites

kolejny czwartek ...
to zdjęcie ściągnęłam z wątku ... wykonane było (pewnie przez Jarka) w lutym 2008 kiedy jeszcze Fionusia zdrowiała pod skrzydłami Fundacji ... nasza myszka maleńka :( ... otrzymała pomoc od Wspaniałych Ludzi, szansę na nowe życie ... zawsze WAM będziemy za to dziękować ...
[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/fiona10mk6.jpg[/IMG]


[quote name='dorota k.']Serce, a jutro kolejny czwartek i ja myślami jestem z Wami! A to jest tak, nie jesteśmy wetami, niestety. Uczymy się wszystkiego , z całego serca robimy to , co możemy i na ile wiedza nam pozwala, a z czasem wiemy coraz więcej, ale i tak nie wszystko i nie do końca... niestety. Wiem coś o tym, też niestety:( Asieńko - tyle co Wy walczyliście z chorobą Fioneczki ... tyle miłości ech... Buziaki dla Was Kochani:loveu: Kiedyś - ma nadzieję że puszczą nas za TM i spotkamy się wszyscy:)[/QUOTE]

my mieliśmy pomoc dr P, to bardzo dobry lekarz, oddany swoim małym pacjentom, cieszę się ze starał się nam pomóc ... jednak gdybyśmy posłuchali także innych lekarzy, ich uwag ... ale czasu nie da się cofnąć niestety

[quote name='hankasanok']Witam
Nie od poczatku śledze Wasza historię, dopiero nie dawno jestem na dogo ( od momentu jak zaadoptowalismy Bellę ze schroniska w Gliwicach) ale przeczytałam całą Wasza historię i pewnie jak nie jednej osobie łzy cisneły sie same. To okropne co przeszliscie i jak skończyła sie ta historia. Nie wiem co mogłabym dodac jeszcze od siebie, moje [B]ogromne wyrazy współczucia i podziwu dla Was. Jestescie wielcy.[/B] Bella jest u nas stosunkowo nie długo a juz ja bardzo pokochlismy, jest po prostu członkiem naszej rodziny........ najgorsze jest stracic członka rodziny!!!!! Gdyby wszyscy własciciele kochali swoje psy tak jak wy nie potrzebne byłyby schroniska...
Jeszcze raz wielkie wyrazy uznania![/QUOTE]

witaj Haniu na wątku naszej Księżniczki ...
Dziekujemy za ciepłe słowa dla nas ... jednak wiem że chyba każdy kto kocha swojego psiaka starałby się zrobić dla niego wszystko ...

Bardzo się cieszę że Bellunia jest z Wami i ze tak bardzo ją kochacie, po tych wszystkich przejściach w końcu znalazła dziewczynka swoje miejsce na ziemi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']kolejny czwartek ...
to zdjęcie ściągnęłam z wątku ... wykonane było (pewnie przez Jarka) w lutym 2008 kiedy jeszcze Fionusia zdrowiała pod skrzydłami Fundacji ... nasza myszka maleńka :( ... otrzymała pomoc od Wspaniałych Ludzi, szansę na nowe życie ... zawsze WAM będziemy za to dziękować ...
[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/fiona10mk6.jpg[/IMG]

[/QUOTE]
Trzymałam wtedy na smyczy Fionę i doskonale pamiętam, jak laleczka przeciągnęła mnie ładnych kilkadziesiąt metrów po śliskiej trawie, tak się cieszyła ze spacerku...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że wchodzę z buciorami ale nie mogę tak jej zostawić bez pomocy:
Nic nie zapowiadało choroby. Wydarta z osamotnienia ze schronu, otwierająca się na nowy lepszy świat, pogodna i ufna Akita Zosia nagle uległa atakom padaczki. Nie pozwólmy jej zatracić się w chorobie, pomóżmy zdiagnozować i leczyć tą uroczą sunie. Potrzebne datki na diagnozę i lekarstwa. Zajrzyjcie proszę.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190602-Bia%C5%82a-Akita-Zosia-prosimy-o-wsparcie-i-pomoc-w-walce-o-jej-%C5%BCycie!?p=15159829#post15159829[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jutro [B]19 sierpnia[/B]

właśnie jutro mijają 3 lata odkąd nasza rottka Sara przekroczyła TM

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Sara.jpg[/IMG]


osiem miesięcy później 19 kwietnia 2008 zamieszkała z nami Fionusia

jutro mija 30 tygodni / kolejny czwartek odkąd odeszła Fioneczka

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Fionka-3.jpg[/IMG]


nasze śliczne ... kochane dziewczynki ... kiedyś się spotkamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...