Jump to content
Dogomania

Fiona płacze krwawymi łzami ... nasza mała Księżniczka odeszła[*]


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak mi sie spaliła płyta główna w laptopie to sie przeraziłam, że stracę wszystkie zdjęcia mojego misia z ostatniego roku. na szczęście udało się je odzyskać ale wiesz co, dostałam je na płytach i nie mam odwagi wyjąć tych płyt z torby od laptopa.....nie mam na to siły by obejrzeć te zdjęcia :( :(

Link to comment
Share on other sites

a ja oglądam zdjęcia mojej Księżniczki każdego dnia ... i filmiki
ale zdjęcia zmian skórnych usunęliśmy z komputerów a dysk zewnętrzny na którym były się spalił ... ale to dobrze
gdzieś tam w folderach zachowało się jeszcze kilka z czasu tych ostatnich tygodni ale nie chcę na nie patrzeć
oglądam te z czasu kiedy była zdrowa i kiedy były lepsze dni w chorobie

zdjęcia to jedyne co mi po niej zostało ... :(

Link to comment
Share on other sites

ja miałam jeszcze smyczke skórzaną mojej kochanej ale pies siostry mi ją zjadł :( Otaka miała ją 8lat,poprzedni pies też a jej pies całe kilka godzin :( ja pamiętam te chore zdjęcia Fionki,obserwowałam ją od bardzo dawna i te piżamkowe mnie rozbrajały,pokazywałam je znajomym jak u nas byli,to był naprawde kochany pies w tak dobrym domu że aż trudno to sobie wyobrazić :)

Link to comment
Share on other sites

kolejny czwartek :( ...
w poniedziałek minie 5 miesiecy odkąd nasza Iskierka zgasła :(

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/dd6a6172435ee716med.jpg[/IMG]

nasz mały kochany gangster
[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/62a4600a4c797184.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

kolejny czwartek bez naszej maleńkiej Iskiereczki :(

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_7606-1.jpg[/IMG]

czasem miała takie smutne spojrzenie ... jakby wiedziała co będzie dalej :(

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_8665.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Asiu - wg mnie zrobiliście wszystko , co było w Waszej mocy! A o takiej miłości, oddaniu i poświęceniu , niejeden psiak - niestety - może tylko pomarzyć! Dla mnie jesteście WIELCY! Walczyliście dopóki było można. A Fioneczka miała wielkie szczęście , że miała WAS! Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj zobaczyłam Twój banerek[I] fioneczko.[/I]
Bardzo mi przykro... Fionka była pierwszym psiakiem na dogo przy którym miałam się aktywnie zaangażować. Pamiętam, że był potrzebny tymczas w Warszawie, żeby mała mogła trafić do okulisty. Pomimo, że raczej mam dystans do TTB przekonałam TŻ, żeby mogła u nas pomieszkać. Nawet kontaktowałam się wtedy z Ewa-to-nie-ja... ale plany uległy zmianie i w efekcie Fionka do nas nie przyjechała. Od czasu do czasu zaglądałam do Was i przeglądałam cudne fotki. Potem zgubiłam wątek... aż do dziś.
Nie miałam pojęcia o Waszej walce. Byłam pewna, że będziecie szczęśliwe jeszcze długie lata. Bardzo mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OLUTKA55']:dog:cudna była:Dog_run:a teraz biega szczesliwa za TM[/QUOTE]

była najkochańszą, najcudowniejszą Iskiereczką na ziemi ... nauczyła nas kochać "inną" miłością

[quote name='teapot']Dopiero dzisiaj zobaczyłam Twój banerek[I] fioneczko.[/I]
Bardzo mi przykro... Fionka była pierwszym psiakiem na dogo przy którym miałam się aktywnie zaangażować. Pamiętam, że był potrzebny tymczas w Warszawie, żeby mała mogła trafić do okulisty. Pomimo, że raczej mam dystans do TTB przekonałam TŻ, żeby mogła u nas pomieszkać. Nawet kontaktowałam się wtedy z Ewa-to-nie-ja... ale plany uległy zmianie i w efekcie Fionka do nas nie przyjechała. Od czasu do czasu zaglądałam do Was i przeglądałam cudne fotki. Potem zgubiłam wątek... aż do dziś.
Nie miałam pojęcia o Waszej walce. Byłam pewna, że będziecie szczęśliwe jeszcze długie lata. Bardzo mi przykro.[/QUOTE]

... czyli nie miałaś okazji jej poznać ... a szkoda ... Ona pokazałaby Wam jak cudownymi psiakami są TTB, jak potrafią okazać wdzięczność za okazane im serce
nigdy nie wybaczę sobie że byliśmy na tyle nieudolni i teraz nie ma już Jej z nami ... była naszym małym skarbem ... pozostanie "wryta" w nasze serca na zawsze
kazdy z naszych psiaków był wyjątkowy na swój sposób ... i "rasowy kundelek" Bambuś i rottka Sarunia ... ale Fionka ...
i nawet teraz kiedy Jej już nie ma ... dziękuję i Tobie i innym którzy darowali jej życie ... normalne choć bardzo króciutkie :(


... a dziś kolejny czwartek bez naszej Księżniczki

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_8566a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...