Jump to content
Dogomania

11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 647
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem co powiedziec ze szczęścia......:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:....
To wasza wielka praca dziewczyny i ogromne zaangażowanie bo gdyby nie plakaty, rozgłos to i ta Pani o Amiczku nic by nie wiedziala.....
Chylę czoła bo to wielka sprawa.....i sukces wielki.....:happy1:

Link to comment
Share on other sites

Amisiatko w hotelu:loveu::loveu:Wszystko dobrze,widac ze schudl troszke i mial podwozie cale w blocie,ale poza tym nic mu nie jest:loveu:Cieszy sie juz gdy podchodzi sie do boksu,podskakuje,nawet caluska dostalam:multi:

Kamien z serca.taki glaz ogromny...

Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie,agamice,Majce, AMIDZE za poszukiwania od 5....o Tyskiej ekipie nawet nie wiem co powiedziec,bo jestem pod tak ogromnym wrazeniem.

Grazynko,Madziu,Grzegorzu-jestescie niesamowici!!!!!!:loveu:Psiaki w Tychach maja ogromne szczescie,ze jestescie z nimi.....:loveu:

Dziekuje za druk plakatow,za cieple slowa i poceiszenie!!!!Za ogloszenia i dzialania wszelkiego rodzaju!!!!
Naprawde bylo lzej gdy wszyscy wierzyli,ze sie uda:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

No pewnie że się udało!!! :lol: Zabraliśmy nawet nasze dwa myśliwsko-tropiące beagle z nadzieją że pomogą nam tropić Amika. Troszkę węszyły ale za czym to nie bardzo wiem. Chyba bardziej za jakimś smakołykiem w kieszeni. ;)
Warto było zrywać się z łóżek o 3.30 (niektórzy w ogóle nie kładli się spać ;)). Jechaliśmy z przekonaniem że trzeba pomóc
w plakatowaniu okolicy bo to w takiej sytuacji jest najważniejsze.
O godz. 7.30 dostałem telefon od Grażyny (byłem w innym miejscu)
aż mi szczena opadła!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Caly czas dzwonia do mnie ludzie,ze widzieli glownie wczoraj podobnego psiaka...To milo,ze ludzie nie sa obojetni...Ciesza sie,gdy mowe ze juz znaleziony:lol:

Dzwoni tez czesto byla Pani Amika,placze nadal i bardzo prosi by jej go zwrocic.....ze juz nigdy,,,,ze go kocha,,,ze ....ehh...przykre,ze tak wyszlo..bo troche rozsadku i Amik mogl miec tam naprawde dobry dom...

Link to comment
Share on other sites

Jak by chodzenia bylo malo...:evil_lol:teraz z kolei dzwonil straznik miejski odpwoiedzilany za teren bronowic,ze plakaty musza zniknac,,,jak nie, to oni musza zglosic to na policje,a ja musze powiedziec kto je rozwieszal,bo mnie nie moga kazac placic za to,ze jest moj nr...
No troche do zrywania jest i to nie dla tego przemilego pana,ale zeby nie byly mylace dla innych zgub np....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Caly czas dzwonia do mnie ludzie,ze widzieli glownie wczoraj podobnego psiaka...To milo,ze ludzie nie sa obojetni...Ciesza sie,gdy mowe ze juz znaleziony:lol:

Dzwoni tez czesto byla Pani Amika,placze nadal i bardzo prosi by jej go zwrocic.....ze juz nigdy,,,,ze go kocha,,,ze ....ehh...przykre,ze tak wyszlo..bo troche rozsadku i Amik mogl miec tam naprawde dobry dom...[/quote]

[COLOR=SeaGreen]
Nie zamierzacie dać tej Pani drugiej szansy?[/COLOR] :roll:

Link to comment
Share on other sites

moano nie wiem....ja osobiscie nie chce.Wiem,ze ona jest dobra osoba i jakis pies bedzie tam szczesliwy,ale ja nie jestem po to,zeby ludziom dawac szanse bo czy ktos ja da drugi raz Amikowi jesli znowu zaginie??

Tej Pani wczesniejsze psy tez uciekaly,zawsze sie znajdowlay bo znaly teren.Myske,ze nie zdaje sobie sprawy ze moze sie zdarzyc tak,ze Amika NIGDY nie bedzie mozna spuscic ze smyczy.
On nie uciekl na spacerze,ona po 2 dniach od adopcji zostawila go pod sklepem przy dosc ruchliwych ulicach.....

Oczywiscie jestem otwarta na sugestie i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, rozumiem karusiu, że masz sporo wątpliwości (i słusznie), ale ja (jeśli mam w ogóle prawo do wypowiedzi w tej kwestii...) skłaniałabym się do tego by dać tej pani drugą szansę. Myślę, że dostała już dobrą nauczkę i wyciągnie wnioski... Ale to oczywiście Ty (i inne osoby zaangażowane w opiekę nad Amikiem) podejmiesz decyzję (najlepszą :) )
:roll:

Link to comment
Share on other sites

ja osobiscie nie zaufałabym tej kobiecie .. juz nigdy .. to jest osoba, która juz raczej nie pojmie, ze zostawianie psa pod sklepem jest nierozwazne (delikatnie rzecz ujumjąc) . teraz dostała nauczkę kosztem AMIKA , ale ile czasu bedzie ja pamietąc ??? Niechby COIKOLWIKE SIE stało ...



Przeciez Karolina jeszce zostawiając jej AMIKA PROSIŁA , - nie zostawiac samego nigdzie przywiązanego .. i co ? na 3ci dzien pies zagubiony bo został zoiastawiony pod sklepem! , nieprzespane noce (nasze , nie tej pani ) , przemoczone do bielizny - MY, nie ta Pani ...


Amik jest cudowny i naprawde znajdzie cudowny dom ..

niewiem, mi sie wydaje ze w tym przypadku druga szansa jest zbyt duzym ryzykiem dla AMika :oops:, a gprs jeszcze chyba dla psów nie wymyślili ... to ze odnalazł sie tak szybko to cud , po co kusić los ?

Link to comment
Share on other sites

Mimo wszystko chyba też bym Amika tej osobie nie oddała:cool3:To podobno nie jest pierwszy raz że jej psiak zginął:razz: I kto wie może za miesiąc będzie też chciala go zostawić gdzieś bo jest już u niej baaaaaaaardzo długo ale to będzie tylko [FONT="Arial Black"][/FONT]jej długo...........

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę się w tej kwestii wypowiedzieć, to ja bym tej pani już też nie zaufała, bo skoro to nie pierwszy pies, ktory jej zginął, to o czymś to świadczy, a Amik juz dość przeżył, by narażać go ponownie na jakieś zagrożenia. A pani robi wrażenie tzw. niereformowalnej, bo skoro karusiap wyraźnie jej mówiła, że nie może iść z Amikiem na zakupy i zostawić go przed sklepem, a ona przyznając rację i tak później zrobiła swoje, to skąd wiadomo, czy za tydzien lub dwa, jak opadną emocje, znów czegoś podobnego nie wymyśli?
Amik jest słodziutki i napewno znajdzie dobry i [B]odpowiedzialny[/B] dom.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...