Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

Luiza kto tu ma humorki to właśnie pokazujesz Ty choćby na wątku Gaji...
Poza tym pisząc słowa, które zacytowałaś nie miała na myśli jedynie siebie. Mogę Ci podać jeszcze co najmniej 4 inne takie osoby, które odeszły bo...
I tyle na ten temat.

Nie zwalaj winy teraz na Marlenę, wiem że wcześniej jak ja odeszłam też próbowałaś zwalić wszystko na mnie, mam to na prawdę gdzieś ale teraz nie rób tego samego w stosunku do Marleny, która jest zacznie więcej warta niż ty i ja razem wzięte...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]KOŃCZCIE LUDZIE TE PRZEPYCHANKI SŁOWNE!!!!!

JEDNO CO NALEŻY ZROBIĆ:
[COLOR=Red]WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY!!!

[COLOR=Black]Nie oskarżać się nawzajem, nie obwiniać.

Przykro, że tak wyszło?? /słowa Marleny/
a dlaczego??
nie powinno być nikomu przykro. Poprosiłaś o pomoc - otrzymałaś ją i tyle.
[COLOR=Blue][U][SIZE=5][COLOR=Red]LUDZIE KOCHANI CZY WY ZAPOMINACIE CO JEST CELEM WASZYCH DZIAŁAŃ?
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5]Dla mnie najważniejsze są zwierzaczki!!!!!! i tego będę się trzymać.

[/SIZE][/U][/COLOR]

[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][SIZE=2]Edytuję swój post,ponieważ to co się dzieje przekracza wszelkie granice..[/SIZE][/SIZE]
Chcę się odnieść do postu Luizy...
[QUOTE][B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Owszem Marlena prosiła Nas o pomoc i ta pomoc została jej udzielona. Jeździliśmy tam, szukaliśmy psa, zostawiliśmy Marlenie sedalin by gdy go namierzy podała mu lek i dała nam znać. Byliśmy w gotowości całą dobę i czekaliśmy, ale telefon milczał. Pies pojawiał się na krótko i znikał na dłuższe nie określone odstępy czasu.[/COLOR] [/COLOR][/B]
[/QUOTE]
Tak,to prawda,Sedalin do dzisiaj noszę w kieszeni :roll:, wszystko zależało odemnie,a ja nic nie zrobiłam.Skazywałam psa na cierpienie, dla zabawy karmiłam go,żeby przytył,a obroża wrastała się bardziej..

[QUOTE] Pytam po raz kolejny dlaczego dopiero teraz to piszesz? Dlaczego nie sprostowałaś tego tak jak mi to obiecałaś wcześniej, albo inaczej dlaczego po sprostowaniu edytowałaś to co wcześniej zawarłaś w swojej wypowiedzi pisząc o czymś innym co moim zdaniem jest tylko jedną setną tego co dla Ciebie robiliśmy?[/QUOTE]
Edytowałam,bo do tego jest opcja edytuj...Więc napiszę jeszcze raz: [B]Stowarzyszenie przywoziło mi karmę, pomagali mi szukać domu dla moich zwierzaków, ogólnie dziękuję im za wsparcie i szanuję ich za to co dla mnie zrobili i ogólnie co robią na codzień[/B].kropka:)!

Nikt także mnie nie dręczył,nie katował i nie poniżał ;)

Wszystko co napisałam do tej pory nazmyślałam,bo ogólnie dzieciak ze mnie i zmyślanie to moje hobby :)
Pozdrawiam wszystkich,którzy dali się wkręcić:eviltong:

[SIZE=4]Proszę..nie wypowiadajcie się już na ten temat [SIZE=2][B](jesli chcecie pogadać zapraszam na pw,ewentualnie gg)..[/B][/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=4]Stowarzyszenie może wrócić do tego co robili,a my wróćmy do Logana. [COLOR=red][B]KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Coś posty przeskoczyły.

[QUOTE] A ja chciałam się Was zapytać co proponowały byście napisać na profilu naszej klasy?
Jakiś ładny tekst i apel by się przydał może?
Jak myślicie, może ktoś ma takie zdolności coby innych ludzi wzruszyć i żeby chętniej wpłacali pieniążki?? [/QUOTE]
Cytuje coby nie zginęło.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)'][SIZE=4]Proszę..nie wypowiadajcie się już na ten temat.. [/SIZE]
[SIZE=4]Stowarzyszenie może wrócić do tego co robili,a my wróćmy do Logana. [COLOR=red][B]KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/quote]



dokladnie koniec wojny ....




zajmijmy sie tylko psem Logankiem

nalezy pomoc Loganowi ...to wiemy ...

leczenie napewno bedzie kosztowne .....

[B]to ze EMIR ma psa nie znaczy ze nalezy o tym nie mysleć .[/B]..........


zdrowiej nam LOGanku





.................................

Link to comment
Share on other sites

Zrobione!
[URL="http://nasza-klasa.pl/profile/24176957"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL]
Teraz jesli ktoś ma to zapraszam do wysyłania zaproszeń. Rozsyłajcie komu się da. Im więcej osób tym większa szansa na powodzenie.


Jak coś będzie nie tak to piszcie to pozmieniam.


P.S jeszcze jeden banerek dla kogoś kto ma dużo miejsca w podpisie.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wrosnieta-obroza-zakazenie-okropny-bol-strach-potrzebne-finanse-103396/index65.html#post11927285"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/loganel.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Dzieki [B]Emir :loveu:[/B]
Dobrze jest wiedzieć o istnieniu organizacji, która proszona o pomoc działa szybko, profesjonalnie, nie dla poklasku mediów i kasy.
Mam nadzieję, że będę mogła Wam konkretnie się przysłużyć w niedalekiej przyszłości :cool3:[/quote]

Zgadzam się z Tobą w 100% co do Emir:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Teraz przewałkowałam calutki wątek :roll:
Bez Marleny, która psa zauważyła, napisała o nim, karmiła, kiedy był w pobliżu i szukała dla niego pomocy - Logan dawno by nie żył.
Bez dziewczyn, które pomagały Marlenie karmą, pomocą w próbach odłowienia Logana (faceci też tam byli :razz:) też byłoby gorzej.
Dzięki Emir, która ma wypracowane procedury koszmar psa się skończył.
A my nie powinniśmy się kłócić, bo ...nie myli się tylko ten, kto nic nie robi.
Trzeba umieć odróżnić prawdziwych przyjaciół zwierząt w potrzebie, nawet jak popełniają błędy, od tych podrabianych, którzy na pomocy zwierzętom usiłują załatwić coś dla siebie, zaistnieć w mediach i podreperować swoje nędzne ego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Ewa i flatki - masz całkowitą rację. Nikogo kto siedział bezczynnie nie było, każdy próbował.

Paulina dzięki jeszcze raz :eviltong:[/quote]
No to dodam jeszcze, że założyłam mu wątek na dogomaniackim forum na naszej klasie. Tam jest dużo dogomaniaków,którzy tu nie trafili na wątek Logana a tam może Go zauważą.


Mam też propozycję założyć mu może wątek na stronie Mój Przyjaciel Pies, na forum, tam też jest wielu miłośników, co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...