Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U][B]Raport z odwiedzin u Logana:[/B][/U]

Pojechałam dziś do Logana, zaraz na wejściu zostałam obszczekana, bo przecież dobrego miejsca, z dobrymi ludźmi należy bronić. Po zniżeniu mych 170 cm do poziomu psa i werbalnej zachęty do podejścia dostąpiłam zaszczytu pogłaskania. Niestety, szyja i głowa to rejony zagrożone, drapie się kolegę pod brodą i po tyłeczku. Po chwili zostałam zaszczycona podaniem psiej prawicy i to bez kiełbasy.
Po chwili jednak trochę mnie znielubił, bo flesz i dźwięk aparatu wyraźnie go stresują. Poprosiłam Mamę naszej Magdy lekarki, żeby z nim wyszła na zewnątrz. On ją sobie ukochał, łapy jej daje na potęgę, ona do niego mówi, dotyka go i chyba pies ma do niej bezgraniczne zaufanie.
Na widok smyczy pies dostaje wariactwa - kojarzy smycz bardzo pozytywnie - bo ze spacerem.
Wychodzi chętnie, z innymi psami w lecznicy zero konfliktów. Ciągle robi za pielęgniarkę. Nie rzuca się na jedzenie - jest ogólnie taki stateczny arystokrata.
Niestety, ciągle więcej w nim strachu niż radości życia - to będzie najcięższa próba.
Zdrowie fizyczne na piątkę, na szyi jeszcze tylko ciemny ślad po szyciu, żadnych komplikacji.
Zrobiłam kilka zdjęć, ale ich jakość jest taka sobie. Logan tak boi się aparatu, że cały czas był w ruchu. Poniżej kilka, które wyszły jako tako. Następnym razem poproszę dziewczynę z lecznicy - jej się jakoś udało zrobić fotki - ją Logan zna lepiej ode mnie.

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2411/loganp.jpg[/IMG]

dajemy łapki, nie tylko za kiełbasę

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5645/40455451.jpg[/IMG]

[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6193/57415318.jpg[/IMG]

na spacerze oblewamy małe krzaczki, które już chyba nie urosną

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5749/25428285.jpg[/IMG]

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1949/44796236.jpg[/IMG]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę , że Loganek zdrowieje !
To fantastycznie , że smycz kojarzy mu się już ze spacerkiem !
Widać jeszcze ten strach w jego oczkach , ale w kochającym domku to minie po pewnym czasie , przerabiałam ten temat w rodzinie z pieskiem ze schronu...

Dzięki Kahoona - za wieści i fotki ! :Rose:

Los Loganka leży mi na sercu , od kiedy go zobaczyłam
na zdjęciach z tego wątku. Czułam , że jest łagodny !
To przepiękny pies !
EMIR dziękuję ! :laola:

Cieszę się , że Loganek zdrowieje i ma szansę na DOMEK na zawsze ! :iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę dziewczyny,że jesteście,że dajecie mu tyle miłości, cierpliwości i oddania. Dzięki Marlenie, której los psa nie był obojętny i właściwie jako jedyna o niego dbała i teraz dzięki Wam, którzy zajęliście się nim, wyleczyłyście Loganowi wraca wiara w ludzi oraz ich dobro... :loveu::loveu:
:buzi:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie - one mnie już dosyć mają w tej lecznicy

nie mogę za często tam wpadać, bo Logan boi się obcych

ufa bezgranicznie wszystkim tam - kiedy pojechałam zrobić mu zdjęcia dał się głaskać, ale po kilku fleszach znielubił mnie

nie chcę go stresować, niech go dziewczyny socjalizują, poproszę je o jakieś zdjątka, ale za kilka dni, bo one strasznie zajęte

zaraz zadzwonię i zapytam jak się ma:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']zadzwoniłam i dowiedziałam się, że Loganek świetnie się czuje - [B]właśnie pożarł swoje pierwsze szelki
[/B]
[B] dostał drugie - czerwoniutkie!
[/B]
nowe zdjęcia dziewczyny doktorki zrobią i wyślą wkrótce ;)[/quote]

:evil_lol: pozarl, bo byly pewnie malo gustowne , a czerwoniutkie to juz inna sprawa;)
Kahoona dzieki, cudne wiesci :loveu: Chlopak, pewnie dalej robi za pielegniarke. Sloneczko normalnie :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']zadzwoniłam i dowiedziałam się, że Loganek świetnie się czuje - właśnie pożarł swoje pierwsze szelki

dostał drugie - czerwoniutkie!

nowe zdjęcia dziewczyny doktorki zrobią i wyślą wkrótce ;)[/quote]


Loganek chciał być modny po prostu , a czerwony kolor jest aktualnie na topie ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dodaje swoje 3 grosze bo dopiero trafilam na ten watek.

10-01-2008, 19:43, Marlena pisze o psie z wrosnieta obroza proszac o pomoc dla niego.

14 miesiecy pozniej, [B][COLOR=Red]1 4 m i e s i e c y ! ! ! [/COLOR],[/B] podczas ktorych pies cierpial niewyobrazalnie, [B]dana[/B] dowiedziala sie o tym i zawiadomila Emir, ktora [B]natychmiast zareagowala i psa odlowila, ratujac mu zycie ![/B]

Przez [B]14 miesieczy[/B] zadna z okolicznych organizacji , [B]Z A D N A ! ! ![/B] , nie byla w stanie , mimo roznych prob, psu pomoc.

Gdyby [B]dana[/B] nie zawiadomila [B]Emira[/B] pies by albo dalej sie meczyl albo by juz go nie bylo.

[B][SIZE=4]Nie ma usprawiedliwienia dla organizacji prozwierzecej, ktora przez 14 miesiecy nieudolnie i bezskutecznie probuje ratowac ciezko rannego zwierzecia.
Nie ma ![/SIZE][/B]

[B]Dana [/B]i [B]Emir[/B], dziekuje !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Dodaje swoje 3 grosze bo dopiero trafilam na ten watek.

10-01-2008, 19:43, Marlena pisze o psie z wrosnieta obroza proszac o pomoc dla niego.

14 miesiecy pozniej, [B][COLOR=Red]1 4 m i e s i e c y ! ! ! [/COLOR],[/B] podczas ktorych pies cierpial niewyobrazalnie, [B]dana[/B] dowiedziala sie o tym i zawiadomila Emir, ktora [B]natychmiast zareagowala i psa odlowila, ratujac mu zycie ![/B]

Przez [B]14 miesieczy[/B] zadna z okolicznych organizacji , [B]Z A D N A ! ! ![/B] , nie byla w stanie , mimo roznych prob, psu pomoc.

Gdyby [B]dana[/B] nie zawiadomila [B]Emira[/B] pies by albo dalej sie meczyl albo by juz go nie bylo.

[B][SIZE=4]Nie ma usprawiedliwienia dla organizacji prozwierzecej, ktora przez 14 miesiecy nieudolnie i bezskutecznie probuje ratowac ciezko rannego zwierzecia.
Nie ma ![/SIZE][/B]

[B]Dana [/B]i [B]Emir[/B], dziekuje ![/quote]


[COLOR=Red][B][SIZE=7]no własnie gdyby nie EMIR .[/SIZE][/B][/COLOR].


.a co niektorzy ..buty sobie o Emir :mad::mad::mad::mad::mad::mad:wycierają i pluja ..........////daleko im do Fundacji EMIR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...