Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny, przeklejam z maila z lecznicy:

[COLOR=Red]Witam chciałam powiedzieć że nie będziemy mu robić tak często zdjęć bo to za bardzo stresujące dla Logana.
psiak bardzo boi się flesza a za jego sprawą chowa się pod suszarkę z praniem już na sam widok aparatu...
Więc prosze wytłumaczyć Forumowiczom że to dla dobra zwierzaka który ma wyjść z traumy.[/COLOR]
musimy to uszanować

załączam ostatnie zdjęcia zrobione przez Doktorkę:

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4488/p10100811.jpg[/IMG]

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2118/p1010079u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Dodaje swoje 3 grosze bo dopiero trafilam na ten watek.

10-01-2008, 19:43, Marlena pisze o psie z wrosnieta obroza proszac o pomoc dla niego.

14 miesiecy pozniej, [B][COLOR=Red]1 4 m i e s i e c y ! ! ! [/COLOR],[/B] podczas ktorych pies cierpial niewyobrazalnie, [B]dana[/B] dowiedziala sie o tym i zawiadomila Emir, ktora [B]natychmiast zareagowala i psa odlowila, ratujac mu zycie ![/B]

Przez [B]14 miesieczy[/B] zadna z okolicznych organizacji , [B]Z A D N A ! ! ![/B] , nie byla w stanie , mimo roznych prob, psu pomoc.

Gdyby [B]dana[/B] nie zawiadomila [B]Emira[/B] pies by albo dalej sie meczyl albo by juz go nie bylo.

[B][SIZE=4]Nie ma usprawiedliwienia dla organizacji prozwierzecej, ktora przez 14 miesiecy nieudolnie i bezskutecznie probuje ratowac ciezko rannego zwierzecia.
Nie ma ![/SIZE][/B]

[B]Dana [/B]i [B]Emir[/B], dziekuje ![/quote]


Popieram twą wypowiedź ale nie zaczynajmy od nowa kłótni na wątku ok:cool3:
Ważne że Emir zrobił dobrą rzecz i teraz aby Logan miał w życiu dobrze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mike i Morgan']Popieram twą wypowiedź ale nie zaczynajmy od nowa kłótni na wątku ok:cool3:
Ważne że Emir zrobił dobrą rzecz i teraz aby Logan miał w życiu dobrze:loveu:[/quote]

Wiesz, jasne, ze klotnie nie sa tu potrzebne ale warto przypomniec czasami o KIMS , KTO pomaga skutecznie ;) To byla kolejna, blyskawiczna interwencja. Szkoda, ze nie zawsze sie pamieta co EMIR robi :shake:

Kahoona, najwazniejsze sa wiesci o zdrowiu Logana, a foty juz sobie teraz darujemy. Po co chlopaka stresowac? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Cześć Loganku !
Coś pusto ostatnio u Ciebie....
Ciotki ..... :mad:;)
Jak się czuje mój ulubiony piesek ?
Mam nadzieję , że coraz lepiej i niedługo pójdziesz do domku ,
czy coś już o domku dla Loganka wiadomo ?[/quote]


Ty mnie tu pałką nie machaj.....:mad:
Też kibicuję Loganowi, jak tylko pojawi się cień nadziei - natychmiast zakrzyknę wielkimi czerwonymi literami:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Ty mnie tu pałką nie machaj.....:mad:
Też kibicuję Loganowi, jak tylko pojawi się cień nadziei - natychmiast zakrzyknę wielkimi czerwonymi literami:evil_lol:[/quote]


Ale ta pałka po to , żeby więcej Loganka odwiedzać ;) :evil_lol:

Widzisz , Kahoona , a na niektórych wątkach , po niewinnym żartobliwym poście , następowała czasem zupełnie poważna kłótnia :evil_lol:

Litery mogą być SZKARŁATNE :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Ale ta pałka po to , żeby więcej Loganka odwiedzać ;) :evil_lol:

Widzisz , Kahoona , a na niektórych wątkach , po niewinnym żartobliwym poście , następowała czasem zupełnie poważna kłótnia :evil_lol:

Litery mogą być SZKARŁATNE :evil_lol::evil_lol:[/quote]

a tak poważnie - nie mogę go odwiedzać za często - każdy obcy to dla niego ogromny stres, dziewczyny go powoli socjalizują, nie chcę psuć ich pracy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Też odwiedzam Cię Loganku i nieustająco się cieszę , że jesteś bezpieczny :loveu::loveu:
Przydałby się pewnie już domek dla Ciebie ? :loveu::loveu:[/quote]


no to do roboty dziewczyny!
im więcej osób szuka, tym lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama2']Szanowna Posredniczko zwana pieknie Kahoona:loveu: , czy cos wiadomo o Loganku:oops:.
Wiem, wiem bywam upierdliwa ale ....;) "jutro" juz minelo.[/quote]

rany! przepraszam, jutro zadzwonię na 100%

ja po prostu wiem, że wszystko z nim w porządku, bo jest w dobrych rękach

podaję Wam tel. do kliniki Redline - 022 757 77 74 - raz na jakiś czas możecie zadzwonić i usłyszeć jakieś wieści - to na wypadek, gdyby mnie skleroza znów dopadła

mam u siebie dwa tymczasy onki i dużo czasu mi zajmują, bo dzikie kompletnie

Link to comment
Share on other sites

No to hop do góry loganku !! Przystojniak z Ciebie pierwsza klasa :lol:
Loganku jesteś sliczny i chyba szybciutko znajdziesz swój domek . Trzymam za ciebie chłopczyku kciuki .

Kurcze jak patrzę z jakiego bagna wyciągacie te kochane psiaki to normalnie serce mi rośnie , że są jednak ludzi na swiecie a nie tylko bydlęta .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...