Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

[quote name='kahoona']Logan był dziś na pierwszym spacerze - boi się szelek ale jakoś wyszedł, z wracaniem do pomieszczenia było gorzej, ale zaczyna ufać ludziom więc może być tylko lepiej.
Łazi luzem po lecznicy, daje się głaskać, chociaż trochę się jeszcze kuli.
Opiekuje się wszystkimi pacjentami, jak wydają dźwięki rozpaczy czy strachu to liże je po nosach.
Jest bardzo przyjacielski w stosunku do innych zwierząt.
Pozwala na zabiegi medyczne, nie trzeba mu zakładać kagańca.
Nasza Magda - lekarka - zakochana w nim po uszy.
Zrobiono parę zdjęć "niemedycznych" jak poprzednie. Jak tylko je dostanę - zamieszczę na wątku.

No i jeszcze jedno - babiarz z niego, poziom testosteronu jak u mięśniaka z siłowni - dziś usiłował zostać tatą. Atak został odparty.:evil_lol:[/quote]

No to nie dajcie mu tam zrobić bandy małych Loganków:mad:
Jutro z Pauliną idziemy wpłacić kaskę na Logana:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kahoona']Logan był dziś na pierwszym spacerze - boi się szelek ale jakoś wyszedł, z wracaniem do pomieszczenia było gorzej, ale zaczyna ufać ludziom więc może być tylko lepiej.
Łazi luzem po lecznicy, daje się głaskać, chociaż trochę się jeszcze kuli.
Opiekuje się wszystkimi pacjentami, jak wydają dźwięki rozpaczy czy strachu to liże je po nosach.
Jest bardzo przyjacielski w stosunku do innych zwierząt.
Pozwala na zabiegi medyczne, nie trzeba mu zakładać kagańca.
Nasza Magda - lekarka - zakochana w nim po uszy.
Zrobiono parę zdjęć "niemedycznych" jak poprzednie. Jak tylko je dostanę - zamieszczę na wątku.

No i jeszcze jedno - [B]babiarz z niego, poziom testosteronu jak u mięśniaka z siłowni - dziś usiłował zostać tatą. [/B]Atak został odparty.:evil_lol:[/quote]
Casanowa jaki... no :mad::loveu: Pierwszy spacer-super:multi:. Bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Łazi luzem po lecznicy, daje się głaskać, chociaż trochę się jeszcze kuli.
Opiekuje się wszystkimi pacjentami, jak wydają dźwięki rozpaczy czy strachu to liże je po nosach.
Jest bardzo przyjacielski w stosunku do innych zwierząt.
Pozwala na zabiegi medyczne, nie trzeba mu zakładać kagańca.
...[/quote]

:crazyeye: normalnie przepies ...coraz bardziej pozytywnie mnie zaskakuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][B][COLOR=DarkRed][SIZE=5]niespodzianka!

[/SIZE][/COLOR][/B][/U][LEFT][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5660/26418492.jpg[/IMG]
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7600/83270352.jpg[/IMG]
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3586/72622716.jpg[/IMG]
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2635/15068501.jpg[/IMG]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam taką malutką sugestię, Marlenko wstaw może te banerki co zrobiłam(nie wiem czy ktoś jeszcze może zrobił, jeśli tak to też)na pierwszą stronkę, tak będzie wygodniej, bo chciałam sobie wstawić ten większy to ile się oszukałam :diabloti:
Te dwa mniejsze są na 56 stronie a ten większy na stronie 65.


I jeszcze jedno pytanko, czy wpłynęło coś pieniążków na Loganka?Pytam bo chciałam wiedzieć czy to konto założone na naszej klasie coś dało :oops:

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka dni nie pojawiałam się u Loganka , ale pamiętam o piesku i cieszę się z dobrych wieści ! :angel::bigcool::lilangel:

Mam nadzieję , że wysłana od nas w ubiegłym tygodniu kasa dla Loganka dotarła do EMIRA.

Loganku na tym zdjęciu jesteś przepiękny , ale jeszcze trochę smutny.... [URL]http://img22.imageshack.us/img22/7600/83270352[/URL] .

Myślę , że będzie coraz lepiej i będziesz nabierał radości życia , co znajdzie wreszcie odbicie w uśmiechu i oczach... :buzi:

Nie wiadomo , przez co musiałeś przejść , oprócz tułaczki , braku domu , kochających ludzi , bólu wrastającej w ciało parcianej obroży :-(:-(

Na szczęście to już minęło i zaczyna się dla ciebie nowe
życie:smilecol:

Wierzę w to , że znajdziesz Loganku miłość prawdziwych dobrych ludzi i swój wymarzony DOMEK - mizianko dla Logana :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']słuchajcie, ja sobie myślę, że Logan miał kiedyś "swojego" człowieka

coś się stało i został sam

całkiem dziki pies nie byłby tak łagodny i miły tak szybko

w tajemnicy Wam napiszę, że nasza Pani Weterynarz szuka mu fajnego domu, nie chce, żeby poszedł do schroniska, chociaż w Emirze nic mu nie grozi, chciałaby oszczędzić mu stresu

Trzymajcie kciuki!;)[/quote]

No to trzymam jak najbardziej kciuki :thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, ja sobie myślę, że Logan miał kiedyś "swojego" człowieka

coś się stało i został sam

całkiem dziki pies nie byłby tak łagodny i miły tak szybko

w tajemnicy Wam napiszę, że nasza Pani Weterynarz szuka mu fajnego domu, nie chce, żeby poszedł do schroniska, chociaż w Emirze nic mu nie grozi, chciałaby oszczędzić mu stresu

Trzymajcie kciuki!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']słuchajcie, ja sobie myślę, [B]że Logan miał kiedyś "swojego" człowieka
[/B]
coś się stało i został sam

całkiem dziki pies nie byłby tak łagodny i miły tak szybko

w tajemnicy Wam napiszę, że nasza Pani Weterynarz szuka mu fajnego domu, nie chce, żeby poszedł do schroniska, chociaż w Emirze nic mu nie grozi, chciałaby oszczędzić mu stresu

Trzymajcie kciuki!;)[/quote]

Kahoona to bardzo prawdopodobne. Musial byc przyzwoicie socjalizowany no i ta nieszczesna obroza. Skads sie przeciez wziela:roll:
3mam kciuki :lol: Dobry czlowiek z Pani Weterynarz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']w tajemnicy Wam napiszę, że nasza Pani Weterynarz szuka mu fajnego domu, nie chce, żeby poszedł do schroniska, chociaż w Emirze nic mu nie grozi, chciałaby oszczędzić mu stresu

Trzymajcie kciuki!;)[/quote]

Trzymamy i to mocno :thumbs: za dom dla Loganka !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...