Jump to content
Dogomania

Myśliwy zabił mi psa


sagaj

Recommended Posts

Ta sprawa zrobiła się już głośna w Polsce . Politycy to jednak wyjątkowi spryciarze . Wiecie co wymyślili zwolennicy Komorowskiego ? Wymyślili , że na czas kampanii prezydenckiej Komorowski zawiesi swoje członkostwo w Polskim Związku Łowieckim . Na czas kampanii ! Zawiesi ! A potem (w domyśle , jak wygra) odwiesi ! Czujecie to ? Co za ludzie ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Masz na myśli tę historię?
[URL]http://forum.lowiecki.pl/read.php?f=13&t=67559&i=67559[/URL][/QUOTE]

Tak,dokładnie tę historię.

[QUOTE]Ta sprawa zrobiła się już głośna w Polsce . Politycy to jednak wyjątkowi spryciarze . Wiecie co wymyślili zwolennicy Komorowskiego ? Wymyślili , że na czas kampanii prezydenckiej Komorowski zawiesi swoje członkostwo w Polskim Związku Łowieckim . Na czas kampanii ! Zawiesi ! A potem (w domyśle , jak wygra) odwiesi ! Czujecie to ? Co za ludzie ...[/QUOTE]

Niezły spryciarz z niego :cool3:
kandydując,nie jest myśliwym - wygrywając,już jest :cool3:

Mnie najbardziej niepokoi to,czy pan Komorowski będzie majstrował przy ustawie łowieckiej po wygranych wyborach,bo ponoć ma takie ambicje ...
Ogólnie chodzi o to że myśliwi narzekają na to,że obecnie " hodują " i polują na nie swoje zwierzęta tylko na państwowe,czyli na niczyje - część myśliwych chciała by powiązania prawa do polowania z prawem własności ziemi - jak w tym cytacie zwolennika owego rozwiązania:

[QUOTE] [B]Gdybyśmy prowadzili normalną gospodarkę łowiecką, gdyby istniało prawo własności, gdybyśmy mieli prywatne majątki gdzie ziemia, las, woda, zwierzęta i powietrze należałyby do nas a nie do niewiadomokogo a zwierzyna byłaby przedmiotem naszej hodowli, dumy i corocznego dochodu uzyskanego z polowań, gdyby było tak jak kiedyś(całkiem niedawno bo zaledwie 80 lat temu) to zapewniam Cię, że lalibyśmy psy, koty, lisy , kruki, sroki , wrony, jastrzębie, bociany i wszelkie konkurencyjne i szkodliwe dla nas i dla naszej hodowli leśnej i polnej stworzenia, truli je gazem, wykopywali z nor , niszczyli gniazda i na wszelkie sposoby tępili. Są to sposoby naprawdę bardzo skuteczne, pod warunkiem, że działa się systematycznie , stale i u siebie.[/B] [/QUOTE]

a to wypowiedź sympatyka łowiectwa,który sugeruje realność takowych rozwiązań:

[QUOTE]To PKWN stworzyl podwaliny pod wspolczesny "model" polskiego
lowiectwa. Likwidacje przedwojennej zasady powiazania prawa do polowania z wlasnoscia gruntu pozbawila prawa do polowania wszystkich wlascicieli gruntow polnych i
lesnych stanowiacych pwierzchnie obwodow lowieckich. I tym samym
prawa do jego wykonywania badz czerpania zyskow z tytulu polowania wykonywanego przez osoby trzecie na cudzym gruncie. (Prawo Lowieckie z 1928 r.)
...
Przyszla pierwsza szczelba Rzeczpospolitej
Bronislaw hrabia K. w przeszlosci zdaje sie nieraz dawal do zrozumienia,
ze postsocjalistyczny folwark, ktory powstal z pieknego przedwojennego polskiego lowiectwa jemu osobiscie nie bardzo odpowiada. Takze Pawle nie
tracilbym nadzieii. Z tego co rozmaite wrobelki cwierkaja wynika, ze widoki
na sprawiedliwosc dziejowa i naprawienie popelnionej przez PKWN zbrodni stalinowskiej
( powojenne regulacje dot. lowiectwa nosza podpis ....Bieruta..... [IMG]http://www.winchester.com.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] ) na polskim lowiectwie nie sa takie zle. Pozyjemy zobaczymy.
[/QUOTE]
[url]http://www.winchester.com.pl/topics2/2834,15.htm[/url]

Oczywiście,są to domysły i przypuszczenia i wcale się tak stać nie musi,ale logiczne jest też to,że jeśli prezydentem RP będzie członek PZŁ to jego " koledzy " po strzelbie będą oczekiwali ukłonów w stronę ich wspólnego hobby,a prezydent może zgłaszać własne uchwały,o ile pamiętam ...

Link to comment
Share on other sites

Porozmawiałam sobie wczoraj ze słuchaczem Radia Maryja. Powiedziałam mu, że nie będę głosować na Bronisława Komorowskiego m.in. dlatego, że jest myśliwym. Zapytałam czy w jest krytykowany w Radiu. Usłyszałam, że ostatnio niewiele o nim mówią. Byłam też ciekawa, jaki jest stosunek rozgłośni do polowań. Dowiedziałam się, że czasem dzwonią tam ludzie żalący się, że ich psy zostały zastrzelone.
Wcześniej czytałam krytyczne artykuły o myśliwych autorstwa Kazimiery Szczuki. Miło jest się dowiedzieć, że sprzeciw wobec nadużyć panów z strzelbami łączy ludzi z bardzo różnych środowisk.

PS Lisie, czy jest gdzieś w internecie lista członków PZŁ, albo samych należących do niego polityków (poza artykułem z Newseeka)?

Link to comment
Share on other sites

Heh,Radio Maryja a raczej Nasz Dziennik raczej popiera myśliwych i łowiectwo - tekst o odszkodowaniach rolniczych:
[URL]http://www.naszdziennik.pl/print.php?dat=20090718&id=po01.txt&typ=po[/URL]

[QUOTE]- W niektórych kołach, przy 100 dzikach stwierdzonych w kwietniu, w ciągu sezonu odstrzela się 160 sztuk, a mimo tego ich populacja nie maleje, a jeszcze rośnie - wskazuje prezes Włodarz. - Myśliwi rekordziści zabijają po około 40 dzików rocznie. To już przestaje być zabawne, bo już nie jest pasją, ale rzezią - twierdzi dr Flis.
...
- Gdyby rozwiązać wszystkie umowy dzierżawne z kołami łowieckimi, to nie istnieje żadna struktura państwowa mogąca myśliwych zastąpić, a więc jak na razie rolnicy i myśliwi są na siebie skazani - wskazuje Roman Włodarz. - Trzeba oddać sprawiedliwość myśliwym, bez których sytuacja całkowicie by się wymknęła spod kontroli.
[/QUOTE]Taa ...

[quote]PS Lisie, czy jest gdzieś w internecie lista członków PZŁ, albo samych należących do niego polityków (poza artykułem z Newseeka)? [/quote]

Tu już trzeba szukać spisów członków lokalnych kół łowieckich i sprawdzać,którzy z nich to politycy - mozolna robota ...
można też poczekać na listę kandydujących w wyborach w danym okręgu,województwie i wtedy prześwietlać tych polityków pod katem łowiectwa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nigdy nie zagłosuję na Komorowskiego i cieszę się, że właśnie dogomania uświadomiła mi kim jest ten człowiek. I jeszcze wypowiedź waćpana Bartoszewskiego z dziś: "ma doświadczenie w hodowli zwierząt futerkowych, a nie ma doświadczeń ojcowskich" - Ja jako bezpartyjny wesoły staruszek mogę tak mówić i będę sobie mówić - stwierdził.

Co ta wypowiedź ma oznaczać? Że niby ludzie nie posiadający dzieci są gorsi? Że jak mają psa lub kota a dziecka nie mogą to nie zasługują na zajmowanie urzędów państwowych? Nie nazwałabym pana Bartoszewskiego wesołym staruszkiem, ale inaczej. Powstrzymam się bo to już stary człowiek.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Gdybyśmy prowadzili normalną gospodarkę łowiecką, gdyby istniało prawo własności, gdybyśmy mieli prywatne majątki gdzie ziemia, las, woda, zwierzęta i powietrze należałyby do nas a nie do niewiadomokogo a zwierzyna byłaby przedmiotem naszej hodowli, dumy i corocznego dochodu uzyskanego z polowań, gdyby było tak jak kiedyś(całkiem niedawno bo zaledwie 80 lat temu) to zapewniam Cię, że lalibyśmy psy, koty, lisy , kruki, sroki , wrony, jastrzębie, bociany i wszelkie konkurencyjne i szkodliwe dla nas i dla naszej hodowli leśnej i polnej stworzenia, truli je gazem, wykopywali z nor , niszczyli gniazda i na wszelkie sposoby tępili. Są to sposoby naprawdę bardzo skuteczne, pod warunkiem, że działa się systematycznie , stale i u siebie.[/B] [/QUOTE]
Z drugiej strony można by w takiej opcji argumentować, że skoro święta własność jest święta włąsność to mój teren=mam prawo wypierdzielić "łowców" na zbity pysk. W tej chwili wcale nie jest łatwo uzyskać wyłączenie gruntu z okregu łowieckiego...

BTW, taki z niego hrabia, jak ze mnie hrabianka (to nie przenośnia), tyle, że je przynajmniej od dziadka mogę się pochwalić pochodzeniem ze starej szlachty, a nie tylko nazwiskiem i tytułem "za zasługi"- wielkie rzeczy- phi!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Z drugiej strony można by w takiej opcji argumentować, że skoro święta własność jest święta włąsność to mój teren=mam prawo wypierdzielić "łowców" na zbity pysk. W tej chwili wcale nie jest łatwo uzyskać wyłączenie gruntu z okregu łowieckiego...[/QUOTE]Obawiam się że gdyby sprywatyzowano łowiectwo i połączono prawo do polowania z prawem własności to nie byłoby tak zielono ...
Pewnie można by było przepędzić myśliwych z własnej ziemi ale oni wtedy gwizdaliby na nasze pola bo mięli by własne łowiska,pewnie też część rolników zapisałaby się do PZŁ by móc legalnie tłuc drapieżniki i inne " szkodniki " ( na różnych forach można sobie poczytać jak hodowcy gołębi tępią ptaki drapieżne,min.jastrzębie i myszołowy ),pamiętam że jeszcze kilkadziesiąt lat temu każdy rolnik mógł zabijać drapieżniki w obrębie własnych zabudowań,gdyby takie prawa wróciły to wiele gatunków zwierząt mogłoby być zagrożonych a i populacje tych pospolitych byłyby być przetrzebione ( część rolników i leśników domaga się wręcz dużej redukcji jeleni i saren ) - boję się takich czasów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kami_23']Nigdy nie zagłosuję na [B]Komorowskiego[/B]
i cieszę się, że właśnie dogomania uświadomiła mi kim jest ten człowiek.
I jeszcze wypowiedź [B]waćpana Bartoszewskiego[/B] z dziś: "ma doświadczenie w hodowli zwierząt futerkowych, a nie ma doświadczeń ojcowskich" - Ja jako bezpartyjny wesoły staruszek mogę tak mówić i będę sobie mówić - stwierdził.
[/QUOTE]

Na tym nie koniec [B]Poseł Andrzej Halicki[/B] o[B]PO[/B]wiada ze ma [B]"corcie"[/B] , gdzie darzy je specificzna miloscia :mad: :angryy:
Panie [B]PO[/B]sle zyjemy w XXI wieku a nie w [B]sredniowieczu, [/B]
czy mozna miec do takiego [B]PO[/B]sla zaufanie ? Ktory daje przyklad znecania sie nad zwierzetami ?
Tu sa jego "corcie" :
[URL]http://www.dogmodryefekt.pl/index.html[/URL]

[B][COLOR=blue]Poseł i córcie... [/COLOR][/B]

[URL]http://safari2009.wrzuta.pl/audio/6qWngvRL2Q1/posel_i_corcie...html[/URL]

Ps. [B]Nie zapominajmy, obaj zmarli kontrkandydaci Komorowskiego - Lech Kaczyński i Jerzy Szmajdziński byli przeciwnikami polowań![/B]

Link to comment
Share on other sites

Kandydat Bronisław Komorowski polował . I to jest pikuś . Przyjrzyjmy się na co kandydat Komorowski polował razem z Palikotem ?[B][SIZE=3] Polował na głuszca , który jest pod ścisłą ochroną , jako gatunek ginący .

No proszę ja was , skandal i granda na całą Europe ...[/SIZE] [/B] :angryy:


[IMG]http://lh4.ggpht.com/_klCrYs70s5s/S9mZOHUSzUI/AAAAAAAAAPk/2cRN9iY9FPk/s640/gluszec3.jpg[/IMG]

[URL]http://lh4.ggpht.com/_klCrYs70s5s/S9mZOHUSzUI/AAAAAAAAAPk/2cRN9iY9FPk/s640/gluszec3.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Panowie polowali na głuszce w latach 90-tych gdy ten że głuszec był jeszcze gatunkiem łownym ( bodajże do 1995 roku ) - było to jedno z najbardziej pożądanych trofeów myśliwskich
na żubra rzeczywiście można zapolować,odstrzał kosztuje ok.40 tyś zł - tłumaczenie jest takie że łączy się przyjemne z pożytecznym bo ze stada trzeba eliminować osobniki nie nadające się do hodowli / stare i chore / a przy okazji i PN zarabia kasę - taaa
coraz mniej dzikich zwierząt ( jeśli w ogóle ) w naszych czasach umiera ze starości - najczęściej giną na wskutek wypadków komunikacyjnych,od chorób i z ręki człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że dogomaniacy zagłosują w wyborach odpowiedzialnie. Nie agituję za żadnym kandydatem, ale oprócz Komorowskiego jest jeszcze do wyboru kilku innych kandydatów i niech każdy sobie wybierze. Ja od IV RP boję się bardziej Komorowskiego ze strzelbą. Wątpię, że pan Komorowski jako prezydent zavetowałby ustawę o masowych uśpieniach w schroniskach. Jak to myśliwi mówią- naturę trzeba regulować jak jest przepełnienie:/

Link to comment
Share on other sites

Ja nie zagłosuję w ogóle,nie ma po prostu kandydata dla mnie - mimo że popieram PO to na ich kandydata nie zagłosuję nie tylko z wiadomych powodów: oprócz faktu że pan Komorowski jest myśliwym / choć obecnie zawiesił swoją działalność w PZŁ / jest on także człowiekiem mało emocjonalnym,takim ... takim sztywniakiem i tyle
Na pewno nie oddam swojego głosu na pana Kaczyńskiego ani na żadnego radykała pokroju Marka Jurka czy Korwina Mikke - nie oddam go w ogóle a i tak batalia rozegra się pomiędzy dwoma kandydatami i już sam nie wiem,kto byłby gorszym prezydentem: pieniacz i awanturnik czy strzelacz i urzędnik państwowy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR'][B]Na tym nie koniec Poseł Andrzej Halicki oPOwiada ze ma "corcie" , gdzie darzy je specificzna miloscia [/B]:mad: :angryy:
Panie POsle zyjemy w XXI wieku a nie w sredniowieczu,
czy mozna miec do takiego POsla zaufanie ? Ktory daje przyklad znecania sie nad zwierzetami ? [/QUOTE]
Nie należy zapomiac, że p. Andrzej Halicki jest doskonałym specjalistą od kreowania wizerunku.

[I],,Kobiety w kusych spódniczkach,jamniki, konie oraz starannie dobrane marki samochodów-to stałe elementy wizualizacji nowych inwestycji mieszkaniowych. Wszystko po to aby oczarowac klienta. [/I]
[I]Zabierając się za budowę nowego osiedla, deweloper zamawia w biurze architektonicznym wizualizację, żeby pokazać klientom, jak będzie wyglądać ich przyszły dom. Ale nikt nie pokazuje tylko samego budynku. Rysunek zawsze ożywiają przechodnie, przejeżdżające samochody, czasami dzieci albo psy. Chodzi o to, żeby klientom łatwiej było sobie wyobrazić, że właśnie tam przez kilka, kilkanaście lat będą mieszkać.(...)
[U]Na wizualizacjach dla firmy Dom Development musi pojawić się jamnik. - To Szaszłyk, pies Jarosława Szanajcy, prezesa firmy - przyznaje Andrzej Halicki z firmy GGK zajmującej się wizerunkiem dewelopera. - W ten sposób chcieliśmy oddać nastrój pewnej prywatności, którą zapewniają inwestycje Dom Development[/U][/I]
[URL]http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3263676.html[/URL]

Przykład udanej ,,wizualizacji";)
[B][URL]http://www.fakt.pl/Psy-3-i-posel-Halicki,galeria-artykulu,49808,1.html[/URL]
[/B]Prawda, że milutko? :roll:
[URL]http://www.fakt.pl/Psy-3-i-posel-Halicki,artykuly,49808,1.html[/URL]

Zamiast wniosków fragment wywiadu z p. Halickim:
[B]-[/B][I] Czy polityka może być kreatywnym wyzwaniem dla PR-owca?
[B]A.H.:[/B] Z pewnością. [/I]
[URL]http://www.proto.pl/informacje/info?itemId=16522[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lis']Ja nie zagłosuję w ogóle,nie ma po prostu kandydata dla mnie - mimo że popieram PO to na ich kandydata nie zagłosuję nie tylko z wiadomych powodów: oprócz faktu że pan Komorowski jest myśliwym / choć obecnie zawiesił swoją działalność w PZŁ / jest on także człowiekiem mało emocjonalnym,takim ... takim sztywniakiem i tyle
Na pewno nie oddam swojego głosu na pana Kaczyńskiego ani na żadnego radykała pokroju Marka Jurka czy Korwina Mikke - nie oddam go w ogóle a i tak batalia rozegra się pomiędzy dwoma kandydatami i już sam nie wiem,kto byłby gorszym prezydentem: pieniacz i awanturnik czy strzelacz i urzędnik państwowy ...[/QUOTE]

Lepiej głosu nie oddać niż oddać na tego beznamiętnego człowieka. Ja z platformą zgadzałam się do czasu. Skutecznie zrazili mnie a to naśmiewaniem się z kota Kaczyńskiego i jego uwielbienia do niego ( nie wiem co miał piernik do wiatraka? to chyba nie świadczy źle o człowieku jak lubi zwierzęta), a to z psa Ludwika Dorna w sejmie ( pies zachowywał się lepiej niż posłowie) a to, że Kaczyński wstawił się za łabędziami sprzeciwiając się odstrzałowi stada a to, że przygarnął psa ze stacji benzynowej... Coś mi się oni po prostu za bardzo czepiają zwierząt i bagatelizują ich problemy. Dlatego choć nie mam lewicowych poglądów i wielu ludzi z SLD nie lubię to cenię panią Piekarską za to, że przejawia zainteresowanie prawami zwierząt. Ja jestem człowiekiem nieuwikłanym politycznie i nie zakochanym w żadnej partii. Oceniam po prostu fakty i działania danych partii w kwestiach, które mnie interesują i tak jest ze zwierzętami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Nie należy zapomiac,
że p. Andrzej Halicki jest doskonałym specjalistą od kreowania wizerunku.
........
Zamiast wniosków fragment wywiadu z p. Halickim:
[B]-[/B][I] Czy polityka może być kreatywnym wyzwaniem dla PR-owca? [/I]
[I][B]A.H.:[/B] Z pewnością. [/I][/QUOTE]

NIEZLE , nawet z tym sie nie chowa ... brak dyplomacji ?

[quote name='kami_23'] Ja z platformą zgadzałam się do czasu. Skutecznie zrazili mnie .....[/QUOTE]

Interesujac sie tym tematem ,stwierdzam ze nie tylko Ciebie !
Znasz nowe haslo ?

[b][size=3]PRZEBRALA SIE MIARKA , GLOSUJE NA JARKA !!! [/size][/b] :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B][SIZE=3]PRZEBRALA SIE MIARKA , GLOSUJE NA JARKA !!! [/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

Heh,część myśliwych też pójdzie tą drogą ;)

najpierw taki tekst w GW: [url]http://wyborcza.pl/1,86116,7895705,Mam_klopot_ze_strzelba_Komorowskiego.html[/url]

a potem coś takiego: [url]http://www.tvn24.pl/-1,1656987,0,1,komorowski-rozstal-sie-z-dubeltowka,wiadomosc.html[/url]

pan Marszałek pełniący rolę prezydenta i jednocześnie kandydat na ten urząd prawdopodobnie przestraszył się swojego wizerunku i zrejterował ;) co bardzo za złe mają mu myśliwi którzy uważają go za dezertera,sprzedawczyka,zdrajcę i " chłopa bez jaj " ;) który wstydzi się własnego hobby z którego dumny był chociażby prezydent [COLOR=#000000]Ignacy Mościcki- tak więc hrabia Komorowski wykazał się brakiem stałości w poglądach i pewną fałszywością,zresztą nie tylko on - nikomu fakt bycia przez niego myśliwym nie przeszkadzało gdy był marszałkiem,drugą osobą w państwie,dopiero teraz jego otoczenie to zauważyło.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Głuszec - z treści artykułu w "Newsweeku" wynika, że Palikot i Komorowski upolowali go w Rosji.
Denerwuje mnie obłuda Komorowskiego - na swojej stronie i na Facebooku ze szczegółami opisuje swoje życie, ale o "hobby" nie wspomina.
Może nie powinnam tego pisać, ale... Podczas całej żałoby był jakby wyprany z emocji - jakby zupełnie go to nie obeszło. Jednak najbardziej zaniepokiła mnie reakcja Komorowskiego na fragmenty zwłok leżące na niezabezpieczonym terenie katastrofy (powiedział, że to nic wielkiego). Mam wrażenie, że coś z nim jest nie tak. Czy to myślistwo znacznie przytępiło w nim wrażliwość, czy odwrotnie - zajął się nim, bo już wcześniej jej nie miał?

Ale nawet niektórzy myśliwi za nim nie przepadają:
[quote]
[b]KOMOROWSKI NIE JADŁ KONINY![/b]
Autor: Stanisław Pawluk
Data: 14-02-10 08:42


Marszałek Bronisław Komorowski i poseł Franciszek Jerzy Stefaniuk osobiście namaścili jedno z trzech najbardziej skandalizujących kół łowieckich w I Bialskim Cyrku Łowieckim o wyczynach którego od dłuższego czasu głośno jest nie tylko w środowisku myśliwych ale także na portalu łowieckim. To właśnie w tym kole członkiem zarządu jest Ryszard Mączyński opisywany z racji nie przestrzegania w tym kole przepisów ustawy Prawo Łowieckie. Nie przestrzega się tu planów łowieckich, organizuje "lewe" polowania dla marszałka, Stefan Karasiński (członek zarządu i prezes OSŁ- działacz PO) strzela lisy w sezonie ochronnym a Ryszard Mączyński jako prezes zagospodarowuje tusze zwierzyny nielegalnie pozyskanej wbrew zapisom ustawy.
Widać, że jak się ma poparcie marszałka sejmu to prawo można mieć za nic.
W ostatnim okresie na terenie działalności koła zastrzelono konia, który jak twierdzą myśliwi miał obok zastrzelonych ostatnio loch posłużyć do uświetnienia obchodów rocznicy koła która sięga czasów zaborów. Niestety w wyniku szybkiej interwencji właściciela konia polędwicy w śmietanie nie serwowano.

Marszałek Bronisław Komorowski osobiście napisał i wykonał poemat ku czci skandalizującego koła a liczne skandale "pobłogosławił" swoją osobistą obecnością i osobistą recytacją swego poematu o czym można poczytać TUTAJ
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100213/PODLASKA/121004336[/url]

W jak "DOBRYM TOWARZYSTWIE" znalazł się marszałek czyli o skandalach wystarczających na następnych co najmniej 90 lat działalności a wykonanych w ostatnich latach na portalu było tutaj:
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=114&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
HISTORIA PEWNEGO POLOWANIA
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=120&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Czy tylko sprawa jednego lisa?
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=122&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Łowiecka (nie)Sprawiedliwość?
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=131&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Lis zgnił - sprawa została
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=138&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Dwa lisy - dwie wagi
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=147&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Nowe "gagi" w Pierwszym Bialskim
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=158&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Sądy łowieckie pożal się Boże
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=166&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Pora na wytrzeźwienie
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=189&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=201&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Wspólnie i w porozumieniu
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=219&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
O czym szumią knieje?
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=220&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Prezes poprawia ustawę łowiecką
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=221&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Za co podpada się prezesowi
[url]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=234&szukaj=M%B1czy%F1ski[/url]
Duża afera o małe zające!

[url]http://forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=328077&t=328077[/url]
[/quote]

Komitet honorowy - jest w nim [b]zwyrodnialec Wajda, który w "Popiołach" kazał zrzucić żywego konia w przepaść [/b](podobno to nie jedyny przypadek torturowania zwierząt w tym filmie, ale głowy nie dam).

A Bartoszewskiego jest mi po prostu szkoda, z różnych względów. Oto moje ostatnie znalezisko internetowe:
[IMG]http://i47.tinypic.com/f1kr5z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze bardziej nie cierpię Komorowskiego po tym co przeczytałam. Jednak mam nosa do ludzi. A o Bartoszewskim ostatnio przeczytałam zabawny komentarz pod jego zdjęciem: ,,ten na zdjęciu to lemur czy hiena?''. Starszy człowiek powinien zażyć lekarstwa, siedzieć w fotelu i fajkę palić a nie pluć jadem bo to nie przystoi z racji choćby wieku. Cały ten komitet honorowy to jak dla mnie zużyte autorytety.

Co do Wajdy to bark mi słów. Jest dla mnie skreślonym człowiekiem. Kompromitacja to mało powiedziane.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze parę cytacików.

[QUOTE][B][U]Łowiec Polski[/U][/B]- Jakie polowania lubi Pan najbardziej?

[U][B]B. Komorowski[/B][/U]- Mam mało czasu na polowania, które traktuję jako oderwanie się od codziennej, dość stresującej pracy. Najlepiej odpoczywam na polowaniu indywidualnym lub w niewielkim gronie kolegów. Lubię mieć perspektywę szerokiego krajobrazu- [B]polowanie na kaczki :diabloti:[/B], polowanie z podchodu na rogacze, szczególnie na łąkach.
[/QUOTE][B][U]O nielegalnym polowaniu Komorowskiego:[/U][/B]
[QUOTE]
Przypomnijmy: w poprzednim felietonie podałem przykłady zagospodarowania przez koło tusz zwierzyny pozyskanej bezprawnie. Za przykład posłużyły udokumentowane przypadki z Koła Łowieckiego nr 18 noszącego szumną nazwę „Bialskie Towarzystwo Myśliwskie”, którego prezesem jest Ryszard Mączyński, znany czytelnikom jako organizator [B]słynnego polowania z udziałem Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego z synem, na którym obok zwierzyny łownej [U]na pokocie znalazł się [COLOR=Red][SIZE=4]PIES[/SIZE] [/COLOR]:angryy: biorący udział w nagance[/U].[/B]

Interesujący komentarz marszałka do sprawy:
"[B][U][SIZE=4]Z przykrością[/SIZE][/U] jednak informuję, że tego dnia na polowaniu nie oddałem żadnego strzału.[/B]"[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kami_23']Jeszcze bardziej nie cierpię Komorowskiego po tym co przeczytałam. Jednak mam nosa do ludzi. A o Bartoszewskim ostatnio przeczytałam zabawny komentarz pod jego zdjęciem: ,,ten na zdjęciu to lemur czy hiena?''. [B]Starszy człowiek powinien zażyć lekarstwa, siedzieć w fotelu i fajkę palić a nie pluć jadem bo to nie przystoi z racji choćby wieku.[/B] Cały ten komitet honorowy to jak dla mnie zużyte autorytety.

Co do Wajdy to bark mi słów. Jest dla mnie skreślonym człowiekiem. Kompromitacja to mało powiedziane.[/QUOTE]

Niesmacznie się tu robi...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Propaganda facebookowa:
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs503.ash1/29784_108477762530027_100001034114447_63137_3010370_n.jpg[/IMG]
[B]"Możecie rozpowszechniać ten plakat. Poszukujemy wolontariuszy do akcji plakatowej na terenie kraju, zgodnie z uchwałą partii. Dotyczy ona dwóch kandydatów, także W. Pawlaka."[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jhansi ki Rani']Propaganda facebookowa:
[/B][/QUOTE]
Propaganda mało mnie interesuje.;)
Ciekawi mnie natomiast inicjatorka akcji Partia Ochrony Zwierząt.
[url]http://polskaliberalna.net/polska/946-partia-ochrony-zwierzt-atakuje-myliwych-kandydujcych-na-urzd-prezydenta.html[/url]
[I],,W głosowaniu aktywiści partii zdecydowanie opowiedzieli się za kampanią plakatowo-informacyjną by uświadomić społeczeństwu, którzy kandydaci zabijają zwierzęta dla rozrywki"[/I]
Pierwsze słyszę (przy okazji wyborów :razz:) o takim tworze.
Czyżby ktoś na własny użytek posługiwał się nazwą sprawdzonych na Zachodzie partii politycznych? Np niemieckiej Die Tierschutzpartei?
[url]http://www.tierschutzpartei.de/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kami_23']Mam nadzieję, że dogomaniacy zagłosują w wyborach odpowiedzialnie. Nie agituję za żadnym kandydatem, ale oprócz Komorowskiego jest jeszcze do wyboru kilku innych kandydatów i niech każdy sobie wybierze/[/QUOTE]

he he Lepper już jego zwolennicy próbowali łapkami mnie tknąć - cudem się wywinęłam i z pracy zrezygnowałam :diabloti:

dla to co teraz ktoś podkręca to propaganda dla Jarka :razz:

i żeby nie było jestem a'polityczna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...