Jump to content
Dogomania

milka88

Members
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

About milka88

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/13/1988

Converted

 • Location
  Warszawa - Natolin
 • Occupation
  student / dogwalker / księgarz
 1. milka88

  Legowiska i materace ortopedyczne

  ja znalazłam jeszcze coś takiego: [url]http://www.hubuform.pl/1515,pl_mata-ortopedyczna-chocolate.html[/url] i też zastanawiam się nad kupnem :)
 2. Zapraszamy na mój kolejny bazarek na rzecz Gabrysia :) Jesienne wyprzedaże :) Zajrzyj może znajdzie się coś dla Ciebie :)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235334-Ubrania-ubrania-i-ubrania-!-do-10-12-Na-Gabrysia-z-Padaczk%C4%85-!!!?p=19943893#post19943893

 3. milka88

  Smakołyki

  ja jeszcze dodam, że na początek możesz spróbować nagradzać go podczas spaceru za samo spojrzenie na Ciebie, jak sobie przekalkuluje że opłaca mu się zwracać na Ciebie uwagę to powinno pójść dużo szybciej ;) i nie poddawaj się! moja owczarzyca od razu załapała o co chodzi, za to terier kalkulował opłacalność dłuższy czas ;)
 4. milka88

  Zootechnika

  [quote name='bejasty']Tak genetyka ,praca hodowlana ale niestety to z podkładem ogromnej wiedzy ma zastosowanie głównie u zwierząt gospodarskich/bydło,trzoda,owce/natomiast z tego co się zorientowałam w hodowli psów bierze się pod uwagę głównie eksterier ,wyniki badań wet/kiedy są wymagane/ ,sukcesy wystawowe .Nie ma oceny na podstawie potomstwa itp itd w sumie temat rzeka.[/QUOTE] Fakt że jesteśmy jako kraj w czarnej d... pod względem kontroli zdrowotności psów rasowych to prawda ale daje nam to (nam zootechnikom genetykom ;) duże możliwości do badań :) Mówię to będąc świeżym inżynierem zoot. na SGGW, pracę inż pisałam właśnie na genetyce na temat EIC, a teraz w ramach magisterki zabieram się za badania nad spokrewnieniem PONów.
 5. milka88

  Aza, moje słońce już za TM [']

  no właśnie do Sielanki wybieram się w przyszły weekend na szkolenie językowe na temat WKKW :)
 6. milka88

  Agility w schronisku?

  tu masz instrukcję to wykonania przeszkód z pcv ;) [url]http://www.instantagility.com/2008/04/14/bar-jump-or-hurdle/[/url]
 7. milka88

  Bezpłatne czipowanie 2011

  i czy w ogóle przewidywane jest darmowe chipowanie w tym roku gdziekolwiek?
 8. milka88

  Aza, moje słońce już za TM [']

  o 19 będzie cacy :)
 9. milka88

  Aza, moje słońce już za TM [']

  Najlepszego! chyba będę zmuszona zaglądać w krzaczory... my mamy wiosenne zdziwaczenie ale za to w drugą stronę, Azka z nadmiaru wiosennej energii kręci bączki zanim zdążę ją ze smyczy spuścić :diabloti:
 10. milka88

  Aza, moje słońce już za TM [']

  oho, 19/20 to pewnie się spotkamy bo my koło tej godziny śmigamy jeszcze z zaprzyjaźnionym corgasem, pewnie po świętach ruszymy dupska do bardziej regularnego wieczornego łażenia ;)
 11. milka88

  Aza, moje słońce już za TM [']

  a nie, to my byłyśmy w okolicach godziny 14
 12. milka88

  Aza, moje słońce już za TM [']

  po avatarze na pewno nie bo to zdjęcie mojego małego mordercy który odszedł ode mnie w zeszłym roku, właśnie przeczytałam wiadomość o naszym sąsiedzie Dakarze i smutek ogarnia że to psie pokolenie już odchodzi :( a od stycznia łażę po natolinie z panną Azalią, która wygląda tak: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_RNsxTVBoBqw/TUSZnhQYGqI/AAAAAAAAAaU/-e_pJWb7xp8/s640/DSC_7036.JPG[/IMG] może ona będzie bardziej rozpoznawalna ;)
 13. Witam, zachęcam wszystkich właścicieli labków do wypełnienia mojej ankiety dotyczącej choroby genetycznej występującej u Labrador retrieverów i ras pokrewnych, której wyniki użyję do swojej pracy inżynierskiej link do ankiety: [url]http://moje-ankiety.pl/respond-3298/sec-azgBt0Kx.html[/url]
 14. milka88

  Jaką rasę psów lubicie najbardzie?

  [quote name='Gemini666'] nocne stróżowanie - abyśmy wszyscy byli bezpieczni [/QUOTE] każdy pies wie że nocne stróżowanie z łóżka właściciela jest dużo wygodniejsze niż z podwórka :D
 15. o proszę, robię sobie przegląd dogo a tu moja podopieczna się na mnie patrzy :P
×