Jump to content
Dogomania

Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='GoniaP']Magda, gdybym miała dla Białej dt, już by tam grzała dupkę....[/quote]

takie moze glupie pytanie:oops:a czy Dzida12 nie moglaby wziac Bialej na DT??? bylby to moze jednoczesnie ,przepraszam za slowo-sprawdzian dla niej?? nie bijcie prosze....:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agbar']takie moze glupie pytanie:oops:a czy Dzida12 nie moglaby wziac Bialej na DT??? bylby to moze jednoczesnie ,przepraszam za slowo-sprawdzian dla niej?? nie bijcie prosze....:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzida mieszka za daleko ;)
Poza tym, ma w domu szczeniaka... którego dziś rano, na jej oczach, ktoś wyrzucił z samochodu w worku po paszy, do rowu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']A w samochodzie było dziecko.... fura wypasiona....

Z Magdą tak sobie myślimy, że to może jakiś znak był... Miała go po prostu znaleźć....[/quote]

slow mi braklo.......
czyli mam rozumiec ze Magda go zatrzyma?
sorry za offa:oops:

Link to comment
Share on other sites

tak mam w domku szczeniaczka....popatrzcie jacy ludzie sa beznadziejni!!!!!!ale spoko i dla Białej coś znajde niechtylko zląduję do domku w Toruniu na troche dłuzej . to popatrze coś u Siebie . mam kilku znajomych. zajmuja sie co prawda końmi...ale pieski też kochają ...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie rozumiem problemu z tą sterylizacją:crazyeye:
Mnóstwo psów z tego schroniska wiozłam do Poznania na sterylki, kastracje, a także duuuuuuużo poważniejsze zabiegi, takie jak amputacje czy usuwanie sporych guzów... a następnie zaraz po zabiegu odwoziłam z powrotem do schronu. Tam jest gdzie zamknąć psa i nie musi siedzieć w boksie. Są warunki na tyle, że spokojnie Biała może tam wrócić prościutko po sterylce. Tak jak dziesiątki innych psów!!!
Takze nie trzeba DT i finanse też nie są problemem.

Potrzebny tylko ktoś do przewiezienia psa do weta i z powrotem. I jakiś facet do dźwigania Białej do auta po operacji:)

Link to comment
Share on other sites

basiaap-zgadzam sie,w tym schronisku wykastrowana suczka miala by dobra opieke.
natomiast szefowa schroniska ma mase zajec z pieskami w dwoch schroniskach ,ze nie ma czasu na jazde do Poznania tj 25km.
Wiem ,ze zrobilaby ta jazde dla psa ,ale nie mozna tego od niej wymagac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']basiaap-zgadzam sie,w tym schronisku wykastrowana suczka miala by dobra opieke.
natomiast szefowa schroniska ma mase zajec z pieskami w dwoch schroniskach ,ze nie ma czasu na jazde do Poznania tj 25km.
Wiem ,ze zrobilaby ta jazde dla psa ,ale nie mozna tego od niej wymagac:shake:[/quote]

Nie myślałam o Pani Wandzie
kto inny musiałby przywieźć, to jasne, i w ekipie musiałby być facet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Szczerze mówiąc nie rozumiem problemu z tą sterylizacją:crazyeye:
Mnóstwo psów z tego schroniska wiozłam do Poznania na sterylki, kastracje, a także duuuuuuużo poważniejsze zabiegi, takie jak amputacje czy usuwanie sporych guzów... a następnie zaraz po zabiegu odwoziłam z powrotem do schronu. Tam jest gdzie zamknąć psa i nie musi siedzieć w boksie. Są warunki na tyle, że spokojnie Biała może tam wrócić prościutko po sterylce. Tak jak dziesiątki innych psów!!!
Takze nie trzeba DT i finanse też nie są problemem.

Potrzebny tylko ktoś do przewiezienia psa do weta i z powrotem. I jakiś facet do dźwigania Białej do auta po operacji:)[/quote]

[quote name='xxxx52']basiaap-zgadzam sie,w tym schronisku wykastrowana suczka miala by dobra opieke.
natomiast szefowa schroniska ma mase zajec z pieskami w dwoch schroniskach ,ze nie ma czasu na jazde do Poznania tj 25km.
Wiem ,ze zrobilaby ta jazde dla psa ,ale nie mozna tego od niej wymagac:shake:[/quote]

[quote name='basiaap']Nie myślałam o Pani Wandzie
kto inny musiałby przywieźć, to jasne, i w ekipie musiałby być facet[/quote]

Moje drogie Panie, zaczynam sie tu denerwować :roll:
Wszystkie trzy bardzo dobrze znamy schronisko i realia tam panujące.
Moja wypowiedź byla wynikiem konsultacji z Panią Wandą, która przekazała mi, że obecnie NIE MA pomieszczenia wolnego od psów czy kotów, a tylko takie, w przypadku Białej wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Moje drogie Panie, zaczynam sie tu denerwować :roll:
Wszystkie trzy bardzo dobrze znamy schronisko i realia tam panujące.
Moja wypowiedź byla wynikiem konsultacji z Panią Wandą, która przekazała mi, że obecnie NIE MA pomieszczenia wolnego od psów czy kotów, a tylko takie, w przypadku Białej wchodzi w grę.[/quote]

Denerwujesz się chyba niepotrzebnie:roll:
To oczywiście zmienia postać rzeczy i w takim razie nie ma mowy o sterylce.

Link to comment
Share on other sites

Ja też pamiętam Magda ;)

Przedwczoraj zadzwonił do mnie jakiś debil, który chciał żebym sprawdziła stosunek Białej do małych dzieci, innych psów i pytał, czy można jej grzebać w misce podczas jedzenia... Na pytanie jak mam tego dokonać, kazał mi kupić sztuczną rękę:evil_lol: i wsadzić do kojca dziecko :crazyeye:.
Ubawiłam się setnie przy tej rozmowie, po czym pan wyzwał mnie od niekompetentnej ci.....y i się rozłączył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ja też pamiętam Magda ;)

Przedwczoraj zadzwonił do mnie jakiś debil, który chciał żebym sprawdziła stosunek Białej do małych dzieci, innych psów i pytał, czy można jej grzebać w misce podczas jedzenia... Na pytanie jak mam tego dokonać, kazał mi kupić sztuczną rękę:evil_lol: i wsadzić do kojca dziecko :crazyeye:.
Ubawiłam się setnie przy tej rozmowie, po czym pan wyzwał mnie od niekompetentnej ci.....y i się rozłączył :evil_lol:[/quote]

Gonia to z Toba rozmawiał ten człowiek:-o bo zwrocił sie do innej osoby w sprawie pomocy w znalezieniu jakiegoś DA - stwierdził, ze w schronie w sprawie Białki rozmawiał z strasznie opryskliwa osobą:evil_lol:Od razu wiedziałam, ze napewno coś namieszał i taki był tego skutek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']Gonia to z Toba rozmawiał ten człowiek:-o bo zwrocił sie do innej osoby w sprawie pomocy w znalezieniu jakiegoś DA - stwierdził, ze w schronie w sprawie Białki rozmawiał z strasznie opryskliwa osobą:evil_lol:Od razu wiedziałam, ze napewno coś namieszał i taki był tego skutek;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nie dawajcie mu psa, bo go zmarnuje!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...