Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aleb']Co sądzicie o p. Małgorzacie Lorenc? Ocenia labradory we Wrocławiu. Co u niej jest ważne?[/quote]
Sedziowała mojego Fortka w Antoninku. Była to nasza pierwsza wystawa. Zrobiła na mnie duże pozytywne wrażenie. Na dzień dobry przywitała się z moim psem w trakcie tego obmacała go całego łącznie z ząbkami i oczywiście jąderka. Chłopak chyba się za bardzo tym nie przejął był szczęśliwy, że ktoś go głaszcze i łasił sie jej do nóg. Potem jeszcze pobiegaliśmy i obmacała mu klate jeszcze raz jak już stał w miare spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']A sędziowała kogoś może Pani Świsulska?[/quote]

Mnie sedziowała Pani Swisulska ostatnio w Toruniu. Jest to sedzina ktora specjalizuje sie w grupie 9 ( psy ozdobne bodajze) i zwraca uwage przedewszystkim na zachowanie psa na ringu, ładna prezentacje i ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Najlepiej gdyby pies sie nie rozgladał bo wtedy, uzna ze jest rozkojarzony i przegrywa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']nas :) bardzo zwraca uwagę na ruch - to u niego podstawa. ruch, ruch i jeszcze raz ruch:) patrzy też na kątowania.[/quote]

Dzięki, za odpowiedź, czyli czuje dużo biegania u niego będzie, ale my się biegania po Sopocie już nie boimy ;-))
Zastanawiałam się czy jechać czy nie, ale pojedziemy i zobaczymy ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']A sędziowała kogoś może Pani Świsulska?[/quote]
Ja byłam sędziowania tylko raz. Wrażenia raczej dobre. Zwraca uwagę na ruch , stawianie kończyn. Jest miła, choć zdarza się jej nie dać wniosków .
Chyba praktycznie zawsze daje doskonałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']
I p. [B][COLOR=black]Vija Klucniece - Łotwa ??[/COLOR][/B][/quote]

Mojego psa oceniała ta Pani twa tygodnie temu na Łotwie. Moje wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Przesympatyczna kobieta, usmiechnięta z poczuciem humoru, sprawiedliwa :cool2: Na ringu udzielała wielu cennych wskazówek. Ogólnie zwraca uwagę na budowę psa i przygotowanie.
Na marginesie ta pani jest Prezydentem Łotewskiego Związku Kynologicznego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...