Jump to content
Dogomania

alqua

Members
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About alqua

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Gdynia
 • Occupation
  Technik Hodowca Koni,zootechnik,dziennikarz, groomer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. alqua

  CWC- Legnica - 5.08.2007

  A ja nie jade, wystawy Legnicke sa jedne z najgorszych w naszym kraju. A na dodatek koszt na wystawę jest taki jakby to była międzynarodówka. Porażka.
 2. Nie ma z tym żadnego problmu. Tak samo jak u krótkowłosych psów. Dla zwiększenia higieny u zierzaka przycina się włoski koło odbytu i tyle.
 3. alqua

  witam wszystkich - bo to pierwszy raz dopiero

  coś temat ucichł , no to go odświeżę troszkę i powiem , że ostatnio po zdobytych tutułach i uprawnieniach na wystawach powoli szykujemy sie do krycia Nikosi :) [IMG]http://doggy.pl/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=11207[/IMG]
 4. alqua

  Leszno CACIB 2-3.06.2007

  [quote name='Lara']Mysle, ze BOG 1 grupy bo same owczarkarze stoja :p[/quote] To są zwycięzcy młodzieży. grupa 1 .
 5. alqua

  Leszno CACIB 2-3.06.2007

  [quote name='tufi'][B]ZDJĘCIA Z WYSTAWY:[/B] [B]DZIEŃ PIERWSZY[/B] [URL]http://psiaki.com.pl/categories.php?cat_id=179[/URL] [B]DZIEŃ DRUGI PLUS BULLIADA[/B] [URL]http://psiaki.com.pl/categories.php?cat_id=180[/URL] Jestem właścicielką i autorką tych zdjęć - nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie i korzystanie bez mojej wiedzy i pozwolenia.[/quote] Tufi a powiedz mi taką rzecz, jakbym chciała swoje zdjęcie to co z tym fantem zrobić? Bo widzialam,ze jestem na jednym z swoją suńką.
 6. alqua

  Bytom 20-05-2007!

  Chciałam bardzoo grzecznie i milutko prosić o stawkę Owczarków Staroangielskich - Bobtaili z Bytomia. Pliss . Zależy mi żeby jak najszyciej wiedzieć...:modla:
 7. alqua

  Łódź 2007

  Lara ten piesek jest w trakcie ustawiania.
 8. alqua

  Sędziowie

  [quote name='sheltia12']Witam chcialam się dowiedzieć, jak oceniają nizej wynienieni sedziowie, na co zwracają uwagę (szczególnie przy owczarkach) itp. Andrzej Stępiński Anatolij Zhuk Judit Korozs-Papp Klaus Frankerberger Pozdrawiam, Sheltia[/quote] Nas też sędziował raz pan Anatolij Zhuk, bardzo miły sędzia z poczuciem humoru. Ja byłam zadowolona bynajmniej z jego oceny, choc mojej suńce na tej wystawie wyjątkowo odbiło i zaczęła brykać, dlatego przegrała rasę prez ruch. Na pewno na to zwraca uwagę , na pigmentację i dokładnie ogląda pieski.
 9. alqua

  Pasterska Wrocławska,26.-27.05.2007

  My tez juz zgłoszone :) teraz oczekujemy :)
 10. alqua

  Dobre Miasto 01.05.2007

  No to my: Najlepsza D. suka w rasie, Zwycięstwo Rasy i CWC :D :multi: Pozdrawiamy
 11. alqua

  Dobre Miasto 01.05.2007

  No my tez będziemy na wystawie.. już niedługo :)
 12. alqua

  Wałbrzych-Książ 27.05.2007

  My też jedziemy z Legnicy do Książa :)
 13. alqua

  witam wszystkich - bo to pierwszy raz dopiero

  [quote name='Anne&Mila']. Choć moja nie należy do typowych bobów - przynajmniej z tego co ostatnio widziałam. [URL]http://oestramp.republika.pl/T.html[/URL][/quote] Aniu co miałas na myśli? :hmmmm: hehe tak mniej więcej chyba wiem o co chodzi ale miło bedzie wyjaśnić jak juz pojawiłyśmy się tutaj na forum ;)
 14. alqua

  Blues - nowy bearded na forum

  skubi gratuluje cudnego maluszka :) super i ja coraz bardziej nabieram ochoty na szczeniątko kochane a zarazem nieznośne hihi, ale to już raczej czeka mnie gromadka takich od Nikosi :cool3:
 15. alqua

  witam wszystkich - bo to pierwszy raz dopiero

  Ale się cieszę,że ktoś od Bobków w końcu jest :D:D, ale z kim mam przyjemność? :).Suprer psiaczki .. po środku zapewne Kate,Merenia i Jessica :) . Całuasy w wielkie nosy.. ehh ja zaraz zabiram sie za kąpiel Nikosi ... :/ ..ale tak mi sie nie chce ;)
×