Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę o jeszcze jakieś informacje o pani
[B][SIZE=3]Gabrieli Ridarcikovej[/SIZE][/B], wiem, że wcześniej już ktoś o niej pisał, że chyba preferuje psy o mocnej budowie. Czy ktoś jeszcze może to potwierdzić? A może macie inne doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mnie może dokształcić - jakia jest "specjalność" Pana KAzimierskiego - ma nas oceniać we Wrocku / IX grupa / i nie wiem czy jechać?

a tak a`propos to przejrzałam cały - naprawdę cały temat i ic na temat Pana Kazimierskiego nie znalazłam - za to wiele innych cennnych info i owszem a z wieloma opisami się również zgadzam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

chodzi Ci o pana Andrzeja Kaźmierskiego?

jesli tak to zwraca uwagę na ogolne wrazenie (czy sucza na przyklad), na linie grzbietu, środrecza i ogolnie kończyny, dobry ogon, zabki tez dokladnie sprawdza, ruch też bardzo ważny.... slowem wszystko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]a tak a`propos to przejrzałam cały - naprawdę cały temat i ic na temat Pana Kazimierskiego nie znalazłam[/quote]Jeżeli używasz opcji szukaj to wpisz Ka[b]ź[/b]mierski ;) bo tak na prawdę ma ten pan na nazwisko :P

btw, Jak ja go widziałem w akcji to był bardzo dokładny i oceniał dosłownie wszystko. Trudno powiedzieć, jaki typ preferuje.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen] [/COLOR][quote name='Natalia27']Czy ktoś wie lub był oceniany przez : Panią [SIZE=1][COLOR=#005633][B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska albo Panią Monikę Cyperling.
[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

Nas wieremiejczyk oceniala, gr.siodma. jej kompetencje i uczciwosc oceniam tak::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad::shake::mad:

Link to comment
Share on other sites

Czarne Gwiazdy - masz całkowitą rację - mój błąd:oops: - źle odczytane nazwisko i dlatego nic nie wychodziło w wyszukiwarce - dziękuję zsa poprawę i za podpowiedź w sprawie opisów:razz:

dziękuję również "Grrrond" za podpowiedź - chyba w takim razie spróbujemy pojechać - wychodzi z tego że będziemy mieli przynajmniej dokŁadną ocenę.

Link to comment
Share on other sites

o p.Stępce jest tutaj:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1597994&highlight=St%EApka#post1597994"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1597994&highlight=St%EApka#post1597994[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1685311&highlight=St%EApka#post1685311"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1685311&highlight=St%EApka#post1685311[/URL]
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia'][B][COLOR=black][CENTER][CENTER][B][COLOR=black]Sławomir Sztul?[/COLOR][/B][/CENTER]

[/COLOR][/B][/quote]
[/CENTER]

P. [B]S. Sztul[/B] oceniał mojego goldena w Płocku/Gostyninie.
Sam oglada zęby, bada kościec, każe biegać, ale standardowo, od i do siebie i po okregu - wydaje mi sie że przereferuje rosłe, samce z wyraźnym piętnem płci - na suczkach nie zostałam. Opis był średnio długi.
I tyle mogę powiedzieć.

P. [B]M.Cyperling [/B]- to dla mnie zagadka - wydaje sie być dokładnym i dość surowym sedzią, kazała nam biegac po okregu do utraty tchu - nie wiem czy dużą uwagę zwraca na ruch czy się zagadała;). Oby to pierwsze.
Zreszta to była nasz pierwwsza wystawa w młodziezy i byłam starszliwie przejęta. Opis jest dośc długi... i nie daje wszystkich dos. - psy na lokatach też dostawały bdb.
Tyle moich doświadczeń wystawowych:) niedużo ale chętnie się podzielę.
Niestety sędziowei nie wyjaśniali swoich decyzji. Szkoda, byłoby wiadomo nad czym pracować.

Link to comment
Share on other sites

A ja powtórzę pytanie... Jak sędziuje pani [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red]Gabriela Ridarcikova[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]? Czy preferuje psy mocno zbudowane, bardzo zwraca uwagę na ruch?
Podzielcie się doświadczeniem nt. tej sędzi, pls.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']A ja powtórzę pytanie... Jak sędziuje pani [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red]Gabriela Ridarcikova[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]? Czy preferuje psy mocno zbudowane, bardzo zwraca uwagę na ruch?
Podzielcie się doświadczeniem nt. tej sędzi, pls.[/quote]

Tutaj chyba jest jej opis [quote name='Puli']
Jest miłośniczką rottweilerów,dobermanów (nie wiem czy to 100%info,ale słyszałam od Słowaków,że szefuje klubowi).Gdy nas sędziowała (dwa razy),dała BOB+CACIB mimo,że konkurencja była "na oko" bardziej wzorcowa.Uzasadniła to b.mocną budową,wiec sądze,że wieksze szanse ma u niej dobrze umięśniony typ roboczy nawet,gdy ma jakieś drobne braki,niż pies pozornie ładniejszy,ale lżejszej konstrukcji.
__________________[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...