Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='SuperGosia']Pojawił się plan sędziowania na warszawską wrześniową krajówkę. Spójrzcie, kto ma sędziować ozdobne, poz. 2 :wallbash:

[URL="http://www.zkwp.pl/wyst06pl/warszawa_K.html"]http://www.zkwp.pl/wyst06pl/warszawa_K.html[/URL][/quote]

nas sędziował w Lublinie :diabloti: przenieśli grzywacze do jamników i chartów :evil_lol: :evil_lol: . Robił przegląd całego garnituru zębowego, dokładnie macał na stoliku. /inne większe rasy nie dotykał bo musiałby wstać :angryy: / Jeśli chodzi o ruch to trudno powiedzieć. My ganialiśmy w kółko a on siedząc cały czas gadał z asystentką i wogóle na psy nie patrzył. Jakbyśmy się w końcu sami nie zatrzymali :diabloti: to jeszcze z 20 kółek byśmy mogli zaliczyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']nas sędziował w Lublinie :diabloti: przenieśli grzywacze do jamników i chartów :evil_lol: :evil_lol: . Robił przegląd całego garnituru zębowego, dokładnie macał na stoliku. /inne większe rasy nie dotykał bo musiałby wstać :angryy: / Jeśli chodzi o ruch to trudno powiedzieć. My ganialiśmy w kółko a on siedząc cały czas gadał z asystentką i wogóle na psy nie patrzył. Jakbyśmy się w końcu sami nie zatrzymali :diabloti: to jeszcze z 20 kółek byśmy mogli zaliczyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Dokladnie tak samo bylo we Wroclawiu, z tym, ze jak juz sie zatrzymalismy, to on sie akurat odwrocil i kazal ganiac dalej :p

U niego wygra najwytrzymalszy pies ozdobny :evil_lol: , zacznijcie trenowac z nimi biegi ;)
Bardzo chcialam sie z ozdobka na w-wskiej krajowce pokazac, ale niestety podziekuje p. Siejkowskiemu, bo z pania Swistulska i tak zobacze sie pare tygodni wczesniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']A czy ktoś wie jak ocenia pani Dorota Witkowska ??[/quote]

IV - bardzo dobrze, III - dobrze. Dokładnie ogląda psy. Wymagająca; potrafi przywalić "dobrą", jeśli pies naprawdę nie spełnia wymogów.

I off ;) Jedna z lepiej ubranych i zadbnych polskich sędzin :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']IV - bardzo dobrze, III - dobrze. Dokładnie ogląda psy. Wymagająca; potrafi przywalić "dobrą", jeśli pies naprawdę nie spełnia wymogów.
[/quote]

Nie powiedziałabym tego...:angryy:

Oceniała nas w Opolu. Bardziej była zainteresowana rozmową z asystentką niż psami. :cool3: Odnosiło się wrażenie, jakby wystawiajacy byli intruzami.
Poza tym akurat na tej tasie, którą sędziowała nie bardzo się znała...

Jest to jedna z tych sedzin, którą w przyszłości na pewno będę omijać...

Link to comment
Share on other sites

O p.Witkowskiej nie można złego słowa powiedzieć (z mojej strony). Jak pisałaś Zeliika elegancka, żwyczliwa do wystawców pani, punktualna, nie trzeba czekać np. 30 minut i innym już piana cieknie... A w patrzeniu na psa zwraca na wszystko uwagę, ogląda psa dokładnie, szczególnie w ruchu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Nie powiedziałabym tego...:angryy:

Oceniała nas w Opolu. Bardziej była zainteresowana rozmową z asystentką niż psami. :cool3: Odnosiło się wrażenie, jakby wystawiajacy byli intruzami.
Poza tym akurat na tej tasie, którą sędziowała nie bardzo się znała...

Jest to jedna z tych sedzin, którą w przyszłości na pewno będę omijać...[/quote]

Może taki dzień miała, ja ją widziałam w ub. weekend i każdemu ocenianemu psu poświęcała dużo uwagi.

Link to comment
Share on other sites

liczyl zeby nagusom:crazyeye: i doliczyl sie jednego wiecej...siekacza-faktycznie wystawiany piesek ma super zeby ale nadmiaru nie ma...zainteresowal sie jeszcze ringowka z cyrkoniami pytajac dlaczego nie z brylantami...na psa nie patrzyl w ruchu bo po co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']a czy wystawiał ktoś u p.Marka Roszkiewicza? :) głównie chodzi mi o VI grupę, ale ogólnych uwag też chętnie posłucham ;)[/quote]
On ocenial VI grupe w tym roku w Plocku, moze poszukaj w tamtym watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Może taki dzień miała, ja ją widziałam w ub. weekend i każdemu ocenianemu psu poświęcała dużo uwagi.[/quote]Sędziowala takze MP w Krakowie.jak ustawila dzieci na lokaty to reszcie pokazywala jak sie danną rase wystawie aby w przyszłości nie popelniali błędów.była bardzo miła dla dzieciaczków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Sędziowala takze MP w Krakowie.jak ustawila dzieci na lokaty to reszcie pokazywala jak sie danną rase wystawie aby w przyszłości nie popelniali błędów.była bardzo miła dla dzieciaczków[/QUOTE]
Mi rowniez na jednej z pierwszych moich wystaw pokazala, jak nalezy ustawic psa
:oops: a od dzieciaczkow wiekiem dzieli mnie ykhm ladnych pare wiosen ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']
Bulwinka pogadamy jak będziesz miała psa mało znanej rasy.[/quote]

czy piszesz, że masz psa mało znanej rasy :roll:
bo jeśli chodzi o bobtaile, to raczej do mało znanych nie należą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia'][COLOR=#000000]i[/COLOR][B] p.ZYGMUNT JAKUBOWSKI ?[/B][/COLOR][/QUOTE]

Uroczy starszy pan, czlowiek wysokiej kultury osobistej. Mily dla psow i wystawcow. Mysle, ze duza wage przywiazuje do wystawienia, ale rownie wazna jest poprawna budowa anatomiczna i ruch.
Mowie na przykladzie mojej rasy (VI gr.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']oki zostaw dla siebie swoje głupawe uwagi bo się błaźnisz! Masz zapłon dziewczyno nie ma co...[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol:
zapłon zapłonem, moje trzy grosze :lol:
tylko czasem zaglądam na dogo :cool3:
już więcej nie piszę :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

agulek, o pani sobkowskiej jest na wczesniejszych stronach

Dzięki,fakt było na wcześniejszych stronkach,ale nic konkretnego napisane nie było tylko że zwraca uwagę na szatę,a w mojej rasie jest to mało istotny szczególik,także dalej czekam na opinię owej sędziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']oki zostaw dla siebie swoje głupawe uwagi bo się błaźnisz! Masz zapłon dziewczyno nie ma co...[/quote]

Alqua, skoro w taki sposób się odzywasz do sędziego i to sędziego sędziującego również Twoją rasę, to ja Ci wielkiej kariery wystawowej nie wróżę. :cool3: Teraz to dopiero TY się zbłaźniłaś! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Alqua, skoro w taki sposób się odzywasz do sędziego i to sędziego sędziującego również Twoją rasę, to ja Ci wielkiej kariery wystawowej nie wróżę. :cool3: Teraz to dopiero TY się zbłaźniłaś! :mad:[/quote]


:laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:
Coraz bardziej mi się ten temat podoba :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...