Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']przy jej opanowaniu i charakterze to niestety niemożliwe....zawsze wszyscy wchodza jej na głowe[/quote]

To tak jak moja sunia. Jak ją na początku przyniosłam, to na spacerach koty (4) skakały na nią i waliły pazurami po pysku, a ona bidna nic :-( aż się pewnego dnia zdenerwowałam i ździeliłam kota smyczą po d..e :mad:
Do czego to doszło żeby psa chronić przed kotami? :roll: ale poskutkowało.

Link to comment
Share on other sites

U nas Daruniu podobnie! Kocurek znalazl sie w domu dzieki mężowi mimo, ze za dzieciaka u Babci byly koty to w rodzinnym domu panoszyly sie psiaki.
Powiem Ci, ze jestem oblednie zakochana w moim Cezarze - owinął mnie wokol palca...diabeł manipulujacy babą :diabloti: wlasciwie TZ tez starci glowe :evil_lol:

Teraz juz wiemy, ze Cezar nie bedzie pierwszym i ostatnim kotem w domu, raz zakochujac sie jestesmy straceni na zawsze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja również podzielam zdanie co do miłości do kotów. W moim domu zawsze były psy i raz tylko na krótko zresztą kot. Kiedy TZ oznajmił mi że u nich w pracy dzika kotka się okociła i oni (trzech twardych facetów! :crazyeye:) ze skrzynki i starych ubrań zrobili im dom myślałam że umrę! :evil_lol: ale jak tylko zobaczyłam te kotki...:razz: No i powiedziałam że chcę jednego (a byłam w ciąży) mąż nawet nie próbował protestować :mad:
Teraz jak kocur chce wyjść o 3 rano, to nie budzi mnie tylko TZ-a i to on jest dla niego panem. Ja jestem ewentualnie od karmienia :cool1:
No i kiedy zamieszkaliśmy w nowym domu przyplątała się kotka. TZ mówi -nakarm ją- i tak została do dziś. Ona i jej troje dzieci mieszkają na naszym podwórku, a kotek pana oczywiście w domu... w naszym łóżku śpi... :roll:
Pozwolę sobie pokazać Wam naszego potfffora. Oto on:
[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4516/dscn0901z.jpg[/IMG]

A tu moja kocia familia. Mama i jej troje dzieci
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4008/dscn0814.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

PROSZĘ O POMOC !!!!
Moja koleżanka właśnie do mnie dzwoniła że znalazła 3 małe kotki - dwa białe i jednego czarno- białego , kotki są bez matki, śpią pod jej blokiem, ludzie je wyrzucają. To jest małe dwumiesięczne rodzeństwo proszę pomóżcie mi znaleźć im dom i to na cito!!!! Temperatura w nocy spada do 0st. one zamarzną albo dostaną zapalenia płuc. Niestety Magda próbowała je wziąć do siebie ale ani suka owczarka ani kocica nie zaakceptowały ich. Nie mamy co z nimi zrobić ja jestem zapsiona i sama adoptowałam miesiąc temu kota. Schronisko nie wchodzi w grę - to nie schronisko tylko mordownia.....PROSZĘ O POMOC SAMA NIE DAM SOBIE Z TYM RADY!!!!!
Zdjęcia wkleję wieczorem jak je zrobię

Link to comment
Share on other sites

no to powiem wam tak - jedno małe kicie zostaje z nami ......... rany boskie kolejny białasek z nami ........ mój mężuś będzie się leczyć ........... Joshi i mała Keysha nie do końca za sobą przepadają, Antoniusze w ogóle mają świra nie wiedzą co się dzieje jakieś klony latają po domu.......mąż się z tego wszystkiego upił .......... w sklepie powiedział że pępkowe opija i chce pół litra.........pani ekspedientka:" a co pani daria w ciąży ??" a tasza: " nie mam 6 tygodniowe koty w domu i to całą 4........."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']no to powiem wam tak - jedno małe kicie zostaje z nami ......... rany boskie kolejny białasek z nami ........ mój mężuś będzie się leczyć ........... Joshi i mała Keysha nie do końca za sobą przepadają, Antoniusze w ogóle mają świra nie wiedzą co się dzieje jakieś klony latają po domu.......mąż się z tego wszystkiego upił .......... w sklepie powiedział że pępkowe opija i chce pół litra.........pani ekspedientka:" a co pani daria w ciąży ??" a tasza: " nie mam 6 tygodniowe koty w domu i to całą 4........."[/QUOTE]
niestes niesamowita :):):)

Link to comment
Share on other sites

Darunia Ty i Twój mąż jesteście niesamowici! Po medalu (i do tego pół litra) się Wam należy :evil_lol:
Zobaczymy teraz jaką masz silną wolę, bo ja nie potrafiłam już oddać swoich kotów po tych kilku tygodniach "znajomości" :razz:
I nie martw się. Joshi się przyzwyczai do kociątka.

Link to comment
Share on other sites

wkleję post z miau bo nie mam siły już drugi raz tego pisać przepraszam was wkleję później zdjęcia maluszków i małej Keyshy która z nami została , nie wiem tylko czy będzie na stałe bo wszyscy chcą jej zrobić krzywdę łącznie z Joshi

Kochani przepraszam że nie pisałam wczoraj ale zawiozłam te dwa kociaki grubo po 23 do straży dla zwierząt, dostali oni jakiś budynek i tam mają już 7 kotów i teraz te małe dwa, nie ma tam elektryczności, ogrzewania...itd.... ruina.... ale najważniejsze że małe nie są już na dworzu , nie pada na nie deszcz i nie wieje wiatr.... to bardzo ważne ale mimo wszystko ryczałam jak je tam zostawiałam to nie jest miejsce dla nich błagam pomóżcie mi je z tamtąd zabrać...... nie umiały się tam odnaleźć...... czy mogłabym prosić o maila do kogoś kto by wstawił zdjęcia maluszków bez zdjęć ani rusz szukanie im domów błagam ja nie umiem sobie z tym poradzić
a najgorsze jest to że moje psy malamucie mixy i mała kicia Joshi nie akceptują naszego maluszka którego zostawiłam z nami w domu nie wiem co zrobić ..... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] ona jest tak bardzo wystraszona nie pozwala nikomu do siebie dojsć tylko przy mnie mruczy..... a ja siedze i ryczę nad jej stanem ........

Link to comment
Share on other sites

proszę powiedzcie mi jak założyć nowy wątek kotków na dogo żeby od początku nie pisać tego samego tylko wrzucić link do miau żeby każdy mógł przeczytać na bierząco co się dzieje z maluszkami .........?????? probowałam wkleić link od ciebie evl ale niestety się nie da i już wklejam zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...