Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

Ja też sprzątam codziennie. odkurzanie i mycie podłóg i dwa razy w tyg. jak młoda jest w przedszkolu to zasuwam wszystko, ale za godzine jest syf:angryy: Najgorsza jest zdecydowanie Inga;)

A z tym świrem, to mamy to samo:cool3: My na poprzednim aucie też mieliśmy zdjecia dziewczyn poprzyklejane :-) A na ten nie mam czasu zamówić, ale może teraz jak będę w Polsce to sobie zakupię nowy komplet naklejeczek;)

Link to comment
Share on other sites

wstawiam kolejne fotki malucha.... Shilla poza nią świata nie widzi....
[IMG]http://i29.tinypic.com/2wnv5ew.jpg[/IMG]

Joshi wczoraj dostała od nas swoją pierwszą obróżkę .....ale świrowała .....
Seth od niej ucieka jak mała mu za bardzo przeszkadza i dokucza , chowa się koło mnie na kanapie i świruje pawiana że go nie ma ..... niektóre sceny są dość drastyczne, a raczej tak wyglądają bo Seth otwiera paszcze i bierze małą do buźki całą ,.....ona w siódmym niebie, a Seth..... raczej zdziwiony z zachowania Joshi bo tym zachowaniem próbuje ją zawsze przestraszyć żeby dała mu spokój...a ona ...nic..... tylko go później po pysku trzaska łapkami za to że jest mokra cała.....

[IMG]http://i26.tinypic.com/23ljspt.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.tinypic.com/27zelht.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no dokładnie ja już mojemu mężusiowi mówiłam co to będzie jak ona będzie dorosła , one oszalały na jej punkcie, Seth jest do zabawy, a Shilla do spania.... martwi mnie tylko zachowanie Joshi jak się tuli wieczorem do Shilli i ciągnie jej dyda, choć mleko nie leci Shilla się nastawia..... i tak zasypiają , a martwi mnie to ponieważ boję się że Shilla dostanie urojoną ciążę ..... zabieranie jej nic nie daje...

Link to comment
Share on other sites

Ale dlaczego smutno? Ma najlepszy dom na świecie, bo trafiła na Ciebie i Twojego Męża :loveu: Głuche koty radzą sobie naprawdę dobrze, przecież ma jeszcze wzrok, węch, dotyk ;) To nie żadne kalectwo, po prostu będziecie się dogadywać na migi, umówione znaki. Wszystko będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję dziewczynki....
wetka pytała się mi wczoraj czy sobie ją zostawimy bo jeśli nie to ona może ją wziąć do siebie ..... nigdy w życiu małej nikomu nie oddamy za bardzo ją kocham a ona chodzi za mną jak piesek .... siedzimy razem przy laptopie, jemy razem, śpimy , ja idę do kuchni ona za mną , ja do pokoju ona również tupta.... cudowny kociak

Link to comment
Share on other sites

Cudowne zdjęcia :loveu: tworzycie wspaniałe stado ludzko-psio-kocie :loveu: Joshi lepiej nie mogła trafić :loveu: Mimo tego że nie słyszy ma mnóstwo innych cudownych przeżyć i to z pewnością jej wynagrodzi przebywanie w cichym świecie.
Ja też uwielbiam patrzeć na to moje stadko - jednak zwierzaki w grupie są szczęśliwsze i mają swoje sprawy i swoje życie.

Daruniu, tak przy okazji. Zadowolona jesteś ze swojej kanapy? Chcę moją wymienić na taką skórzaną i zbieram opinie czy się sprawdza przy zwierzakach ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dlatego zamierzam zmienić. Teraz mam super wygodną czerwoną kanapę ale z materiału i niestety co chwilę jest brudna i muszę prać pokrycia (dobrze że się chociaż zdejmują). Moje zwierzaki też urzędują na niej bez względu na czystość i suchość łap więc dlatego myślę że skóra łatwiejsza w utrzymaniu jako takiej czystości ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...