Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

Niestety zwierzaki cierpią przez ludzi. Bo ludzie dzielą się z reguły na złych i dobrych. I tutaj toczy się odwieczna walka... Ci dobrzy muszą naprawiać błędy złych. Ludzi źli niszczą to co zbudowali ludzie dobrzy. I taki zamknięty krąg.

Ważne żeby kociaki znalazły kochający, dobry dom. Należy im się to od życia.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa :oops:
Tak mi szkoda tego starego,chorego konika... :-(
Roześlijcie linka do allegro cegiełkowego do znajomych:
[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=758948151"]Stary,ślepy i kulawy koń potrzebuje pomocy!!! (758948151) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie co o tym myślicie - chcę otworzyć swój sklep zoologiczny w Wałbrzychu, znajdę jakieś dogodne miejsce, muszę się tylko dowiedzieć jak to jest z kasą jaką urząd pracy daje z funduszy unijnych, na rozkręcenie swojego własnego biznesu, ile po zarejestrowaniu trzeba być na ich liście, oczywiście zrobić biznes plan...itd.
Myślałam o taki sklepie z prawdziwego zdarzenia, około 70-80m2 pełne wyposażenie, ale bez zwierząt, bo nie umiałabym ich sprzedawać np. matce z rozkapryszonym dzieckiem.... nazwa byłaby wzięta albo coś z dogo albo od moich aniołków, byłabym jedyną osobą w sklepie więc utarg byłby mój.... miałabym również swoje anioły przy sobie cały dzień miałyby zaplecze i całe miejsce za ladą ze mną....co wy myślicie kochani na ten temat???? dobry czy nie????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...