Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']kochana u mnie w sklepach też po tyle chodzą niestety, ale prosiłam sąsiadów jakby coś mieli na oku wezmę każdą ilość ;-) bo nigdzie takich nie kupię za tak banalne pieniądze...[/QUOTE]

Bo kradzione zawsze tansze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Bo kradzione zawsze tansze...[/QUOTE]
moja droga nie kradzione tylko tych dwóch panów przekopuje ogródki, pomaga w domach z wywózką śmieci itd i za każdym razem coś dostają od starszych ludzi coś co nie jest im już potrzebne, a oni mogą to sprzedać i mieć na chleb, tak jak ostatnio przynieśli mi piękną wiśnię japońską za bezcen, a ja dałam im worek ciuchów których już nie noszę i kasę za nią i tak to wygląda nie każda osoba która jest biedna musi kraść puknij się czasem zanim coś głupiego napiszesz nie mierz ludzi swoją miarą, zresztą nikt cię tutaj do mojej galerii z tego co pamiętam nie zapraszał tym bardziej że nic konstruktywnego tutaj nie wnosisz a tylko jączysz, a na każdy twój post będziesz po prostu brzydko mówiąc olewana ....żegnam.

Link to comment
Share on other sites

Panna Cotta miło mi Cię widzieć tutaj u nas, cieszę się że galeria się podoba dziękuję również za miłe słowa o psiakach ;-)
mam nadzieję że będziesz u nas częściej ;-) z jakiej miejscowości jesteś kochana? Jakby było blisko może będziemy mogły się poznać osobiście.... buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mationsills']Takie śliczne donice można dostać taniej niż 100zł jeśli ma się w okolicy garncarza lub kogoś kto wypala dla hobby :) Ja tam takie szczęście, że znajoma jest na ASP i wypala donice :)[/QUOTE]


kochana to ja już Ci zazdroszczę takiej znajomej :placz: mi pozostają moi sąsiedzi ale i tak na razie nie narzekam teraz jak będą coś robić u kogoś to mają za zadanie zapytać o tuje lub inne iglaki na zbyciu ;-) dwa na początku wiosny wykopałam od sąsiada mojej mamy bo on już staruszek i nie ma siły robić na działce, a kocha ją całym sercem i bał się że ktoś mu je ukradnie i może zniszczy a tak u mnie mają się dobrze ;-) ( dopóki psy ich nie obleją a wtedy zamorduje!!! )

Link to comment
Share on other sites

odnośnie "drugiej ręki", to my mamy kanapę za "ładny uśmiech", fotel z ikei (stan idealny) za 10zł z gumtree,bo ktoś się wyprowadzał i chciał pozbyć jak najprędzej, łóżko o wartości co najmniej półtora koła za 250zł (sytuacja jak wyżej, szybka wyprowadzka) a także stoliki z ikei (te takie malutkie, kwadratowe) po piątaku za sztukę, a jeden przyniesiony...spod śmietnika :)

ludzie często wywalają takie rzeczy jak nie mają co z tym zrobić,bo wywózka jest droga, a bawienie się np. w allegro wymaga czasu. sama opyliłam worek ubrań po koleżankach za złotówkę-dwa, bo przynajmniej miałam pewność, że pójdzie wszystko i nie będę musiała wozić całego majdanu przy przeprowadzce ani robić fot, obrabiać, wymyślać aukcji, itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']Panna Cotta miło mi Cię widzieć tutaj u nas, cieszę się że galeria się podoba dziękuję również za miłe słowa o psiakach ;-)
mam nadzieję że będziesz u nas częściej ;-) z jakiej miejscowości jesteś kochana? Jakby było blisko może będziemy mogły się poznać osobiście.... buziaki[/QUOTE]
Mieszkałam wcześniej w Kowarach, teraz wybyłam do mniejszego miasta, prawie wies :) Az tak blisko nie mieszkamy siebie, ale w Włabrzychu czasem bywałam.

Link to comment
Share on other sites

Pani Profesor dokładnie ludzie pozbywają się różnych rzeczy my również pozbyliśmy się dwóch kanap ze skóry z poprzedniego mieszkania żeby tego nie wozić i oddaliśmy je zaprzyjaźnionej rodzinie bo są biedni i nie mają na czym spać , a tak za darmo dwie strony zadowolone ;-)
u nas często są wystawki robione więc można coś fajnego znaleźć ;-)
Panna Cotta Kowary to całkiem niedaleko ;-) a moim największym marzeniem jest mieszkać na wsi ... oj może kiedyś mi się to uda
dopiero strzeliła mi 30 - stka haha a nóż widelec kiedyś będę miała mały domek i ddduuuuużżżżżąąąąą działkę z wieloma psami ;-)

Link to comment
Share on other sites

Czy wszystko tańsze czy w większej ilości musi być kradzione?:roll: nie popadajmy w paranoje ;)
Ja w okolicy nie mam garncarzy lub innych podobnych..:shake: no ale i tak 10 zł a nawet 50 to i tak różnica a takie okazje łapałabym jak tylko się da :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Bo kradzione zawsze tansze...[/QUOTE]

mistrz :diabloti:

Swoją drogą to są Ci sąsiedzi z którymi miałaś kosę?

Ja to jestem pełna podziwu jak na dogo ludzie wierzą tym historiom wyssanym z palca u niektórych osób, a jest ich kilka ;)

Link to comment
Share on other sites

następna paranoiczka haha :evil_lol:
tak, tak kupuje za krocie i mówię że za 5zł - twoja głupota rinuś nie zna granic zresztą wiele osób na dogo ma na twój temat takie same zdanie haha, ale zawsze swoją głupotą potrafisz mi poprawić nastrój i bardzo cię proszę nie obrażaj na moim wątku osób tu przebywających bo im do pięt nie dorastasz...zajmij się sobą i swoim życiem a nie każdemu obrabiasz d....pę koniec tematu z tą panienką
Agutka szkoda że mieszkasz tak daleko ode mnie bo zapoznałabym Cię z sąsiadami mojej mamy i miałabyś jakieś upusty :evil_lol: wiesz oni nie pracują, chodzą na dziury kopać węgiel, tu dorobią, tam dorobią, no i wiedzą gdzie mają się zgłosić jak mają coś na ogród do sprzedania, mama tylko do mnie dzwoni, że mnie zabije bo coś kolejnego przynieśli a ona za mnie płaci więc ja w samochód i jazda do niej po te rzeczy ;-) w zeszłym roku kupiłam od nich śliczną drewnianą ławeczkę, piękny lampion na cztery podgrzewacze jakieś tam bibeloty na taras, acha mamy niedaleko nas czynny cały tydzień pchli targ , ale tam już mają wszystko od mebli do domu, po parasole na taras itd dosłownie wszystko, muszę się tam wybrać ale zawsze mój małżonek ma za mało czasu bo pracuje cały dzień :placz: a potrzebuję jakiś ładny parasol na taras, bo przez cały dzień od 9.00 do 18.00 mam na nim słońce i zero cienia :angryy: ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma'] tych dwóch panów przekopuje ogródki....
dałam im worek ciuchów których już nie noszę [/QUOTE]
Hehe, uśmiałam się, panowie będą chodzić w Twoich ciuchach??:evil_lol:

Czasem na okazji można coś zdobyć za bezcen, nieraz na śmietnik ludzie wyrzucają drogie rzeczy nawet o tym nie wiedząc.
Zazdroszczę takim co potrafią takie rzeczy wyszukać, ja to ciemna jestem w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam też takiego sąsiada który dostawał fajne wartościowe rzeczy które sobie sprzedawał i w ten sposób dorabiał, brali go bogaci ludzie tak więc miał na sprzedaż konkretne rzeczy ;)
pchli targ z prawdziwego zdarzenia mam dopiero w Gdańsku czyli dość sporo kilometrów i jest w dniach i godzinach gdzie nie mam auta :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Hehe, uśmiałam się, panowie będą chodzić w Twoich ciuchach??:evil_lol:

Kochana oni mają rodziny
Pan Piotr ma niestety 5 dzieci z czego jedna córka ma nowotwór podniebienia i jest we wrocławiu na onkologii koszmar... to on mi przekopywał właśnie taras przed domem, wkopywał tuje itd.. mojej mamie za 50zł przekopał działkę która jest ogromna, ostatnio mój mąż wiózł go do wrocka do córki bo nie miał nawet na bilet.... co mam do zrobienia na tarasie to biorę właśnie jego albo pana Janka też bardzo biedny człowiek... ale obaj złote rączki i za kilka groszy zrobią wszystko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Ja miałam też takiego sąsiada który dostawał fajne wartościowe rzeczy które sobie sprzedawał i w ten sposób dorabiał, brali go bogaci ludzie tak więc miał na sprzedaż konkretne rzeczy ;)
pchli targ z prawdziwego zdarzenia mam dopiero w Gdańsku czyli dość sporo kilometrów i jest w dniach i godzinach gdzie nie mam auta :roll:[/QUOTE]
Agutka ja jakieś 4 tyg. temu dostałam za free frytkownice Tefala w super stanie tylko dlatego że poprzedniej użytkowniczce się znudziła i nie pasowała do nowego wystroju kuchni :crazyeye::crazyeye::crazyeye: mój robotnik który robił u mnie remont dostał ją i mi sprezentował - kochany chłopak
tak samo dostałam nowoczesny odkurzacz ( od tej samej pani ) i pięknego grubosza który stał u niej w piwnicy i miała go wyrzucić .... więc można, można dostać rzeczy od ludzi którzy ich nie chcą a mają sporo kaski i mają gdzieś rzeczy które chcą zmienić
teraz szukam jakichkolwiek kwiatów czy domowych, czy tarasowych nie ważne - kocham kwiaty!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']mistrz :diabloti:

Swoją drogą to są Ci sąsiedzi z którymi miałaś kosę?

Ja to jestem pełna podziwu jak na dogo ludzie wierzą tym historiom wyssanym z palca u niektórych osób, a jest ich kilka ;)[/QUOTE]

hihi, bo wiem jak to dziala.. Sis nie raz brala od panow na targu szampony za 5taka, ktore wyniesli skads tam- a warte byly po 12zl itp...

tak, mozna czasem cos taniej. Tak, sama wystawilam wielki naroznik na tablicy- za darmo. pozbylam sie grata nie palcac za wywozke smiecia.. Nie jestem bogata, nie zmieniam ciagle mieszkania a auto jedyne w domu to auto matki- 14sto letnie tico, w sumie od 14stu lat to samo..

W bajki juz dawno przestalam wierzyc;)

W dobro ludzi wierze. Sama doswiadczylam. Ale.. sa pewne granice;)

Link to comment
Share on other sites

My mamy działke na wsi i nie kupiliśmy na nią żadnego mebla!
Wszystko dostaliśmy , dosłownie od wersalek (i to praktycznie nówek) po zabudowe do kuchni w świetnym stanie .
Nawet dostaliśmy taki grill elektryczny który kosztuje kupe kasy (sprawdziłam oczywiście ) bo ktoś nie używał.
Jedynie to sami musieliśmy to sobie dowieźć czyli zapłacić komuś za transport bo np. wielkiej szafy czy wersalki nie dało się przewieźć naszym autem .
Z tym że to od rodziny i znajomych się uzbierało , mamy umeblowany cały dość spory dom .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']My mamy działke na wsi i nie kupiliśmy na nią żadnego mebla!
Wszystko dostaliśmy , dosłownie od wersalek (i to praktycznie nówek) po zabudowe do kuchni w świetnym stanie .
Nawet dostaliśmy taki grill elektryczny który kosztuje kupe kasy (sprawdziłam oczywiście ) bo ktoś nie używał.
Jedynie to sami musieliśmy to sobie dowieźć czyli zapłacić komuś za transport bo np. wielkiej szafy czy wersalki nie dało się przewieźć naszym autem .
Z tym że to od rodziny i znajomych się uzbierało , mamy umeblowany cały dość spory dom .[/QUOTE]

No dokładnie doskonale Cię rozumiem, szkoda mi ludzi którzy żyją w świecie niewiedzy i nie wierzą że można dostać coś za nic lub a miłe słowo czy jakąś dorywczą pracę od tak ;-) a takie jest życie ludziom żyje się coraz gorzej, więc dlaczego nie pomóc ??? W zamian dostając coś co jest nam potrzebne a dla nich to jest na chleb dla rodziny???
mój wczorajszy łup - poszłam do sklepu osiedlowego i zapytałam właściciela czy mają na sprzedaż kobiałki po truskawkach i dostałam za free 10szł, przyszłam na taras i pomalowałam je bejco-lakierem i oto to ;-)
dowód dla niedowiarków że można mieć coś za free :diabloti:
to te na górze pomalowane tylko brakuje kwiatów ale w poniedziałek kupię ;-)
[IMG]http://i61.tinypic.com/34ezs3k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja jestem w stanie ocenić bardzo szybko, co było 'kombinowane' (typu - 'spadło' z tira) i skąd promocja, natomiast nie wierzę, że kradzione donice warte co najmniej stówkę, 'złodziejaszki' opylałyby po piątce.

inna bajka, że sama mam pełno mebli z drugiego obiegu i też po takich cenach, że jakby to zaoferował ktoś na targu, to wyglądałyby na 'kombinowane'.
tż-ta dobry znajomy typu 'złota rączka od elektroniki' ma z kolei pełno sprzętu za grosze, bo wszyscy krewni i znajomi królika wiedzą, że Leszkowi oddaje się sprzęt, który nie działa (np. rozwalony laptop), a Leszek wyciąga z niego, co się jeszcze nadaje, łączy z innymi półproduktami, lutuje pół dnia w piwnicy i ma na sprzedaż składane kompy, mp3-ki i inne rzeczy, też za grosze, bo nie wiadomo, ile podziałają :)

jakby poszedł z tym na targ, to też by było podejrzane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...