Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

ooo panna nikt do nas zawitała znawczyni psów ;-) znowu zły dzień panienka ma i chce się wygadać ? oj szkoda mi ciebie, szkoda :evil_lol: znikaj panno bo zaśmiecasz wątek a nikomu nie jesteś w stanie zniszczyć humoru można się z ciebie tylko śmiać że tak prymitywna jesteś
inne osoby coś tutaj wnoszą ale nie ty panno nikt (oczywiście było to do marmara19 ) jączysz, starasz się kąsać a ci nie wychodzi zresztą na wielu wątkach tylko jedno co potrafisz to jączyć to żałosne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

witam po długiej przerwie :D
nadrobiłam zaległości w Twoim wątku! ufff sporo tego było ;)
Piękny ogródek masz :) Strasznie kocham kwiaty, ale niestety u siebie mieć ich nie mogę...
Miałam jednego, ale to problem z wyjazdami do domu. Starczy, że trzeba zabrać nasza piątkę (ja, pies, szynszyla i 2 koszatniczki). Jakby jeszcze kwiatki do tego doszły?
Chyba bym tirem do domu wracała :P

Link to comment
Share on other sites

no witaj słońce ;-) no sporo czasu Cię nie było
a dziś u nas leje więc wstawię niestety zdjęcia z deszczowego dnia Shiro ;-) on uwielbia deszcz i kałużę ;-)
[IMG]http://i57.tinypic.com/wwhu2x.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/2poywar.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/2a0tab.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/m7qgwm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no dziś dostałam info ze związku kynologicznego że znowu mogę być asystentką na wystawię jaka będzie u nas 26.07 więc już się cieszę ;-)
uwielbiam to
dziękuję za zaproszenie już lecę oglądać rzeczy kochana
p.s. rinuś jak zwykle pannica niezapraszana - on już je nosi na brzuchu przynajmniej nie jest schizowanym labusiem ha ha

Link to comment
Share on other sites

Ej a jak już o tej kolczatce, to się wtrynię :
powiedzcie mi jak właściwie fizycznie ma być pod żuchwą kolczatka która jest luźno odpięta? Nie mówię tutaj o prowadzeniu, ale komentujecie w tym momencie kolczatkę na której się nie prowadzi.
W takim układzie wg was jak ta kolczatka powinna być - zaciśnięta 24 tam pod szyją?
Pytam serio, bo już nie pierwszy raz widzę stwierdzenia " zła kolczatka" w momencie kiedy pies jest bez smyczy (no a chyba korekta tyczy się smyczy prawda?).
Chyba ogólnie jest cięzko sprawić żeby kolczatka była pod gardłem non stop, bo na krótkowłosym psie zawsze zjedzie, nawet jak jest trzymana smyczą, już nie mówię o spuszczaniu go ( dla mnie wtedy logiczne jest jej zdjęcie żeby jednak pies jej nie czuł non stop). Ale na smyczy inna bajka, bo się podciąga, bez smyczy już nie ma takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie o to to jak ma być zaciśnięta na szyi skoro pies siedzi bez smyczy ? ale panna jak zawsze miesza i jest tam gdzie nikt jej nie chce
(rinuś) ona ma sporo wątków na których tylko jączy więc nie ma się co przejmować jej dziwnymi wywodami ma biedna bardzo nudne życie skoro jest tak zgorzchniała :evil_lol: ale fajnie czasami poczytać jak stara się być mądra, mój pies strasznie cierpi, biedny nosi kolce, śpi w nich, ja go przypalam papierosami, biję, śpi w budzie na łańcuchu itd. haha a tak prawdę mówiąc ma lepiej niż nie jedno dziecko w tym kraju ale internet jest po to aby jączyć i wyżyć się za swoje beznadziejne życie więc luz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Ej a jak już o tej kolczatce, to się wtrynię :
powiedzcie mi jak właściwie fizycznie ma być pod żuchwą kolczatka która jest luźno odpięta? Nie mówię tutaj o prowadzeniu, ale komentujecie w tym momencie kolczatkę na której się nie prowadzi.
W takim układzie wg was jak ta kolczatka powinna być - zaciśnięta 24 tam pod szyją?
Pytam serio, bo już nie pierwszy raz widzę stwierdzenia " zła kolczatka" w momencie kiedy pies jest bez smyczy (no a chyba korekta tyczy się smyczy prawda?).
Chyba ogólnie jest cięzko sprawić żeby kolczatka była pod gardłem non stop, bo na krótkowłosym psie zawsze zjedzie, nawet jak jest trzymana smyczą, już nie mówię o spuszczaniu go ( dla mnie wtedy logiczne jest jej zdjęcie żeby jednak pies jej nie czuł non stop). Ale na smyczy inna bajka, bo się podciąga, bez smyczy już nie ma takiej możliwości.[/QUOTE]

Majkowska zakładałaś swojemu psu kolce kiedykolwiek? Kolczatka dobrze dopasowana nie wbija się w szyje na chama i non stop. [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_2323.jpg[/url]

Tu masz Jariego od Amber, bez smyczy, pies gładkowłosy z dobrze dopasowanymi kolcami. A jeżeli kolce spadają na obręcz barkową to są zwyczajnie w świecie ŹLE założone. Korekty na kolcach tez nie polegają na ciągłym ucisku- tylko na pojedynczych szarpnięciach. Ergo gdyby nie były dobrze dopasowane co chwilę trzeba by je podciągać-również kiedy pies jest na smyczy.
A jeżeli serio jest problem z dopasowaniem ( bo pies niewymiarowy, bo szyja nieproporcjonalna itd.) To się pod kolce zakłada obroże, która je utrzymuje "na miejscu".

Daruni pies ma po prostu typową zoologową kolczate, która pełni funkcjo korali. Przykro mi. :roll:



[quote name='darunia-puma']no właśnie o to to jak ma być zaciśnięta na szyi skoro pies siedzi bez smyczy ? ale panna jak zawsze miesza i jest tam gdzie nikt jej nie chce
(rinuś) ona ma sporo wątków na których tylko jączy więc nie ma się co przejmować jej dziwnymi wywodami ma biedna bardzo nudne życie skoro jest tak zgorzchniała :evil_lol: ale fajnie czasami poczytać jak stara się być mądra, mój pies strasznie cierpi, biedny nosi kolce, śpi w nich, ja go przypalam papierosami, biję, śpi w budzie na łańcuchu itd. haha a tak prawdę mówiąc ma lepiej niż nie jedno dziecko w tym kraju ale internet jest po to aby jączyć i wyżyć się za swoje beznadziejne życie więc luz :diabloti:[/QUOTE]

Darunia- nie masz totalnie pojęcia o dobrze dopasowanych kolcach. A takie wywody na czyjś temat, są hmm żałosne?
Jedyna osoba, która faktycznie ma tutaj problem to Ty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']no właśnie o to to jak ma być zaciśnięta na szyi skoro pies siedzi bez smyczy ? ale panna jak zawsze miesza i jest tam gdzie nikt jej nie chce
(rinuś) ona ma sporo wątków na których tylko jączy więc nie ma się co przejmować jej dziwnymi wywodami ma biedna bardzo nudne życie skoro jest tak zgorzchniała :evil_lol: ale fajnie czasami poczytać jak stara się być mądra, mój pies strasznie cierpi, biedny nosi kolce, śpi w nich, ja go przypalam papierosami, biję, śpi w budzie na łańcuchu itd. haha a tak prawdę mówiąc ma lepiej niż nie jedno dziecko w tym kraju ale internet jest po to aby jączyć i wyżyć się za swoje beznadziejne życie więc luz :diabloti:[/QUOTE]

A Ty tylko obrażać potrafisz, bo cóż innego Ci pozostało, prawda:roll:?
Twój pies nawet jak jest na smyczy to nosi takie korale, więc pora przestać rozmijać się z prawdą;).
Tyle razy już Ci zwracano uwagę, że Shiro ma źle założoną kolczatkę i dlatego jej noszenie nie daje efektów, ale wygodniej jest ubliżać zamiast okazać trochę pokory i posłuchać osób, które w tej materii mają wiecej do powiedzenia.

Tak BTW: zgorzkniała, jątrzyć:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']A Ty tylko obrażać potrafisz, bo cóż innego Ci pozostało, prawda:roll:?
Twój pies nawet jak jest na smyczy to nosi takie korale, więc pora przestać rozmijać się z prawdą;).
Tyle razy już Ci zwracano uwagę, że Shiro ma źle założoną kolczatkę i dlatego jej noszenie nie daje efektów, ale wygodniej jest ubliżać zamiast okazać trochę pokory i posłuchać osób, które w tej materii mają wiecej do powiedzenia.

Tak BTW: [B]zgorzkniała, jątrzyć[/B]:cool3:.[/QUOTE]

:diabloti:

Czekunia bo zaraz bedziesz kolejną "panną nikt" pewnie do spółki z Rinusiową schizujecie swoje pieski :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...