Jump to content
Dogomania

Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meil ami sie udało posłac, ale Pan nie odpisał ... nic nowego


paros prosze wrzuc w koncu te "stare" Krzyczkwoe psy na strone ... choićby na sam spis .. robisz juz zakładki , a o Odim Focusie itd sladu na stronie nie ma :-( ... prosze choć w liste na poczatku zeby było wiadomo w ogóle ze takie psy istnieją i szukają domów .. a na razie jest tak, jakby np w Krakowie psy z Krzyczek to tylko te w NIepołomicach były :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']Meil ami sie udało posłac, ale Pan nie odpisał ... nic nowego

paros prosze wrzuc w koncu te "stare" Krzyczkwoe psy na strone ... choićby na sam spis .. robisz juz zakładki , a o Odim Focusie itd sladu na stronie nie ma :-( ... prosze choć w liste na poczatku zeby było wiadomo w ogóle ze takie psy istnieją i szukają domów .. a na razie jest tak, jakby np w Krakowie psy z Krzyczek to tylko te w NIepołomicach były :-([/QUOTE]

Dziś dodam psiaki "stare krzyczkowe" :-( myślałam, że może ten pan odezwie się, może nie dostał maila albo może rozmyślił się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

nie liczyłabym na to juz ;) ...

Odi jest okazem zdrowia, z jednej strony, ale z drugiej ma krzywe łapy , potrzebowac bedzie na pewno we wczesniejszym czasie przyjmować osłonowo jakis preparat na stawy ... i w ogóle jakis taki pokraczny , i ni w 5 ni w 10 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Agamika nie wiem, czy dostałaś informację w sprawie chętnej do adopcji Odiego Pani Ani z Holandii. Potwierdź, czy masz kontakt do Niej. Dzwoniła wczoraj do mnie ( ponieważ jako jedyna oprócz komórki podaję kontakt stacjonarny). Mam kopię mail'a do Ciebie gdyby nie dotarł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Agamika nie wiem, czy dostałaś informację w sprawie chętnej do adopcji Odiego Pani Ani z Holandii. Potwierdź, czy masz kontakt do Niej. Dzwoniła wczoraj do mnie ( ponieważ jako jedyna oprócz komórki podaję kontakt stacjonarny). Mam kopię mail'a do Ciebie gdyby nie dotarł.[/quote]


Tak, dostałam dziś właśnie zabieram sie do odpisania ...

Dziękuje za czujność :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Czyżby pani rozmyśliła się? :cool3:[/quote]

Nie, Pani sie nie rozmyśliła . To ja nie zamierzam go do Holandii wysyłać .

1. Jak już pisałam na wątku z wielu względów osoba chcąca adoptować Odiego wpierw musi go dobrze poznać, a Odi ta osobę , musi wpierw jej zaufać zanim pojedzie do nowego domu . Dlatego w grę raczej wchodzą tylko chętni z małopolski i okolic, którzy będą mogli ten "wymóg " spełnić .

2.Dodatkowo z kilku różnych względów, akurat ten dom nie jest dla Odiego . wysłanie go do Holandii byłoby o wiele za dużym ryzykiem . Zresztą myślę ze Pani która przysłała mi meila doskonale mnie zrozumie , ponieważ myśląc o adopcji Odiego nie znała dość znaczących faktów , typu, że Odi gryzonie potraktuje na 99% jako obiad i inne takie tam "szczególiki . .

Link to comment
Share on other sites

Może i dobrze, że tam nie pojedzie.... Daleko by trzeba było z odsieczą ruszać jakby co......Wysyłamy jego kandydaturę w odpowiedzi na zapytania Krzyczkowe. Już 3 sztuki do Krakowa pojechały......a dziś dostałam maila od Pana. Też z Krakowa. O młode samce pyta. Odi w mailu miał numer 1.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']A tak w ogóle - bo jakoś nikt o to nie pyta - macie kasę na hotel dla niego? Ps. Czy Odi był ogłaszany w \"Metrze\"?[/quote]

w Metrze udało misie go zamieścić po wieluuuuu bojach :oops: (nie wiem czemu nie chciało mojego ogloszenia zaakceptować) , ale w wydaniu netowym tylko był/jest , do gazety sie nie udało .

hmm.. z kasą krucho , ale jeszcze nie tragicznie , to co było uzbierane na Odika na początku już stopniało , później troszeczkę sie dozbierało , ale już trudniej było :-( , na czerwiec już nie ma "swojej "kasy , trza ciągnąc z ogólnego OwP, a tam tez dno zaczyna być widać (tyle tych bid :-( )
Anashar zrobił aukcje cegiełkowa, ale nie idzie za dobrze . Israel przysłał trochę rzeczy na bazarki dla hotelowców , ja powolutku je ogarniać zaczynam . Odi w każdym razie czerwiec ma niezapłacony jeszcze :oops:



PS. co do Holandii .. myślę ze jakby Odi zjadł im Fretki , pogonił okoliczne koty itd .. to sami by go w paczce z powrotem przysłali .. . No i Odik nieufny do obcych w obcym miejscu ... mógłby kłapnąc ostrzegawczo/ze strachu .. a wiadomo ze nie wszyscy takierzeczy rozumieją .. no i HOLANDIA !!1 daleko ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']w Metrze udało misie go zamieścić po wieluuuuu bojach [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] (nie wiem czemu nie chciało mojego ogloszenia zaakceptować) , ale w wydaniu netowym tylko był/jest , do gazety sie nie udało .

hmm.. z kasą krucho , ale jeszcze nie tragicznie , to co było uzbierane na Odika na początku już stopniało , później troszeczkę sie dozbierało , ale już trudniej było [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] , na czerwiec już nie ma "swojej "kasy , trza ciągnąc z ogólnego OwP, a tam tez dno zaczyna być widać (tyle tych bid [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] )
Anashar zrobił aukcje cegiełkowa, ale nie idzie za dobrze . Israel przysłał trochę rzeczy na bazarki dla hotelowców , ja powolutku je ogarniać zaczynam . Odi w każdym razie czerwiec ma niezapłacony jeszcze [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote]

Rozumiem. Jego miesięczny koszt pobytu to...............? Się postaramy o papierowe wydanie Metra w takim razie;) Oddziałuje o wiele bardziej;)

Link to comment
Share on other sites

miesięcznie hotel to 450 zł .

pisałyśmy jednocześnie :evil_lol: a raczej ja wcześniejszego posta edytowałam w tym czasie

[QUOTE]Się postaramy o papierowe wydanie Metra w takim razie;-) Oddziałuje o wiele bardziej;-)[/QUOTE]

[QUOTE]Wysyłamy jego kandydaturę w odpowiedzi na zapytania Krzyczkowe. [/QUOTE]

:loveu: dziękuję ...


(pS. wydaje mi sie ze Odi w końcu zaczyna troszkę masy nabierać :cool3: , mój szczylek kochany :loveu: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...