Jump to content
Dogomania

Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!


Ewkaa

Recommended Posts

[quote name='ANETTTA']Napisał [B]niufek[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/co-powinnismy-wiedziec-wyadoptowujac-poza-granice-polski-89321/index60.html#post12572376"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Chyba zartujesz z tym ,ze kazdy ma prawo mnie pytac co sie dzieje z psami wywiezionymi przezemnie za granice ??[/I]
[I]Wzielam kiedykolwiek od ciebie jakiegokolwiek psa?? NIE!! [/I]
[I]Co ty bys chciala od tych ludzi co wzieli od nas psy?? Recepty wymienic?? Znasz tych ludzi?? Ze chcesz kontaktu z nimi?? Szkoda tylko ,ze oni z toba kontaktu nie chca ,ale na to nikt juz nie poradzi .[/I]
[I]Zreszta , powiedzmy innaczej : czemu Dovitow nie oglosi na dogo numerow telefonow tych rodzin z Niemiec do jakich poszly psy z Gaju?? Albo emir nie poda numerow telefonow psow co pojechaly do Szwecji ?? W koncu jestesmy multi kulti nie??[/I]
[I]Co do obrazania ,to pod zly adres to piszesz , nie do mnie z tym prosze .[/I]
[I]A na marginesie , te kuzwe , to zachowaj dla innych .[/I]



[I]na zóltych stronach emira tak tam gdzie czasem zerkasz....[/I]


[I]jest taki dział jak dobre wiesci [/I]

[I]sa inf o psach w nowych domach ....sprzed m-ca dwóch trzech i poł roku i roku jak ktos uważa to pisze i dziekuje za psa ....[/I]

[I]bbbbbbbbbaaaaaaaaa aby byc bardziej wiarygodna napisze ci ze sa tam fotkich owych psów w nowych domach .....[/I]


[I]zebys mi znowu nie zarzuciła ze pisac to kazdy może ...fotki robic !!!![/I]
[I]tez !!!!! a my tylu statystów to nie mamy ...[/I]


[I]:shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/I]
[/quote]


Tak jest i numery telefonow i adresy mailowe tez pewnie sa:evil_lol:.
Bo przeciez o to tu chodzilo nie??

Link to comment
Share on other sites

Nufek i inni ....ja osobiscie nie chce inf o psie którego Ty uratowałas .....czy wywiozłas ......bo ja ci w tym nie pomogłam ...ale chcą ludzie tych inf co tobie i innym pomagają ....którzy pytaja na watku i cisza ..pies przekracza granice i śld po nim ginie

[B]sorki nie pies tylko psy [/B]






baaaaaaaaaaaaaa gdyby takie inf były byc moze by i Tobie ....wam wiecej osób pomogło i nie byłoby takiego na lotu na hasło niemcy ....



zreszta jest takie powiedzenie uderz w stół .....znasz dalej !!!!!


ja wrzuciłam temat tylko schronisk w niemczech a tu prosze jak sie nakierowałas na temeat dot ..........................inteligentni wiedza o co chodzi ....
a.piurek .....zgadza sie ..i :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']
Przestrzeganie netykiety obowiązuje chyba wszystkich? :roll:
[B]Niufek[/B], dlaczego uzurpujesz sobie prawo dokonania oceny czyjegoś intelektu?
[B]Niufek[/B], obrażanie interlokutora nie jest konstruktywnym sposobem dyskutowania. :shake:[/quote]

Po prostu dziekuję

Link to comment
Share on other sites

Zdecydujcie sie w koncu czego chcecie .Najpierw ,ze nikt wam odpowiedzi nie udziela ,ale jak ktokolwiek cos napisze ,to nagle uderz w stol to.....

Z jednej strony szukacie pomocy by rzekomo wyjasnic co sie z psami dzieje , a jak sie ktos na watku pojawi ,to atak na niego ??

Co wy chcecie wogole ?? Bo sie pogubic mozna w tym .
Adresow ,ani numerow telefonu nikt wam tu na dogo nie da i koniec. Jedni udzielaja info ,inni nie .Coz , to sa wasze wewnetrzne regulacje miedzy osobami przekazujacymi zwierzeta ,a tymi co je przejmuja i tyle . Co do zdjec z nowych domow ,to powiem tak : u emir tez czeka sie czesto dlugo na info o psie ,no i?? Linczowac?? Czy co?? Jestesmy tylko ludzmi .Nikt nie ma obowiazku wstawiac zdjec na publicznym forum .Zreszta ,nie kazdy sie zgadza by jego zdjecie ladowalo w internecie .
Ja przekazuje informacje schronisku .

Link to comment
Share on other sites

Zatem
nie wiem, jak innych
ale moje zdanie jest takie:

JEŚLI KTOŚ MA ZAMIAR UKRYWAĆ SWOJE DANE PRZED OSOBAMI, KTÓRE RATOWAŁY PSA, KTÓRY DO NIEGO TRAFIŁ
TO JA NIGDY I W ŻADNEJ SYTUACJI NIE PRZYŁOŻĘ RĘKI DO TAKIEJ ADOPCJI.

To jest odpowiedzialność - przyjąć do rodziny psa. Przed psem i przed ludźmi.
To nie jest zabawa.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Przez moje ręce przeszło kilka psów do adopcji i służę uprzejmie wszystkim danymi adresowymi,[/QUOTE]

Przepraszam a.piurek, ale czy moglabys mnie poinformowac, jaka organizacje, stowarzyszenie, fundacje, lub schronisko etc. reprezentujesz, ze masz lub macie prawo, wbrew ustawie o ochronie danych osobowych, tak bezpardonowo szafowac wydawaniem danych adresowych na publicznym forum lub osobom postronnym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Zatem
nie wiem, jak innych
ale moje zdanie jest takie:

JEŚLI KTOŚ MA ZAMIAR UKRYWAĆ SWOJE DANE PRZED OSOBAMI, KTÓRE RATOWAŁY PSA, KTÓRY DO NIEGO TRAFIŁ
TO JA NIGDY I W ŻADNEJ SYTUACJI NIE PRZYŁOŻĘ RĘKI DO TAKIEJ ADOPCJI.

To jest odpowiedzialność - przyjąć do rodziny psa. Przed psem i przed ludźmi.
To nie jest zabawa.[/quote]

No i dlatego ja daje info do schroniska . Uwazam ,ze ich starania musza byc docenione .W ten sposob wyrazam im tez swe uznanie i respekt .Dodam ,ze wolontariusze maja dostep do zdjec z nowych domow tez .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Przepraszam a.piurek, ale czy moglabys mnie poinformowac, jaka organizacje, stowarzyszenie, fundacje, lub schronisko etc. reprezentujesz, ze masz lub macie prawo, wbrew ustawie o ochronie danych osobowych, tak bezpardonowo szafowac wydawaniem danych adresowych na publicznym forum lub osobom postronnym?[/quote]

Przepraszam być może rozpędziłam sie, wiem jednak że żadna z rodzin, w których są psy, które przeszły przez moje ręce nie ma nic przeciw temu by ktoś pojechał i zobaczył w jakich warunkach żyją. Ja je dość regularnie odwiedzam. Nie słyszałam również dotąd o sytuacji, w której rodzina, która wzięła psiaka, miała by coś przeciw temu, by zamieścić np. w necie informację jak się ma pies. A jeśli chodzi o zdjęcia można je zrobić tak, by nie było widać nic poza naprawdę szczęśliwym psem. (zapraszam na watek psa wzietego przeze mnie) Nie reprezentuję żadnej fundacji ani stowarzyszenia, uważam jednak że każdy w miarę swoich mozliwości może pomagać zwierzętom. Ale pomoc ta wiąże się z odpowiedzialnością, również za losy psa w miejscu do którego go zawożę. By nie zmienić psu schronisko na inny rodzaj schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']chcialoby sie cos napisac .....ale szkoda mojego czasu ....[/quote]

Poza tym zupełnie nie rozumiem ataku na mnie, gdyby ktoś uważnie przeczytał wątek, z pewnością zauważyłby, że nikogo nie atakowałam i przemawia przeze mnie tylko troska o los zwierząt.

Chyba zgodzę się z ANETTĄ że szkoda czasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']nie rozwalaj mnie śmiechem .................skończ ...prosze !!![/quote]


Czyli jedni musza ,a inni robia co chca tak?? I do czego zmierzamy?? Dzielenie na kategorie .


[quote name='a.piurek']Poza tym zupełnie nie rozumiem ataku na mnie, gdyby ktoś uważnie przeczytał wątek, z pewnością zauważyłby, że nikogo nie atakowałam i przemawia przeze mnie tylko troska o los zwierząt.

Chyba zgodzę się z ANETTĄ że szkoda czasu...[/quote]

Widzisz ,to juz jestesmy dwie .Tez nie rozumiem ataku na mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Mozecie pisac co chcecie?? Na publicznie dostepnej stronie pisac rowniez informacje bez pokrycia?? Nie nazywa sie to czasem plotka - oszczerstwo??Czyli jest to strona "luzna" ,ktorej nie powinno sie brac na powaznie ?? Szkoda tylko ,ze tylko tak potrwaficie sie motywowac .


.[/quote]Niufek,nasze zolte strony sa tak samo publiczne i dostepne jak te, na ktorych jestesmy w tej chwili i - przynajmniej teoretycznie - takie same zasady na nich obowiązuja -szczegolnie to dot. oszczerstwa czy informacji bez pokrycia...Dlaczego więc zarzucasz nam takie dzialania a sama na dogo uprawiasz właśnie takie powiedzmy delikatnie "plotkarstwo"?
I uwierz, naprawdę potrafimy sie motywować... Przy okazji i Ty korzystasz - wszak często u nas bywasz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']No i dlatego ja daje info do schroniska . Uwazam ,ze ich starania musza byc docenione .W ten sposob wyrazam im tez swe uznanie i respekt .Dodam ,ze wolontariusze maja dostep do zdjec z nowych domow tez .[/QUOTE]

Ja mówię o OSOBACH, które ratowały psa. Nie o instytucji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Niufek,nasze zolte strony sa tak samo publiczne i dostepne jak te, na ktorych jestesmy w tej chwili i - przynajmniej teoretycznie - takie same zasady na nich obowiązuja -szczegolnie to dot. oszczerstwa czy informacji bez pokrycia...Dlaczego więc zarzucasz nam takie dzialania a sama na dogo uprawiasz właśnie takie powiedzmy delikatnie "plotkarstwo"?
I uwierz, naprawdę potrafimy sie motywować... Przy okazji i Ty korzystasz - wszak często u nas bywasz...[/quote]

Gagato , o jakich plotkach przezemnie kolportowanych na dogo tu piszesz?? Chyba nie o tym co jest w mym podpisie?? Tego artukulu ja nie napisalam .Za to na twoj podpis dowodow nie ma ,wiec podciagam go jako plotke .Co do" waszych stron" , to ciekawi mnie czy macie pokrycie na to co wypisujecie o innych ,nie tylko o mnie .Jesli nie macie ,to nazywa sie oszczerstwo lub plotka .

Czytajac "wasze strony" zastanawiam sie nad jednym ..................nie napisze nad czym ,bo sie zacznie awantura.Wasza dwulicowosc pokonuje wszelkie rekordy .Nazwe to wrecz fenomenem waszego grona .
Czy nikt wam nie powiedzial ,ze czlowieka zeszmacic nie mozna? On musi najpierw to sam zrobic .

Dodam ,ze nigdy bym nie pozwolila na naszej ksiedze gosci ludziom na takie osobiste wycieczki i pisanie o ludziach nie majacych nic wspolnego z nasza dzialanoscia .Na szczescie juz macie "swoje " forum ,wiec sie przeniesiecie tam .Prosze tylko nie sprawiajcie Isadorze7 zbyt wiele pracy , ona niedlugo bedzie jeszcze bardziej zajeta gdy zostanie modem na dogo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']No i dlatego ja daje info do schroniska . Uwazam ,ze ich starania musza byc docenione .W ten sposob wyrazam im tez swe uznanie i respekt .Dodam ,ze wolontariusze maja dostep do zdjec z nowych domow tez .[/quote] Ja się nie doczekałam zdjęć, choć wzięłaś "mojego" psa od Pani Wandy już lata świetlne temu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek'] Widzisz ,to juz jestesmy dwie .Tez nie rozumiem ataku na mnie.[/quote]

Nim kolejny raz napiszesz i (pewnie) kolejny raz kogoś obrazisz uprzejmie Cię proszę nie podpinaj się do moich wypowiedzi. Ja jednoczyłam się z ANETTĄ nie z Tobą. Nikt Cię nie atakował, burzę wywołałaś na włąsne zyczenie Ty, więc albo wyluzuj, albo przeproś, jesli uznasz to za stosowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek'][...ciach...]
Na szczescie juz macie "swoje " forum ,wiec sie przeniesiecie tam .Prosze tylko nie sprawiajcie Isadorze7 zbyt wiele pracy , ona niedlugo bedzie jeszcze bardziej zajeta gdy zostanie modem na dogo .[/quote]

Niufek serdecznie dziękuję, ale zapewniam, że bronić się potrafię. Na pewno nie będe miałą więcej pracy niż zdołam wykonać. Mam dość dobrą pojemnośc mózgu, wysokie IQ. Wiem dlaczego mnie lubisz bo lubisz inteligentnych a ja jestem inteligentna. I to nie jest zarozumialstwo - to po prostu znajomość swojej wartości, która nie zburzy byle plotka czy prowokacja. Proste jak budowa cepa.

Teraz znacznie więcej czasu zajmuje mi szukanie tanich sterylek. Chociażby dla dzisiaj złapanej suni (i jeszcze innych pod moją opieką). Adminowanie forum przy tym to pryszcz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ja się nie doczekałam zdjęć, choć wzięłaś "mojego" psa od Pani Wandy już lata świetlne temu :shake:[/quote]

Do NIUFEK:

Pozwolę sobie na koniec jeszcze jedno dopisać:
Pisałaś,że przekazujesz widomości o losie psa tym, od których go bierzesz Powyższy post temu chyba przeczy:diabloti: Coś z tym przekazywaniem wiadomości o losie przynajmniej tego psa nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Niufek uwierz - jesli cos jest w moim podpisie to na pewno mam na to dowody ,nawet jeśli Twoj post zniknął z dogo...I dobrze wiesz,ze tzw fakty medialne nie gwarantują prawdziwości opisanych wydarzen (przeciez nie jestes blondynką?..)
Faktem jest,ze nasza księga gości juz dawno zmienila charakter i dlatego trwają prace, o ktore tak sie martwisz.Też wolalabym,zeby nasza Ksiega wrócila do swojego pierwotnego charakteru...A co do forum...Ty rowniez mozesz sobie takie otworzyc na swojej stronie i sie tam przenieśc...wiesz jak bedzie spokojnie na dogo bez Naszych i Waszych postow?

Aha, zdanie o zeszmaceniu nadzwyczaj trafne, podpisuję sie pod nim obiema rekami...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]niufek[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/co-powinnismy-wiedziec-wyadoptowujac-poza-granice-polski-89321-post12572296/#post12572296"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I].................
Czytam na tych waszych [B]zoltych[/B] i nie wiem czy sie smiac czy plakac??
......................



teraz sie śmiej ....a potem możesz ryceć...:mad:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ja się nie doczekałam zdjęć, choć wzięłaś "mojego" psa od Pani Wandy już lata świetlne temu :shake:[/quote]

Zdjecia i relacje z domu mialas, mimo ze wcale nie musialam ci ich zdawac , ale skoro niepamietasz ,to juz twoj problem .
Co do reszty twych wpisow ,to zastosuje sie do twego podpisu .

[quote name='gagata']Niufek uwierz - jesli cos jest w moim podpisie to na pewno mam na to dowody ,nawet jesli Twoj post zniknal z dogo...I dobrze wiesz,ze tzw fakty medialne nie gwarantuja prawdziwosci opisanych wydarzen (przeciez nie jestes blondynka?..)
Faktem jest,ze nasza ksiega gosci juz dawno zmienila charakter i dlatego trwaja prace, o ktore tak sie martwisz.Tez wolalabym,zeby nasza Ksiega wrócila do swojego pierwotnego charakteru...A co do forum...Ty rowniez mozesz sobie takie otworzyc na swojej stronie i sie tam przeniesc...wiesz jak bedzie spokojnie na dogo bez Naszych i Waszych postow?

Aha, zdanie o zeszmaceniu nadzwyczaj trafne, podpisuje sie pod nim obiema rekami...[/quote]

Co do mego postu ,to on nadal istnieje .
Skoro fakty medialne nie gwarantuja prawdziwosci opisanych wydarzen , to w takim ukladzie skad te historyjki o adopcjach zagranicznych na waszych " zoltych" ?? Wyssane z palca?? Wytwory fantazji sfrustrowanych pan?? Moze by tak twoja szefowa tu na dogo napisala to?? I tym jezykiem ,jakim tam operuje???
Brak odwagi??Przeciez zbanowana nie jest ,a wiec w czym lezy problem .
Tam u siebie piszecie o handlu psami ,piszecie ze na organy jada ,ze jako dacy krwi i tp . Jakie dowody macie na to?? Medialne ?? Czy z autopsji?? A moze jedna pani drugiej pani?? A moze to tylko zlosliwosc?? Do czego podpiac te obelgi i te "fakty"??Co to za okreslenia "bazy przerzutowe"???
Ponoc chodzi wam o zwierzeta ,ale piszecie dziwnym trafem praktycznie o pieniadzach,a wiec ?? O co chodzi??
[B]Piszecie jaka to kszywda musi sie dziac tym biednym psom z Polski jesli pojada do Niemiec .Gdzie byliscie gdy zabierano psy z Krzyczek???????????GDZIE???????[/B]To sie dzialo wrecz za wasza miedza !!!!!!!!!!![B]Gdzie byl emir????????Ach , przeciez swieta byly prawda?? Gdzie byla arka??? Ach , wybierala kreacje na wieczorne spotkanie wlasnie z Niemcami .Oni w dzien sprzatali kojce z kup , mieli te kupy nawet w uszach po zakonczonym dniu , a arka mnie pyta czy wieczorowo sie ubrac ,czy jeansy na tylek wciagnac .To tez byli Niemcy ,wiec jesli plujecie na Niemcow ,to i na nich .Jak mogla arka siedziec z tymi ludzmi przy jednym stole , usmiechac sie , a potem wylewac pomyje na takich ludzi???? Gdzie u was pogrzebany jest szacunek do czlowieka?????[/B]
Arko i nie plec ,ze powiatowy wtedy byl !! Mi zadnego kitu nie wcisniesz , powiatowego nie bylo !!!!!!!!I w koncu jesli piszecie cos o kims ,to piszcie prawde . Zrobilam sobie w was wroga i tyle .Dlaczego??? Bo psy z Krezela zabieralam pracujac z PiSdZ ,a nie z Arka ,ani z emir . Krzyczki sa tematem tabu dla arki ,bo sama byla na pokladzie .Wtedy tez prosila by emir w te akcje wlaczyc ,tylko niufek sie zapierala uparcie. Powiedzialam wprost:
" pojawi sie emir na spotkani , to jest koniec , akcja bedzie bez arki "
Tak , taka jest prawda .
Dlatego teraz jestem tak przedstawiana ,a nie innaczej .I co szanowne damy chca jeszcze wiedziec o adopcjach zagranicznych????????????????
A moze pare rzeczy o ktorych arka nie pisze ,a warto by o tym cos powiedziec???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...