Jump to content
Dogomania

ZYWE SZKIELETY ok.40!!! na zamku w Kamiencu !.. ODEBRANE ! ! ! ..sa Bialogardzie ...


zuziaM

Recommended Posts

[quote name='epe']
Dobrze,że teraz są już bezpieczne naprawdę[/QUOTE]

To jest właśnie cała dogomania. Przecież nawet nie wiecie gdzie są psy, ani w jakich warunkach ani w jakim stanie. Nikt z Was ich nie wiedział ale "są bezpieczne".

Irenko - gmina partycypuje w kosztach utrzymania zwierząt do czasu aż sąd orzeknie ich przepadek (przynajmniej teoretycznie, bo w praktyce z jakimkolwiek dopłaceniem czegokolwiek spotkałam się tylko raz).

Po uprawomocnieniu się orzeczenia o przepadku nikt już do niczego nic nie dopłaci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie psy przywiezione z Kamienca znajduja sie w moim hotelu.

11 psow przyjechalo na dolaczonej do samochodu przyczepie, kazdy w klatce dosc duzej tak, ze mogl sie swobodnie w niej obrocic, psiaki jak na tak dlugą podroz przyjechaly w dobrym stanie, nie chcialo im sie zbytnio pic, w transporcie byly polewane woda, robione byly czesto postoje, wiem bo dzwonilam stale do kierowcow.

Byl u mnie weterynarz z kroplowkami i zadnemu psiakowi nie podal, bo stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby. Kierowcy zostawili u mnie multum duzych butelek po wodzie zakladam, ze pustych butelek nie wiezli cala Polske.:)

Tutaj prosze zdjecia psiakow w drugim dniu u mnie, nie wygladaja na wycienczone prawda?

[IMG]http://www.hotelamok.pl/psy/psykamieniec1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.hotelamok.pl/psy/psykamieniec2.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.hotelamok.pl/psy/psykamieniec3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Wszystkie psy przywiezione z Kamienca znajduja sie w moim hotelu.

[/QUOTE]
Witaj Hotelamok:loveu:, ale masz super psy, prawdziwa drużyna piłkarska;)
Nie wiem, czy moja prośba do Ciebie nie będzie zbyt wielka. Chciałam Cię prosić o zrobienie zdjęć każdego psa + krótkie info o nim. Żeby to miało sens to każdy pies powinien mieć ok. 5 dobrych fotek ( pyszczek + cały pies). Będziemy potrzebować kilka Twoich uwag o charakterze psa, szczepienia(?), kastracja, chodzenie na smyczy i oczywiście orientacyjny wiek.
Będziesz mogła pomóc?
Ja idę szukać sponsorów na allegro dla tej jedenastki. Zacznę chyba od Malibo:evil_lol:
A tak poważnie, to może na tym wątku jest ktoś, kto może pomóc w pokryciu tych kosztów? Miesiąc ogłoszenia na allegro kosztuje ok. 40,00 dla jednego psa. Pomoże ktoś ?

Link to comment
Share on other sites

Jestem irenaka :-) Akurat ja bidna jak mysz kościelna jestem, ale zobaczę za kilka dni jak u mnie będzie po wypłacie. Jeśli dam radę to opłacę za jeden miesiąc allegro. Śliczne są te białe psy, a na tej łące wyglądają cudownie :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Jestem irenaka :-) Akurat ja bidna jak mysz kościelna jestem, ale zobaczę za kilka dni jak u mnie będzie po wypłacie. Jeśli dam radę to opłacę za jeden miesiąc allegro. Śliczne są te białe psy, a na tej łące wyglądają cudownie :happy1:[/QUOTE]

Tak myślałam:evil_lol:. Pierwsza na wątku zamelduje się Krakuska:loveu: i oczywiście ta, co na kasie śpi i kasą się przykrywa:evil_lol:
Będę Ci wdzięczna za obecność na wątku a jak po wypłacie będziesz mogła pomóc, to z góry dziękuję!!! Zrobimy z tego białego psa bramkarza;) naszej drużyny piłkarskiej a Ciebie mianujemy Mamą Chrzestną:evil_lol:. Może być?



[quote name='Frotka']Oprócz psów, które przyjechały do Krakowa są kolejne, które zostały na zamku. Dla nich też trzeba szukać miejsc.[/QUOTE]

Tym razem napiszę wyraźnie Twoje imię, żeby się wszystkim utrwaliło: DOROTKO:loveu:, czy Ty chcesz napisać, że horror nie będzie miał końca:-( Masz jakieś wiadomości o jakichkolwiek działaniach, aby ukrócić to draństwo:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote=]Zrobimy z tego białego psa bramkarza[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] naszej drużyny piłkarskiej a Ciebie mianujemy Mamą Chrzestną[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]. Może być?[/quote]
Jasne :-) Czy to znaczy, że będę mu mogła wybrać tymczasowe imię? ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'] Miesiąc ogłoszenia na allegro kosztuje ok. 40,00 dla jednego psa. [/QUOTE]

To mozna zrobic jedno zbiorcze z ogolnym tytulem.
Ja, kiedy oglaszalam swoja sunie, to w tresci ogloszenia wstawialam bardzo duza ilosc miniaturek ( na kazda mozna kliknac sobie i sie powiekszy, jak komus jakas psinka wpadnie w oko ). Normalnie miniaturki sie wkleja w tresc ogloszenia, tak jak to robimy na dogo.
Wowczas nawet za minimalna kwote mozna oglosic wszystkie psiaki jednoczesnie.
Moze sprobuj od tego, a jak sie nie sprawdzi, to dla kazdego psa osobno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Tak myślałam:evil_lol:. [B]Pierwsza na wątku zamelduje się Krakuska[/B]:loveu: i oczywiście ta, co na kasie śpi i kasą się przykrywa:evil_lol:
Będę Ci wdzięczna za obecność na wątku a jak po wypłacie będziesz mogła pomóc, to z góry dziękuję!!! Zrobimy z tego białego psa bramkarza;) naszej drużyny piłkarskiej a Ciebie mianujemy Mamą Chrzestną:evil_lol:. Może być?[/QUOTE] no to teraz melduje się na wątku ( z małym poślizgiem) druga krakuska :lol: z ofertą sponsorowania allegro dla psiak bo tez śpi i nakrywa się kasą :evil_lol: zwłaszcza, że na własne żądanie przeszła na 1/2 etatu :diabloti:. Jak zwykle psy mają pierwszeństwo przed moimi potrzebami:roll:. Irenko daj znać jak nadejdzie stosowny moment:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']To mozna zrobic jedno zbiorcze z ogolnym tytulem.
Ja, kiedy oglaszalam swoja sunie, to w tresci ogloszenia wstawialam bardzo duza ilosc miniaturek ( na kazda mozna kliknac sobie i sie powiekszy, jak komus jakas psinka wpadnie w oko ). Normalnie miniaturki sie wkleja w tresc ogloszenia, tak jak to robimy na dogo.
Wowczas nawet za minimalna kwote mozna oglosic wszystkie psiaki jednoczesnie.
Moze sprobuj od tego, a jak sie nie sprawdzi, to dla kazdego psa osobno.[/QUOTE]

Dobry pomysł, choć nie jestem specjalistką od allegro, więc zdam się na opinię tej którą poproszę o jego zrobienie. Kasy nie będzie zbyt wiele, bo każdy już jest obciążony na maxa, więc trzeba oszczędzać:shake:.

[quote name='marysia55']no to teraz melduje się na wątku ( z małym poślizgiem) druga krakuska :lol: z ofertą sponsorowania allegro dla psiak bo tez śpi i nakrywa się kasą :evil_lol: zwłaszcza, że na własne żądanie przeszła na 1/2 etatu :diabloti:. Jak zwykle psy mają pierwszeństwo przed moimi potrzebami:roll:. Irenko daj znać jak nadejdzie stosowny moment:cool1:[/QUOTE]

Oj Marysiu:loveu:, Ty to zawsze wiesz jak mnie zaskoczyć. Wszystkich bym się spodziewała, tylko nie Ciebie, na czym Ty chcesz Kochana jeszcze oszczędzać:-(

Ktoś jeszcze chętny na sponsoring;). Można podnieść całą rączkę ze zgłoszeniem albo jeden paluszek, też go zauważę;)

Link to comment
Share on other sites

Było fajnie zaraz po wypłacie ale szybko się jakoś skurczyło. Jednak głupio mi tak nic nie dać skoro już się odezwałam więc może skoro będzie allegro zbiorowe to wpłacę 20 zł? Będzie na jedno ogłoszenie...Ewentualnie za drugie zapłacę za miesiąc czyli w sumie mogłabym pokryć za cały miesiąc bo płaci się i tak po zakończeniu aukcji. Może tak być? Jeśli tak to proszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Tahoma]Dziewczyny , zapraszam na bazarek dla psów z Kamieńca:[/FONT]
[FONT=Tahoma][URL]http://www.dogomania.pl/threads/191088-Dla-psów-uratowanych-z-Kamieńca-bazarek-różności-do-28.08.-Pomóż[/URL]!![/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190842-BERNARDYNY-szukaj%C4%85-DOM%C3%93W-TYMCZASOWYCH...jest-ich-w-schronach-ju%C5%BC-p%C3%B3%C5%82-setki%21%21%21%21"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2992/banerminallegro.jpg[/IMG][/URL] [INDENT]
[FONT=Times New Roman][B][SIZE=6]POMÓŻ! [/SIZE][/B][/FONT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ellensilla']hej! Czy ktoś coś wie co się teraz dzieje z psiakami, które zostały na zamku, bo z tego co wiem to 3 sierpnia dzierżawca zmarł. Martwię się że jakieś futra tam zostały i nikt się nimi nie interesuje. Dajcie znać, proszę![/QUOTE]

[quote name='Edi100']Sobiech umarł????[/QUOTE]


:crazyeye:
Ja tam nikomu źle nie życzę, ale jakoś tak... ucieszyłam się czy coś... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...