Jump to content
Dogomania

ZYWE SZKIELETY ok.40!!! na zamku w Kamiencu !.. ODEBRANE ! ! ! ..sa Bialogardzie ...


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I znowu pudło . :p

Rozumiem, że te konie miała wykupić malibo dla KTOZ.

Nic bardziej błędnego. Po pierwsze nie wykupiliśmy aż tylu koni, po drugie nie wykupiła ich dla nas malibo. Coś dzwoni ale nie w tym kościele. :p

Przekaż proszę Adzie-jeje żeby odpowiedziała na moje pytania.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że chodzi im o konie z Morskiego Oka, wykupione w Bukowinie Tatrzańskiej i uwzględniają wszystkie konie wykupione łącznie przez wszystkie stowarzyszenia i fundacje.

Podobnie jak w przypadku transportu słynnym czerwonym polonezem wrzucają nas do jednego worka z kim tylko się da. Jeśli cokolwiek wykupowaliśmy z MO to wszystkie wykupione tam konie są "nasze".

Link to comment
Share on other sites

ojtam ojtam, czepiasz się...
A tak serio, jak widzę niektórym stoimy ością w gardle, że pomagamy SKUTECZNIE a nie tak jak niektórzy... Pokaz mi inną fundacje, stowarzyszenie, towarzystwo, które wydaje kasę na karmę dla karmicieli bezdomnych kotów( ponad tonę co miesiąc) , które wydaje biedniejszym ludziom karmę dla ich psów, która szczepi i operuje za darmo i która do tego stara sie pomagać innym schroniskom, przytuliskom (tak jak np ta tona ponad karmy dla sandomierza : roll: )
Ale najlepiej jest nas opluwać....

Link to comment
Share on other sites

Ja podobno mam poczucie humoru i nawet nabijam się z tego z czego nabijać się nie wypada, ale napiszę Wam kochane dziewczyny z KTOZ, że najwyższa pora, żeby ukrócić na dogo notoryczne ataki na Was i nie tylko na Was, bo trudno to czasami nawet w żart obrócić:shake:. Stek bzdur i pomówień oraz insynuacji na kolejnych wątkach jest nie do przyjęcia. Szczytem wszystkiego, była sytuacja na jednym z wątków, gdzie wszyscy znający imię Frotki udawali, że go nie znają. Totalny zanik pamięci, albo druga wersja, traktowali ludzi na wątku jak imbecyli, którzy nie potrafią myśleć.
A co do Olkusza, to się naprawdę dziwię, że do dziś jest nie rozliczony.
Mam jeszcze pw z korespondencją z Epe z dnia 09.01.2009, kiedy mnie przekonywała, jaką szkodę robię akcji Olkusz, bo śmiałam się upomnieć na wątku o rozliczenie.
Trochę czasu minęło a teraz czytam, że do dziś nie jest rozliczony. Ciekawe ile czasu potrzebuje Ada -jeje aby Olkusz rozliczyć. Mam nadzieję, że się odezwie i może odpowie na pytania Frotki.

Link to comment
Share on other sites

Zanim moderator wyczyści ten wątek ponowię pytanie z wątku Moona - w ilu interwencjach uczestniczyła w życiu Epe (proszę o podanie dat, zwierząt, skutku podjętej interwencji) i ilu zwierzętom pomogła (data, opis zwierzęcia, rodzaj udzielonej pomocy).

Link to comment
Share on other sites

Krakowskie dziolchy, tak siebie nazwalyscie, i chyba to nie obraza dla was, watek olkuski istnieje nadal wystarczy wejsc i sprawdzic rozliczenie, na nim tez widac miedzy innymi wklad pracy epe. Ratowanie psow to nie tylko interwencje, a podejmowanie prob w likwidacji tej patologi. Frotka Ty jako prawnik moze udzielisz kilku porad jak z tym walczyc, bo zbieranie zwierzat i interwencje nigdy nie zakoncza procederu bezdomnosci i okrutnego traktowania zwierzat. Sedno tkwi tu:
[url]http://ekostraz.pl/portal/pieklo[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie maiłam neta
przepraszam
odpowiem na pytanie
Wiadomosci o tym ze Pani S...poprosiła o akceptacje na transport przez pan S..-11psow polonezem trakiem mam od naszego weta powiatowego ktory nie zezwolł.
i to jest prawda
ze psy wyjechały polonezem trakiem mam od pana Harłacza mam z pierwszej reki i ze to wet powiatowy z Białogardu nie maił nic przeciwko
gdzie pojechały z Bialogardu? nie wiem [moze do boksow Fundacyjnych i pozniej dalej do Krakowa?]
poprosiłam o numery rejestracyjne i godzine wyjazdu[jezeli bedzie chciał pan H mi odpisac, zeskanuje na dogo]
Po Kamiencu Fundacja zbiera ,,papiery, na Harlacza
...to dobre,obłudne
wyciaga swoje macki na 600km i szuka drązy ,sprawdza.....
[B]dlaczego bedąc często u swojego znajomego w Dobrocinie[/B]
[B]pomagajac,radząc i nadzorując [/B]
[B]nie zauwazyla tam nic złego?[/B]
[B]mimo licznych prosb i monitow ze tam od lat dzieje sie zle?[/B]
[B]dlaczego nie wystosowala prosby do powiatowego [/B]
[B]popartej dowodami o kontrole?[/B]
[B]a psy umierały z zimna ,głody i walki o kawałki szczura[/B]
[B]a poznie w majestacie prawa były chowane w workach po karmie [o ironio][/B]
[B]na łakach ......[/B]
[B]zabraklo odwagi?[/B]
[B]czy kolezenstwo i dobre stosunki sa wazniejsze[/B]
[B]a pies to tylko dodatek do funduszy zdobywanych i dostatniej egzystencji panstwa.?[/B]
[B]Moze ludzie pomagajacy Fundacjom baczniej będa sledzic i rozliczac je[/B]
[B]i beda patrzyli na czyny nie na slowa....[/B]
[B]znanych krzykaczy ktorzy porywali tłumy znamy i to dobrze[Hitler,Musolini,R...k][/B]
Prosze mi tez nie wmawiac ze wysylane psy za granice
stare i chore sa tam leczone i zyja pozniej dlugo i szczesliwie w niemieckich,dunskich czy norweskich domach...oni maja swoje psy i swoje problemy.
Nikogo nie oskarzam i nie szkaluje
zwrociłam uwage na to jak te psy pojechały [kamienieckie]
a jak przyjechaly...
jezeli sa zagłodzone u Harłacza............zrobcie fotki i wstawcie[nikogo nie bronie]
jezeli sa w dobrej kondycji...to po co zostały zabrane?mozna bylo poprowadzic adopcje z Białogardu
a te pieniadze przeznaczyc na ratowanie innych psow
a jest ich tysiace.
Wiem,ja jestem pionkiem zadna Fundacjea nie stoi za mna i pewnie nie rozumiem
mechanizmow dzialania
dla mnie liczy sie zwierze......ile i czy moge jemu pomoc.
Przeczytałam ze nie przyjechały polonezem trakiem............ale nim wyjechały
i ja tez [po upewnienieu sie ]moge podac numery rejestecyjne i fotke.

[B]Co jest skandaliczne [/B]
[B]ze zrobił to człowiek ktory nie powinien byc dopuszczony do zwierząt,pan S....:([/B]

i to ze dalej w milej i kulturalnej atmosferze prowadzona jest wspołpaca z Fundacja.\
Trzeba zamknąc oczy i jako szaraczek zajac sie lokalną pomocy zwierzetom
wielki swiat finansjery i polityki zwierzęcej nie dla takich z sercem na dłoni
wszedzie sa rekiny i płotki.......
ale ja miesem armatnim dla Fundacji MRUNIO NIE BEDĘ
mozecie mnie zbanowac
bo nie ucieknę sama z dogo...................
Amen

przepraszam za moje wypociny
ale tak mysle,mozecie sie nie zgadzac z moimi wypocinami...
ale tak czuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']
jezeli sa w dobrej kondycji...to po co zostały zabrane?mozna bylo poprowadzic adopcje z Białogardu
a te pieniadze przeznaczyc na ratowanie innych psow
a jest ich tysiace.
[/QUOTE]
A jak myślisz Giselle, dlaczego te psy zabrano, skoro miały tak dobrze?
Nie czytałam wątku, ale może wiesz co stało się z resztą psów, skoro tylko 11 wyjechało do Krakowa? Dlaczego KTOZ się zadłuża, żeby zabrać te psy do hotelu?



[quote name='Ada-jeje']Krakowskie dziolchy, tak siebie nazwalyscie, i chyba to nie obraza dla was, watek olkuski istnieje nadal wystarczy wejsc i sprawdzic rozliczenie, na nim tez widac miedzy innymi wklad pracy epe. Ratowanie psow to nie tylko interwencje, a podejmowanie prob w likwidacji tej patologi. Frotka Ty jako prawnik moze udzielisz kilku porad jak z tym walczyc, bo zbieranie zwierzat i interwencje nigdy nie zakoncza procederu bezdomnosci i okrutnego traktowania zwierzat. Sedno tkwi tu:
[URL]http://ekostraz.pl/portal/pieklo[/URL][/QUOTE]

Jeżeli mogę prosić o link do wątku olkuskiego, to będę wdzięczna.
Mam nadzieję, że jest tam pełne rozliczenie akcji Olkusz a nie tylko rozliczenie bazarków z dogo. Mam też nadzieję, że nie tylko ja dostrzegam tą subtelną różnicę. Ale może się mylę, może faktycznie jest tam pełne rozliczenie?
A co do pomocy prawnej Frotki, to widzę, że kolejny raz prosisz o pomoc jak jest to wygodne. Tak było też w przypadku Olkusza, kiedy mnie prosiłaś o pośrednictwo i pomoc Frotki. Później chyba standardowo zapominasz, że Frotka to nie tylko prawnik, ale człowiek który pracuje na pełny zegar na rzecz zwierząt.
Jak już nie jest Ci potrzebna, to zaczyna się ostra jazda bez trzymanki, kopanie po tyłku, insynuacje i próby oczerniania KTOZ i samej Frotki. Nie mam pojęcia jak możesz oczekiwać po tym co robisz z Epe, że Frotka będzie z Wami współpracować. Przecież żaden człowiek tego nie jest w stanie wytrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[I]Irenaka nie oczekuja zadnej wsplopracy, [/I]nie otrzymalam tez pomocy w momencie kiedy zwrocilam sie [B]do Ciebie tylko do Ciebie[/B] o pomoc w sprawie Olkusza, w zamian za to doczekalam sie jazdy bez trzymanki, kopanie po tylku, insynuacje ( Twoje slowa z postu powyzej) po mojej osobie [B]z Twojej strony.[/B] Jesli zworcilam na tym watku uwage ze Frotka jest prawnikiem to mogla by na forum czesciej dawac wskazowki i rady (nie mialam tu na mysli siebie) ja mam kontakt z prawnikami. Z porad Frotki skorzystalo by wiecej dogomanikow ktorzy chca pomagac w likwidacji bezdomnosci problemu zwierzat, nie znajac prawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][B][I]Irenaka nie oczekuja zadnej wsplopracy, [/I]nie otrzymalam tez pomocy w momencie kiedy zwrocilam sie do Ciebie tylko do Ciebie o pomoc w sprawie Olkusza, w zamian za to doczekalam sie jazdy bez trzymanki, kopanie po tylku, insynuacje ( Twoje slowa z postu powyzej) po mojej osobie[/B] [B]z Twojej strony.[/B] Jesli zworcilam na tym watku uwage ze Frotka jest prawnikiem to mogla by na forum czesciej dawac wskazowki i rady (nie mialam tu na mysli siebie) ja mam kontakt z prawnikami. Z porad Frotki skorzystalo by wiecej dogomanikow ktorzy chca pomagac w likwidacji bezdomnosci problemu zwierzat, nie znajac prawa.[/QUOTE]

I tu się mylisz, lub nie pamiętasz. Z akcji Olkusz wycofałam się kiedy na wątku nie znalazłam rozliczenia Olkusza i się o to upomniałam. Czy jasność i klarowność rozliczeń obowiązuje tylko innych? Czy dzisiaj się doczekam linku do pełnego rozliczenia?
A co do Frotki. Skoro masz kontakt z prawnikami, to może zacznij korzystać z ich porad i powklejaj ich opinie i porady na forum? Nie oczekuj od innych tego, co sama możesz zrobić, bo może Frotka nie może być wszędzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A jak myślisz Giselle, dlaczego te psy zabrano, skoro miały tak dobrze?
Nie czytałam wątku, ale może wiesz co stało się z resztą psów, skoro tylko 11 wyjechało do Krakowa? Dlaczego KTOZ się zadłuża, żeby zabrać te psy do hotelu?
wiem
co sie stało z resztą psow
i Ty bys wiedziala
wystarczyło zatelefonowac raz w miesiacu do Białogardu z zapytac o nie.
widzicie inne zło niz ja
widac jestem z innej bajki:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']
jezeli sa zagłodzone u Harłacza............zrobcie fotki i wstawcie[nikogo nie bronie]
jezeli sa w dobrej kondycji...to po co zostały zabrane?mozna bylo poprowadzic adopcje z Białogardu
a te pieniadze przeznaczyc na ratowanie innych psow
a jest ich tysiace.[/QUOTE]

Giselle, a w takim razie co powiesz o tym artykule?? kłamstwo to jest????

[url]http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090521/BIALOGARD/880311412[/url]

Ciężko mi uwierzyć w to, ze to fikcja..... Bo to już nie jest jakiś tam wymysł dogomaniaków, tylko artykuł w prasie....

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie wiadomo, że schronisko w Bialogardzie jest na czarnej liście , ten artyk€ł też czytałam rok temu , a fa cet jest lepszym cwaniakiem i krętaczem .... Nasze Bolesławieckie psy też tam jeżdziły za 1500.zł :shake:, ale po naszej interwencji miasto przestało je tam wywozić!..... nIE WIEM , CZY BY TAM DOCZEKAŁY DO JAKIEJKOLWIEK ADOPCJI:diabloti:.... .gISELLE , PROSZĘ ODNIEŚ SIĘ DO TEGO....

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam artykuł podany w linku - znamienny jest wpis z forum:

Gość, 25 maja, 13:25[URL="http://forum.gk24.pl/schronisko-w-bialogardzie-pod-kontrola-inspektorzy-tonz-maja-zastrzezenia-szczegoly-t16638/page__view__findpost__p__122010"]Pani Jakubczyk NIE CHCEMY PANI W KOLOBRZESKIM SCHRONISKU PSY W BŁOCIE STOJA SKANDAL[/URL]

Tak więc wychodzi na to,że "przyganiał kocioł garnkowi.."
Ja nie rozumiem jednego - [B]dlaczego[/B] te i inne psy były wysyłane do schroniska p.Harłacza? [B]Tyle km?[/B]
Pamiętam jakie peany były,gdy Harłacz otwierał schron - był nawet taki wątek:"wzorcowe schronisko p.Harłacza"
Skoro po czasie,okazało się,że z wzorcowego weszło na czarną listę i wiele osób o tym wiedziało,to pytam: [B]jak można psy przewozić tyle km,aby trafiły " z deszczu pod rynnę"?[/B]:crazyeye:
Gdzie tu logika? Nie można było od razu z KTOZ rozmawiać?
Zwierzętom trzeba pomagać rozumnie!
I pamiętać o zasadzie,że najpierw się myśli,a potem robi:cool3:
Dobrze,że teraz są już bezpieczne naprawdę,ale co sobie popodróżowały to ich:shake:

Link to comment
Share on other sites

Gmina, która wydaje decyzję o czasowym odbiorze wskazuje miejsce pobytu psów. Gmina wskazała Białogard, bo było to miejsce najtańsze. Początkowo chcieliśmy wziąć psy na przechowanie do Krakowa, nieodpłatnie tzn. w całości na koszt KTOZ. Wysłaliśmy zresztą auto z inspektorami ale próba odbioru się nie powiodła. Ponieważ gmina bardzo długo zwlekała z podjęciem decyzji o odbiorze, w międzyczasie zmieniła się nasza sytuacja finansowa i w momencie gdy wydawano decyzję mogliśmy jedynie partycypować w opłacaniu hotelu, a nie pokrywać jego kosztów w całości. Gmina nie była zainteresowana wpółopłacaniem hotelu i wybrała Białogard.

W momencie gdy wyrok stał się prawomocny i dotarły do nas informacje jak wyżej, zdecydowaliśmy o zaciągnięciu pożyczki i zabraniu psów, prosząc jedynie by zostały dowiezione do Krakowa.

Epe, odpowiedz proszę na moje wcześniejsze pytanie.
Ado-jej zamieść szczegółowe rozliczenie całości zbiórek na Olkusz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']. Gmina nie była zainteresowana wpółopłacaniem hotelu i wybrała Białogard. [/QUOTE]

A czy w tej chwili Frotko nie można spróbować negocjować z Gminą?
Może nie będą zainteresowani płaceniem całości, ale może choć część tych kosztów pokryją:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...