Jump to content
Dogomania

myślistwo/ myśliwi złe czy dobre...


renia3399

Recommended Posts

[quote name='bezag']Pomylił ci się Chińczyk z Japończykiem. W Japonii przestrzega się praw człowieka.
Logiczne myślenie to sobie kup z mięsem krówki, która więcje go miała niż Ty. No ale tak, jeszcze nie było tak, aby kazdego zadowolić. Psy uratowane z fermy dostały nowy, rodzinny dom, cały czas są informację od właścicieli, troche zainteresowania,a dowiedziałbyś się wszystkie. Ale po co?
Jeszcze jakies niedorzeczne zażuty? [B]A Wy? Jecie mięso, siedzicie przed komputerem itp. i co z wami? Dlaczego na siebie nie spojrzycie?[/B][/QUOTE]

Już wyjaśniłam tą kwestię... my nikogo nie nawracamy i nikogo nie bombardujemy swoimi eko-poglądami/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ale ja nic nie mówiłam o nieprzestrzeganiu praw człowieka moja droga ;) tylko o biednych rączkach :)

ciekawe, że się rzucasz zamiast spokojnie odpowiedzieć, ewidentny znak na brak logicznych argumentów :)

no nie powiesz mi, że te psy mają normalną psychikę :evil_lol: może im dobrze i karmią je z rączki, ale zastąpili je kolejnymi, które już tak dobrze nie mają, nie widzisz tego błędnego koła?
zażutów to ja nie mam, ale zarzuty i owszem, wyraziłam je w swoim poprzednim poście, szkoda tylko, że nie potrafisz się do nich ustosunkować w odpowiedni, logiczny sposób[/QUOTE]
tylko, że w Japonii za te biedne rączki płaci się normalne wynagrodzenie.
Ja się rzucam? Po prostu takie osoby jak ty są żałosne w swoim niezadowoleniu.

Akcja miała na celu pokazania społeczności co się dzieje w takich fermach. Co w przyszłości będzie skutkować zlikwidowaniem takiej fermy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']tylko, że w Japonii za te biedne rączki płaci się normalne wynagrodzenie.
Ja się rzucam? Po prostu takie osoby jak ty są żałosne w swoim niezadowoleniu.

Akcja miała na celu pokazania społeczności co się dzieje w takich fermach. Co w przyszłości będzie skutkować zlikwidowaniem takiej fermy.[/QUOTE]
ja nie jestem niezadowolona, wręcz przeciwnie, świetnie mi się żyje, jedząc mięsko i czytając głupoty które tu wypisujesz :grins:
i dalej nie odpowiedziałaś na moje pytania :placz:

ale chyba wszyscy wiedzą już co się dzieje w takich fermach :hmmmm: były filmy, zdjęcia, relacje i inne takie. Jak już mówiłam, fanatyzm, taki sam, jak przywiązywanie się do drzew :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja nie jestem niezadowolona, wręcz przeciwnie, świetnie mi się żyje, jedząc mięsko i czytając głupoty które tu wypisujesz :grins:
i dalej nie odpowiedziałaś na moje pytania :placz:

ale chyba wszyscy wiedzą już co się dzieje w takich fermach :hmmmm: były filmy, zdjęcia, relacje i inne takie. Jak już mówiłam, fanatyzm, taki sam, jak przywiązywanie się do drzew :grins:[/QUOTE]
O ile wiem na pytania retoryczne i głupie się nie odpowiada.
Fanatyzm to dla Was wszystko co niezrozumiałe. Podobnież zło, i śmieszność to wszystko jest niezrozumiałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']O ile wiem na pytania retoryczne i głupie się nie odpowiada.
Fanatyzm to dla Was wszystko co niezrozumiałe. Podobnież zło, i śmieszność to wszystko jest niezrozumiałe.[/QUOTE]
pytanie retoryczne, to takie, na które odpowiedź jest powszechnie znana, wiadoma i oczywista. Jakbym się ciebie zapytała co masz w główce, to faktycznie, to jest to pytanie retoryczne, bo wiadomo, że w połowie pustkę, a w drugiej połowie pierdzielnik, ale tamte pytania nie były retoryczne. Czy głupie- dla mnie nie, dla ciebie pewnie tak, z tym że ja mam rozumek, a ty nie ;) a może inaczej, masz rozumek, ale źle go używasz.

masz rację, zło jest niezrozumiałe, śmieszne jest przywiązywanie się do drzew :)


psy w schroniskach, to trochę co innego. Nie bez powodu się je sterylizuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']pytanie retoryczne, to takie, na które odpowiedź jest powszechnie znana, wiadoma i oczywista. Jakbym się ciebie zapytała co masz w główce, to faktycznie, to jest to pytanie retoryczne, bo wiadomo, że w połowie pustkę, a w drugiej połowie pierdzielnik, ale tamte pytania nie były retoryczne. Czy głupie- dla mnie nie, dla ciebie pewnie tak, z tym że ja mam rozumek, a ty nie ;) a może inaczej, masz rozumek, ale źle go używasz.

masz rację, zło jest niezrozumiałe, śmieszne jest przywiązywanie się do drzew :)


psy w schroniskach, to trochę co innego. Nie bez powodu się je sterylizuje ;)[/QUOTE]
Jeżeli śmiesznością jest dla Ciebie chęć zainteresowania prawdziwymi problemami świata spoęłczeństwa, to gratuluje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Jeżeli śmiesznością jest dla Ciebie chęć zainteresowania prawdziwymi problemami świata spoęłczeństwa, to gratuluje.[/QUOTE]

zainteresować to jedno a nakazywać, oskarżać i ogólnie dręczyć to drugie :)
dziewczyno otwórz umysł... zwróć uwagę na wszystko a nie tylko na to na co chcesz zwrócić, nie miej klapek na oczach
btw. śmiem sądzić że każdy a przynajmniej większość młodych ludzi w polsce a szczególnie na forach, które dotyczą zwierząt ma świadomość tego co jest prawdziwym problemem świata i to bez Twoich rewelacyjnych wypowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Jeżeli śmiesznością jest dla Ciebie chęć zainteresowania prawdziwymi problemami świata spoęłczeństwa, to gratuluje.[/QUOTE]
prawdziwymi problemami? serio? PRAWDZIWYMI?
no jeżeli prawdziwym problemem jest dla ciebie wycięcie kawałku lasu, brawa za krótkowzroczność. W Amazonii, taki kawałek lasu, wycinają w kilka minut.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']zainteresować to jedno a nakazywać, oskarżać i ogólnie dręczyć to drugie :)
dziewczyno otwórz umysł... zwróć uwagę na wszystko a nie tylko na to na co chcesz zwrócić, nie miej klapek na oczach[/QUOTE]
Co dręczyć, co nakazywać... Ludzie, czy Wy jesteście dziecmi, którym cokolwiek się powie, one reagują awersją?
Przykro mi, ja nie mam klapek na oczach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']prawdziwymi problemami? serio? PRAWDZIWYMI?
no jeżeli prawdziwym problemem jest dla ciebie wycięcie kawałku lasu, brawa za krótkowzroczność. W Amazonii, taki kawałek lasu, wycinają w kilka minut.[/QUOTE]
Juz pisałam, powtórze jeszcze raz. Na górę nie wchodzi się od szczytu.
Każdy skrawek jest wazny. ten skrawek może przyczynić się do uratowania inncyh skrawków i tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Juz pisałam, powtórze jeszcze raz. Na górę nie wchodzi się od szczytu.
Każdy skrawek jest wazny. ten skrawek może przyczynić się do uratowania inncyh skrawków i tak dalej.[/QUOTE]
sloganami, to ty sobie możesz ;)
tak samo ja mogę powiedzieć "go big or go home"
może przejęłabym się tym, co piszesz, może... gdybyś zamiast klepać w klawiaturę faktycznie coś zrobiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']sloganami, to ty sobie możesz ;)
tak samo ja mogę powiedzieć "go big or go home"
może przejęłabym się tym, co piszesz, może... gdybyś zamiast klepać w klawiaturę faktycznie coś zrobiła[/QUOTE]
A skąd wiesz, że nic nie robię? To, że nie pracuje w wolontariacie nie znaczy, że jedynie płaszczę tyłek. Ale ten wątek nie powstał do przechwalania ile kto zrobił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']A skąd wiesz, że nic nie robię? To, że nie pracuje w wolontariacie nie znaczy, że jedynie płaszczę tyłek. Ale ten wątek nie powstał do przechwalania ile kto zrobił.[/QUOTE]
przecież widzę, siedzisz na tyłku przy kompie :diabloti:
to co robisz? poza niejedzeniem mięsa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']takie pytańko. Czy Was śmieszy wszystko co ważne i poważne?[/QUOTE]

Nie wiem jak innych ale mnie głównie śmieszą Twoje niektóre wypowiedzi.
No i wspomniałaś że wiecznie Ci wypomina się tutaj wiek ale za kilka lat zrozumiesz dlaczego, poznasz troszkę życia, dostaniesz zapewne trochę po dupce i zejdziesz na ziemię, spojrzysz nieco racjonalniej, nieco chłodniej i nieco bardziej egoistycznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']tak właśnie myślałam ;)[/QUOTE]
Prosze bardzo. Dokarmiam ptaki, udzielam rad w wychowaniu psów i kotów( znowu będzie śmiech, ale dzięki prostym metodom kilka psów uniknęło łańcucha) jeżeli zajdzie potrzeba wezmę psa czy kota z ulicy. Nie mam wilkiego pola do popisu. Jak lubicie zaznaczac mam 16 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Prosze bardzo. Dokarmiam ptaki, udzielam rad w wychowaniu psów i kotów( znowu będzie śmiech, ale dzięki prostym metodom kilka psów uniknęło łańcucha) jeżeli zajdzie potrzeba wezmę psa czy kota z ulicy. Nie mam wilkiego pola do popisu. Jak lubicie zaznaczac mam 16 lat.[/QUOTE]
o kurde, to ja chyba też jestem zbawcą świata :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']o kurde, to ja chyba też jestem zbawcą świata :evil_lol:[/QUOTE]
Rozumiem to było tylko po to, żebyś mogła mnie wyśmiać. Radziłabym zaobserwowac co robią moim rówieśnicy. Przykładowo kiedy na ulicy lezy ranę zwierze, dajmy na to gołąb, rzadko znajdzie się osoba, która mu pomoże. Nie mieszkam tez w mieście gdzie jest tych oficjalnych możliwości więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Rozumiem to było tylko po to, żebyś mogła mnie wyśmiać. Radziłabym zaobserwowac co robią moim rówieśnicy. Przykładowo kiedy na ulicy lezy ranę zwierze, dajmy na to gołąb, rzadko znajdzie się osoba, która mu pomoże. Nie mieszkam tez w mieście gdzie jest tych oficjalnych możliwości więcej.[/QUOTE]
nie, to było po to, żebyś zobaczyła, że klepiesz, i klepiesz, uważasz się za kogoś lepszego, a tak na prawdę nie robisz nic więcej poza tym, co my robimy. My, którzy uważamy, że to niewiele, i nie robimy z tego wielkiego halo, a z siebie ekologów czy kogo tam jeszcze.
Pamiętaj, że nie warto równać w dół, tylko w górę. Porównuj się do tych, którzy robią więcej niż ty, a nie do tych, którzy nic nie robią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']nie, to było po to, żebyś zobaczyła, że klepiesz, i klepiesz, uważasz się za kogoś lepszego, a tak na prawdę nie robisz nic więcej poza tym, co my robimy. My, którzy uważamy, że to niewiele, i nie robimy z tego wielkiego halo, a z siebie ekologów czy kogo tam jeszcze.
Pamiętaj, że nie warto równać w dół, tylko w górę. Porównuj się do tych, którzy robią więcej niż ty, a nie do tych, którzy nic nie robią.[/QUOTE]
ani nie napisałam nigdzye, że jestem lepsza, więcej robię itp.
CO mnie najbardziej irytuje to przekecanie słów i dopisywanie słów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...