Jump to content
Dogomania

Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!


Inez

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JarekOpole']Pokazówka :):):)

[IMG]http://www.specarmory.com/sev1/sevv2.jpg[/IMG][/quote]

gdyby nie fakt ze znam Sevenka osobiscie to nie uwiezylabym ze taki piekny pies istnieje :grins: no a Jarek och Daria ty to masz szczescie kobieto taki facet i taki pies :loveu: nic tylko pozazdroscic :grins:

Link to comment
Share on other sites

na moich facetów złego słowa powiedzieć nie mogę :evil_lol: nie tylko na fotkach tacy są kochani :loveu:

Beata - ano wybiera się ten mój mąż do tej stolicy , u Was więcej atrakcji niż w Opolu :evil_lol: a że z Ciebie podobno niezła zawodniczka :diabloti: to na pewno jarek z chęcią Was zaprosi na "9";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata_Dorobczyńska']kiepawa ze mnie bo nie trenuje ale staram sie uruchomic wyobraznie, nie wiem co Doddy naopowiadala , przecietniak i lapki mi sie trzesa ale chodzic do 9 bardzo lubie .[/quote]


och kochana nie bądź taka skromna :evil_lol: na pewno jesteś lepsza ode mnie bo ja to kiepska jestem w te klocki choć mam takiego trenera w domu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Oby Beacie nigdy pozwolenia na bron nie dali... Ja ja widzialam "w akcji" kiedy jej poziom wkurzenia podniosl sie do takiego poziomu, ze chetnie by broni uzyla...
Oj nie lubi ta nasza Beatka oblesnych Panow bez zebow, ktorzy jej zakazuja gdzies wejsc...

Wiec moze Beatko az tak to Ty nie trenuj - chyba, ze trzymanie nerwow na wodzy - choc ostatnio jestes dobra w te klocki.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha nie chciałabym mieć do czynienia z wściekłą Beatką :evil_lol:

na pewno o was będzie pamiętał !!! ;)

p.s. jarek jak miałam ten wypadek z palcami to zabrał ze sobą taki sprzęt do szpitala ( na wypadek jakby sie ociągali z pomocą) że myslałam ,że jakiś masowy atak chce zorganizować lub co najmniej wejść na izbę przyjęć z kałachem i postraszyc lekarza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wystarczyloby aby wjechal Guciem w izbe przyjec :evil_lol: Po co mu sprzet :diabloti:

Ja tam ostatnio myslalam, by zainwestowac w gaz na te podroze pociagami. Ale skoro na razie zakonczylam to se zaoszczedze. Moze sobie kupie cos kolejnego na zime bo zamarzam nawet w domu...

Ide zalozyc na stopy skarpetki z wiewiorkami jakie dostalam od Beaty D. na gwiazdke :loveu: SUPEROWE SOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakby kto nie wiedzial, to doddy ma chorobe psychiczna na punkcie:
skarpetek
butow
torebek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Wystarczyloby aby wjechal Guciem w izbe przyjec :evil_lol: Po co mu sprzet :diabloti:

Ja tam ostatnio myslalam, by zainwestowac w gaz na te podroze pociagami. Ale skoro na razie zakonczylam to se zaoszczedze. Moze sobie kupie cos kolejnego na zime bo zamarzam nawet w domu...

Ide zalozyc na stopy skarpetki z wiewiorkami jakie dostalam od Beaty D. na gwiazdke :loveu: SUPEROWE SOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakby kto nie wiedzial, to doddy ma chorobe psychiczna na punkcie:
skarpetek
butow
torebek[/quote]


Gucio grzecznie zaparkował pod szpitalem na trawniku :evil_lol:
a ty zamiast w gaz doddy zainwestuj w helikopter !!!! posłuchaj mamy i se spraw takie cudo :diabloti:

a ja ostatnio kupiłam sobie fajniutkie i baaardzo cieplutkie skarpertki w paski w Cubusie :loveu: a buty i torebki też lubię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Do siebie nie pozwalaja strzelac :placz:
Zreszta tam malo miejsca, wiec co najwyzej tylko luska w glowe mozna dostac :evil_lol:

Daria a Ty bys do nas kiedy przyjechala ;) To Ci nawet moze cos ugotuje... Ale moze bo u mnie to roznie z tym bywa :p[/quote]


pewnie jakoś z Jarkiem zawitam kiedy będzie na strzelnice znów sie wybierać.
Gotować nie musisz kochanie wystarczy mi Twoje poczucie humoru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Jarek ma lepsiejsze poczucie humoru. :evil_lol:

Ale moge Was zaprosic do jakiejs knajpy w Wawie - w tym temacie jestem oblatana bo sie stoluje...[/quote]


no kiedyś to musimy się znów spotkać byle nie w zimie na peronie :evil_lol:
ale pamiętaj doddy jakbyś kiedykolwiek chciała odwiedzić Johnego to zapraszam :diabloti: ...on tak za Tobą tęskni !!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No dobra to ja napisze to publicznie!

[B]JOHNY JEST NAJBARDZIEJ GLOSNYM PODROZNIKIEM W AUCIE JAKIEGO POZNALAM DO TEJ PORY! Przebija moja Brenusie razy 1000!!![/B]

Ogolnie jak sie z nim jedzie to az smiesznie jest na takich czestotliwosciach nadaje ale na dluzsza mete to :flaming:



Pogaduszki na peronie moge uskuteczniac w lato! Ciekawe czy nasz dobry humor byl spowodowany faktem, ze szare komorki doszczetnie zamarzly?

Raju a ja wlasnie zamarzam w domu :placz: Mam na sobie bluzke, koszule, sweter, golf i szalik a i tak zimno jak w iglo :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']No dobra to ja napisze to publicznie!

[B]JOHNY JEST NAJBARDZIEJ GLOSNYM PODROZNIKIEM W AUCIE JAKIEGO POZNALAM DO TEJ PORY! Przebija moja Brenusie razy 1000!!![/B]

Ogolnie jak sie z nim jedzie to az smiesznie jest na takich czestotliwosciach nadaje ale na dluzsza mete to :flaming:



Pogaduszki na peronie moge uskuteczniac w lato! Ciekawe czy nasz dobry humor byl spowodowany faktem, ze szare komorki doszczetnie zamarzly?

Raju a ja wlasnie zamarzam w domu :placz: Mam na sobie bluzke, koszule, sweter, golf i szalik a i tak zimno jak w iglo :mdleje:[/quote]

to odkręć ciotka kaloryfer !!! :evil_lol:
myślę,że nasza głupawka na peronie była spowodowana częściowo niską temperaturą częściowo zmęczeniem choć Ty doddy to nieźle trzymasz się bez snu :)
ale mi na tym mrozie stopy przemarzły !!!, nie mogłam potem normalnie chodzić i truptałam jak robocik :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kaloryfery sa odkrecone na maxa :p
Ja to powinnam na zime miec domek w gorach z wiecznie zapalonym kominkiem, bez potrzeby wychodzenia na zewnatrz w nadmiernej ilosci.


Stopy tak mi zmarzly, ze az po schodach nie moglam chodzic...

A w pociagu nastawilam klimatyzacje na 25C... Ten chlopak co ze mna jechal pewnie myslal, ze chce go ugotowac :evil_lol:

Swoja droga to pierwszy raz widzialam taki pociag na polskich trasach, ze guziczkiem nastawia sie klimatyzacje... Ale coz, jestesmy czlonkami UE :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Kaloryfery sa odkrecone na maxa :p
[/quote]
to może zapomniałaś za czynsz zapłacić ? :evil_lol:

wskakuj do wyrka, przykryj się Mambą i będzie Ci cieplutko.

Ja idem spać w końcu.Jutro rano zbudzi mnie pewnie śpiew mego białego skowronka :)

dobranoc ciotki ;)

a gdzie ten mój jarek tak w ogóle ....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...