Jump to content
Dogomania

Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!


Inez

Recommended Posts

W szczecińskim schronisku przebywa młody pitt bull red nose po wypadku w wyniku ktorego stracił oko. Pies jest pieknej budowy, szczupły, umięśniony. Od poczatku wykazywal agresje wobec psów, do ludzi poczatkowo byl uosobieniem łagodności, ale przez wiele dni wyciągano go z boksu by zadawać ból :( -probowano wszelkimi sposobami ratowac jego oko. Pies łagodny nagle zaczął reagowac bardzo nerwowo, a nawet warczeć na pracowników- wetka twierdzi że to jest typowa reakcja ze strachu, on naprawde duzo wycierpiał :( . Niestety jednak jesli nikt sie dla niego nie znajdzie zostanie uśpiony.
czy ktoś mu jeszcze da szansę?
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3674/tnp1010107jn0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5556/tnp1010105vw5.jpg[/IMG][/URL]
Tel do mnie: 692 397 531

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bidulek,trzeba go czym prędzej ratować,to że jest agresywny ze strachu to normalne,człowiek tez by był gdyby sprawiano mu ból,a niewiedziałby po co,a w nowym domku czy na tymczasie napewno wróciłby"do siebie"pokazał to jaki jest naprawdę kochany.

Oczywiście stracił oczko,więc właściciel nie mógł się już nim pochwalić,więc bez problemów oddał,jak zepsutą zabawką:-( :-( :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bosz, te uszy to cięte sekatorem?
Czekoladka, wedelek jak mój pituś...

Dziewczyny [B]PISZCIE DO DODDY [/B]z Fundacji Ast, jego po prostu uśpią w Sz-nie.

Zorganizowałam hotel dla dobermanki i rottka, tylko 400 zł / mies, może Ast i dla tego biedaka wynajmie miejsce... Dowiozę, nie chcę nic za paliwo, tylko RATUJCIE GO :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Śliczny redzik - to,że nie ma oka nie znaczy,ze ktos kto kocha bule nie pokocha tego psa! Nero bez łapy znalazł dom, więc i ten go znajdzie...tylko kiedy...:placz: Niestety większość dogomaniaków bulomaniaków ma przynajmniej 1 bula - no są wyjątki;) - ale większość nie ma możliwości wzięcia drugiego psa....

A niestety w tej chwili czeka również na wyrok i sunia we Wrocławiu - te psy nie są kochane przez schroniska - zajmują za dużo miejsca:-(

Greven - kiedy jedziesz do Wrocka z klaczką???? Jest szansa,ze gdyby znależli się sponsorzy postawić gdzieś jakiś kojec dla tej biednej suni i tego Redzika?

Link to comment
Share on other sites

Do Wrocławia jadę prawdopodobnie w nocy z wtorku na środę, ale to zależy od stanu technicznego mojego autka.

Kojec można postawić w każdej chwili (byle solidny, z podłogą, taki do którego nie wślizgnie się przypadkiem kot). Tylko psy muszą mieć sponsorów, bo nie wyżywię takiego stada sama.

Zastanówcie się nad hotelem, do czasu, aż znajdziemy inne rozwiązanie (np. ten kojec u mnie). Dzisiaj dzwoniłam, zostało ostatnie wolne miejsce i to tylko 400 zł / mies. jeśli pies zostaje na dłużej (inaczej 25 zł / doba).

Dajmy mu szansę, proszę! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie czuje bezradna. Sandra zajrzyj do niego jutro jak będziesz po dobkę. ( Jest na kwarantannie w K-21 (albo 22, nie pamiętam). Asia-wet mowiła że jemu na poczatku wszystkie zabiegi robili bez kaganca i było ok mimo że go bolało, dopiero po jakims czasie zaczal sie źle zachowywać- ze strachu.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzę do niego w pierwszej kolejności.
Asia mówiła mi przed chwilą przez telefon, że jest jakiś nowy amstaff w tragicznym stanie, coś z krtanią, dusi się, przewraca, nie może jeść... :shake:

Skontaktowałaś się z doddy?
Ja mam problem z wysłaniem maila przez iPlusa, ale jeszcze spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

doddy już o nim wie!

Potrzebne wsparcie!!!! Jeśli sie da go tam umieścić i jeśli AFN nie będzie robiło przeszkód to z reszty pieniędzy na Zgredzia mogłabym prosić ich o przelanie na poczet hotelu na 1 miesiąc.
A ten nowy biedulek????? Moze ma uszkodzoną krtań??? Może ktoś go za bardzo chciał "ułożyć"...

Szkoda,że Ksena z Wrocka nie ma zadnych widoków na przyszłość....

Link to comment
Share on other sites

Zostało ustalone, że rednosek jutro jedzie do hotelu, ale znów zepsuło mi się auto (wczoraj odebrane od mechanika :shake: ), właśnie jeden miły pan sholował mnie do domu, no i nie ma raczej szans, żebym jutro dostała się do Szczecina, nie mówiąc o przewiezieniu noska do hotelu :shake:

Z dobrych wiadomości - jutro Ania zapisze go na mnie i nie powinna stać mu się krzywda. Do hotelu pojedzie z opóźnieniem paru dni, ale może przez ten czas nawet jakiś domek się wyklaruje?

andziu, to podliczcie ile zostało ze Zgredzia, każdy grosz się liczy dla tamtego asta, bo nawet jeśli uda się załatwić operację na krechę, to i tak trzeba to później spłacić... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zgredziowi zostało coś ok. 734 zł na AFN - i żeby było prościej to załóżcie im jedną skarpetę albo na każdego - wtey poproszę o zlikwidowanie Zgredziowej skarpety, a wy będziecie miec kasę na dobry początek - no i łatwiej wam się rozliczyc niż one do mnie, ja wam, potem wy mnie faktury, ja im...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...