Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Oleno, to nie padaczka. Może faktycznie ponosówkowe.

Ale, że sprowokuje atak na siebie, to raczej pewne, jak będzie z samcami w boksie.

 

Czy pytałaś już w jakimś hotelu? Gdziekolwiek?

Należałoby go przebadać na 10 stronę.

 

Jak wyjdzie z punktu przetrzymań, deklaruje 100 zł na badania i 30 zł stałej, ale na hotel (sorry, ale nie deklaruję na płatne DT).

Link to comment
Share on other sites

Oleno, to nie padaczka. Może faktycznie ponosówkowe.

Ale, że sprowokuje atak na siebie, to raczej pewne, jak będzie z samcami w boksie.

 

Czy pytałaś już w jakimś hotelu? Gdziekolwiek?

Należałoby go przebadać na 10 stronę.

 

Jak wyjdzie z punktu przetrzymań, deklaruje 100 zł na badania i 30 zł stałej, ale na hotel (sorry, ale nie deklaruję na płatne DT).

 

Wiele osób już się wypowiedziało, że to nie padaczka, ja się nie znam:(, ale na pewno cos z nim jest nie tak. Może jak będzie spokojniejszy to juz sie nie powtórzy.

Bardzo dziękuje za deklaracje. Jeszcze nie wiadomo gdzie pojedzie, ale na pewno do domowego hotelu, myślę, że na dniach sie okazę.

Link to comment
Share on other sites

Jestem  w kontakcie z  Olena84      ,

ona szuka  i ja  tez staram się   szukać  pomocy   ,   

 

na chwilę   obecną sytuacja  wygląda   tak  : 

 

 

---  nie zgłosił się żaden  bezpłatny dom tymczasowy   :(

 

---   jest  możlwiość aby umieścic  Bogusia   w  domowym   "hoteliku "  pod Lublinem   ok. 15 km od Lublina )  u Pani Magdy  ,   jest tam mało psów  -  obecnie  ok. 10 , z tego  część  to osobiste psy  włascicieli  ,   psy są  w domu  , nie ma żadnych kojcy ,

Pani Magda   opiekuje sie nimi cały czas  ,

 

Znam to miejsce  bo była  w nim   Pola  , także zabrana z  Punktu   (przez  Fundację  Pan i Pani Pies im M. Kozłowskiego )   ,  odłowiona  przez specjalistę  (jamora )  z obrzezy Szydłowca ,  w Punkcie siedziała  rok !!  -    rok  nie wychodziła   z budy   taka była wycofana     i zestresowana  , 

Pod opieką  "hoteliku"  otworzyła się   , zsocjalizowała z ludzi   ,    i w kilka miesięcy znalazła   dom   ,

 

  i miejsce ma dobra   opinię  takż od osób co  umieszczały tam psiaki   które są  tez obecnie

 

wydarzenie  Poli - https://www.facebook.com/events/426840010798729/

 

 

----   koszt to 300 zł    z jedzeniem

blisko do Lublina do    dobrych lekarzy    jak będzie trzeba    dokładnych badań  

 

---   wywózka w poniedziałek  - wyjedzie do Pabianic  4 / 6 psów   ,     :(

 

Bogusia   "zarezerwowałam  "  w  Gminie   , że  opuści jak najszybciej się da  z Punktu    - wiec do schroniska dzieku temu NIE WYJEDZIE 

 

jest  już zaszczepiony od wścieklizny,   odrobaczony    , odpchlony , 

prosiłam aby  jutro  Gmina   doszczepiła   go na wirusówki    , by był "gotowy "  do opuszczenia Punktu

 

rozmawiałam z dwoma  wet   -   kastracji  żaden sie nie podejmie   ,  w tym stanie  ,   bez dokładnej obserwacji ,    poz tym jak ma  napady  "neurologiczne"   kastracja nie wchodzi wg nich w rachubę   z normalną   narkozą     ,   tylko wziewną  ..

 

 

---   wiec   jak sie  nic  nie zmieni  - nie znajdzie sie żaden darmowy  DT    ,    i   :"klepniecie "    takie rozwiązanie   

 

to PILNIE   potrzebny   transport   z Szydłowca   k. Radomia   / Radomia     do Lublina 

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony się ciesze, że Bogusia udało się uratować, ale z drugiej te 6 psów:(, a jeszcze jakbym wiedziała, że to staruszki.... 

Jak na złość od wczoraj mój samochód zepsuty stoi w warsztacie, okazało się że zepsuła się dopiero co naprawiana część i musiałam zareklamować i stoi tam, nie wiem czy jutro mi go oddadzą, bo sama bym psiaka zawiozła, choć boję się jak się będzie zachowywał w samochodzie.

Jeśli o mnie chodzi - pod względem koszów, i ilości psów byłabym za propozycją Kamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...