Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Każdy ma prawo do opinii, więc ja się nie wściekam o nic i nie obrażam. Mam nadzieje, że ewentualne niedociągnięcia nie spowodują że psiak się tam nie odnajdzie, lub będzie nieszczęśliwy. Zawsze można zrobić kontrole czy zapowiedziana czy nie - niby przejazdem - i sprawdzić jak tam jest i jak pies się zachowuje. 

Link to comment
Share on other sites

Też zachwytu nie ma z mojej strony.

Ale ... w punkcie i schronie szans nie miał.

Nie wiem kto mieszka " w pobliżu" żeby rzucić okiem, jak zachowuje się Boguś wśród tych psów.

Czy bardzo się stresuje, czy ma te "ataki"?

 

Trzeba go wziąć do weta. Dobrego. Pewnie do Lublina, nie do Lubartowa.

I jakoś zdiagnozować. Pewnie będzie problem z neurologiem.

 

Czy ten hotel jest na Dogo? Czy jakieś "pisane" wieści, oprócz króciutkich info na FB będą?

 

Chcę nr konta przeleję na badania, jak obiecałam 100 i stałą 30.

Link to comment
Share on other sites

Na dogo nie ma, ale będę codziennie śledzić fb i przerzucać tu wieści i zdjęcia, noi postaram sie molestować o te wiadomości.

Zaraz dopiszę deklaracje z fb. Deklaracji jest więcej niż potrzeba, ale jak juz gdzieś pisałam, na 99% wydarzen na których jestem na fb - a jest ich duzo - deklaracje sie po jakims czasie wykruszają, nawet ponad polowe, ale mimo iż wierzę, że te osoby pozostaną z nami, to nie rezygnujcie prosze ze swoich. 

Link to comment
Share on other sites

Na dogo nie ma, ale będę codziennie śledzić fb i przerzucać tu wieści i zdjęcia, noi postaram sie molestować o te wiadomości.

Zaraz dopiszę deklaracje z fb. Deklaracji jest więcej niż potrzeba, ale jak juz gdzieś pisałam, na 99% wydarzen na których jestem na fb - a jest ich duzo - deklaracje sie po jakims czasie wykruszają, nawet ponad polowe, ale mimo iż wierzę, że te osoby pozostaną z nami, to nie rezygnujcie prosze ze swoich. 

 

Dobrze, że więcej. Diagnoza może kosztować. No i jedzenie jakieś lepsze, niż to co widać na zdjęciach, prosimy :)

Link to comment
Share on other sites

Info z hotelu:

"Boguś zjadł obiadek, pobiegał z pozostałymi psiakami po działce Emotikon smile Teraz wszystkie pieski są w domu i odpoczywają po brykaniu. Początki były trudne, Boguś się nieco denerwował nową sytuacją ale jak tylko został spuszczony ze smyczy i poczuł swobodę bardziej się uspokoił i zaczął zapoznawać się z pozostałymi psiakami czyli szefową stada Leną oraz Reksiem, Darią, Lusią i Niuńkiem, pobieżnie zapoznał się z Beti. Jutro pozna Tocię oraz Melcię Emotikon smile Mam nadzieję, że poczuje się u nas jak w domku ;) "

 

23h54d1.jpg

 

aa9od2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I sprzed godziny:

" Boguś bardzo fajnie dogaduje się z psiakami, właśnie przed chwilką psiaki zakończyły nocne przebieżki i teraz odpoczywają. Boguś zjadł kolację i generalnie chodzi za mną jak cień 

Emotikon smile

Zobaczymy jutro jak Boguś zareaguje na nową sunię hotelową...ale sądzę, że będzie dobrze...ataku póki co nie odnotowałam "

Emotikon smile

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...