Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Szafirka a sznupciu ma książeczkę,szczepienia? Ile on ma w kłębie i ile waży? Piszę o tym,ponieważ trzeba będzie przymierzyć się do tekstu i malucha zacząć ogłaszać.

Ponawiam pytanie,ile zapłaciłaś Panu za transport sznupcia,ponieważ chcę przelać pieniążki.Także nie wiem co z karmą? Bardzo proszę napisz.I jeszcze fryzjer-koszt.

Jest śliczny w tej długiej sierści.Cudo.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, przeoczyłam pytanie. Pan wziął 100 zł. za transport, Tola podarowała Sznupciowi 2 worki po 3,5 kg karmy, po za tym Sznupek ma jedzonko po Jogusiu. Co do fryzjera, to nie wiem, ale z tego co pamiętam średniaki są po 60 zł. Jutro go ostrzyże, to dam znać. Sznupciu został zaszczepiony na wściekliznę w sierpniu rok temu, więc zbliża się termin kolejnego. Został też wtedy wykastrowany. Odrobaczony był dzięki Toli przed przyjazdem do mnie. Tola zakupiła też krople na pchły i kleszcze - podam mu jak już będzie ostrzyżony. Po fryzjerze zważę go i zmierzę.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, przeoczyłam pytanie. Pan wziął 100 zł. za transport, Tola podarowała Sznupciowi 2 worki po 3,5 kg karmy, po za tym Sznupek ma jedzonko po Jogusiu. Co do fryzjera, to nie wiem, ale z tego co pamiętam średniaki są po 60 zł. Jutro go ostrzyże, to dam znać. Sznupciu został zaszczepiony na wściekliznę w sierpniu rok temu, więc zbliża się termin kolejnego. Został też wtedy wykastrowany. Odrobaczony był dzięki Toli przed przyjazdem do mnie. Tola zakupiła też krople na pchły i kleszcze - podam mu jak już będzie ostrzyżony. Po fryzjerze zważę go i zmierzę.

Za transport,to naprawdę niewiele,policzywszy kilometry :) Dobrze,że sznupciu jest wykastrowany,tylko szczepienie pozostaje,ale trzeba by było aby wet go przebadał i tu i ówdzie pozaglądał.Haniu,nie wiem jakie kropelki przekazała Tola i nie wiem czy fryzjer kąpie psy.Jeżeli tak,to zapewne będzie  trzeba kilka dni odczekać i dopiero zakroplić.

Tolu,bardzo dziękujemy za wspaniałą wyprawkę dla kudłaczka :)

 

 

Moja deklaracja za lipiec poszła :)

Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Za transport,to naprawdę niewiele,policzywszy kilometry :) Dobrze,że sznupciu jest wykastrowany,tylko szczepienie pozostaje,ale trzeba by było aby wet go przebadał i tu i ówdzie pozaglądał.Haniu,nie wiem jakie kropelki przekazała Tola i nie wiem czy fryzjer kąpie psy.Jeżeli tak,to zapewne będzie  trzeba kilka dni odczekać i dopiero zakroplić.

Tolu,bardzo dziękujemy za wspaniałą wyprawkę dla kudłaczka :)

 

 

Bardzo dziękujemy :)

Nie ma za co dziękować, to od malutkiej zamojskiej fundacji dla psiaka z naszych stron.

To ja dziękuję wszystkim tutaj za taką odmianę psiego życia :)

Link to comment
Share on other sites

Melduję się. Nie zapomniałam o obiecanym bazarku, niestety cały wolny czas pochłaniają mi szczeniaki zza płotu http://www.dogomania.com/forum/topic/147878-3-malutkie-szczeniaczki-i-ich-mama-potrzebuj%C4%85-bezpiecznej-przystani-zamo%C5%9B%C4%87/

 ta suńka http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?p=16296899i próby złapania jeszcze jednego dzikusa spod Komarowa... Mam nadzieję, że za 3-4 dni bazarek już będzie gotowy.

Link to comment
Share on other sites

O rany, jaki cudny!!!

 

Jak ruszą ogłoszenia telefon będzie się urywał. Czy sznupcio jest wykastrowany?

Masz rację Gabrysiu,jest śliczny :) i jaki teraz"rasowiec".... :) Na szczęście jest wykastrowany!

 

Haniu bardzo dziękujemy za wizytę u fryzjera :) Napisz tylko ile zapłaciłaś?

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Gabrysiu,jest śliczny :) i jaki teraz"rasowiec".... :) Na szczęście jest wykastrowany!

 

Haniu bardzo dziękujemy za wizytę u fryzjera :) Napisz tylko ile zapłaciłaś?

 

Czyli można cudeńko ogłaszać, skoro wykastrowany.

 

Kto będzie tak dobry i zrobi ogłoszenia? A na tekst ktoś ma pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...