Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

5 minut temu, Poker napisał:

Wspaniałe wiadomości . Duże znaczenia ma na pewno obecność Dafi. Zulka ma kogo naśladować w zachowaniach i widzi ,że nic złego się nie dzieję Wygląda na to ,że to TEN domek.

To jest dokładnie taka Rodzina, o jakiej dla Zulki marzyłam.

Cudowni ludzie i równie cudowna psia siostrzyczka!!!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Usiata napisał:

Ha! Brawo Zulcia, brawo Rodzinka!   Oklasky

heh, kolejny raz potwierdza się, że co dwa psy, to nie jeden  Pies

Oby tak dalej  Ok

Święte słowa Małgosiu!!!

Najnowsze wieści są REWELACYJNE:

Witam kolejnego wieczora

 

Dziś rano bez większych zmian, może jedynie bardziej ufnie po jedzenie z ręki sięgała.

Po południu syn wrócił ze szkoły i miał wyprowadzić Dafi a z Zula miała pójść później z żoną, ale gdy Korneliusz zawołał Dafii to za nią  przyszła też i Zula domagając się swoich praw do spaceru – no to poszli razem. Podobnie wieczorem gdy zona woła Dafii Zula już się zbiera z posłanka

Później jeszcze jedna niespodzianka, Zula wychodzi ze swojego posłania i podchodzi do kanapy po jedzenie podawane z ręki.

No i to by chyba było na tyle na dziś.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Święte słowa Małgosiu!!!

Najnowsze wieści są REWELACYJNE:

Witam kolejnego wieczora

 

Dziś rano bez większych zmian, może jedynie bardziej ufnie po jedzenie z ręki sięgała.

Po południu syn wrócił ze szkoły i miał wyprowadzić Dafi a z Zula miała pójść później z żoną, ale gdy Korneliusz zawołał Dafii to za nią  przyszła też i Zula domagając się swoich praw do spaceru – no to poszli razem. Podobnie wieczorem gdy zona woła Dafii Zula już się zbiera z posłanka

Później jeszcze jedna niespodzianka, Zula wychodzi ze swojego posłania i podchodzi do kanapy po jedzenie podawane z ręki.

No i to by chyba było na tyle na dziś.

 

To nie tyle to aż tyle :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jakie wspaniałe wieści i relacje:):)

Zulce chyba spasowała rodzinka i psi towarzysz.

W mailach od Pana widać, że cieszą się z postępów w relacjach z Zulką i chyba są te postępy szybsze niż się spodziewali:)

Gabuniu, Anetko chyba możecie odetchnąć.

A jak jeszcze widać, że Państwo Was posłuchali i Zulka wychodzi na podwójnym zabezpieczeniu, to czego tu chcieć więcej:)

Zobaczcie jak niewiele trzeba dla tych naszych bid, tylko normalni empatyczni ludzie.

Tylko tyle i aż tyle.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Mysza2 napisał:

Jakie wspaniałe wieści i relacje:):)

Zulce chyba spasowała rodzinka i psi towarzysz.

W mailach od Pana widać, że cieszą się z postępów w relacjach z Zulką i chyba są te postępy szybsze niż się spodziewali:)

Gabuniu, Anetko chyba możecie odetchnąć.

A jak jeszcze widać, że Państwo Was posłuchali i Zulka wychodzi na podwójnym zabezpieczeniu, to czego tu chcieć więcej:)

Zobaczcie jak niewiele trzeba dla tych naszych bid, tylko normalni empatyczni ludzie.

Tylko tyle i aż tyle.

Elunia, jak zawsze bardzo trafnie wszystko ujęłaś, zgadzam się z Tobą w 100%ach

Link to comment
Share on other sites

Najwyraźniej Zulce się tam wszystko podoba. Ludzie, dom, Dafi - zaakceptowała wszystko i chce uczestniczyć w normalnym życiu tego domu, przyjmuje reguły, spacer to spacer :)

W sumie moja Kula jest bardzo podobna, nie przychodzi na wołanie, jeśli ma co innego w planach, płoszy się przy gwałtownym ruchu/hałasie, ucieka jeśli ktoś sięga w jej stronę itd. Taka sobie jest, nie przyszło mi wcześniej do głowy, że to jakiś problem, dopiero kiedy czytałam o Zulce dotarło do mnie, że właściwie Kula jest "dzika"  :D

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, rozi napisał:

Najwyraźniej Zulce się tam wszystko podoba. Ludzie, dom, Dafi - zaakceptowała wszystko i chce uczestniczyć w normalnym życiu tego domu, przyjmuje reguły, spacer to spacer :)

W sumie moja Kula jest bardzo podobna, nie przychodzi na wołanie, jeśli ma co innego w planach, płoszy się przy gwałtownym ruchu/hałasie, ucieka jeśli ktoś sięga w jej stronę itd. Taka sobie jest, nie przyszło mi wcześniej do głowy, że to jakiś problem, dopiero kiedy czytałam o Zulce dotarło do mnie, że właściwie Kula jest "dzika"  :D

rozi podstawowym testem na przewodnictwo jest to, czy pies przychodzi na zawołanie:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wieści chyba nie wymagają komentarza:

Witam i opisuję co nastąpiło

Dziś rano gdy siedziałem przy kompie przyszła do mnie Zula (biurko stoi pod oknem w drugim końcu pokoju od jej posłania) postała, postała i wróciła „do siebie”. Po chwili zaczęła chodzić po pokoju i zaglądać do pokoju obok, dotychczas tylko leżała na swoim miejscu a samodzielnie wychodziła tylko do przedpokoju gdy miał być spacer. Wyraźnie zainteresowała się kanapą, no i z tego interesowania w końcu się na nią wpakowała, najpierw niepewnie wszystko obwąchując a później już zajęła centralną pozycje na poduszkach i kocach - rzeczach zwykle wykorzystywanych przez Dafi która akurat siedziała ze mną w fotelu. Gdy przesiadłem się na kanapę Zula zeskoczyła i poszła do siebie, ale zaraz wróciła i już siedzieliśmy na kanapie we trójkę z Dafi. Teraz obie leżą zgodnie obok i śpią

n1.jpg

n2.jpg

n3.jpg

n4.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Państwo i domek wspaniali, ale myślę, że dla Zuleczki ogromnie ważna jest spokojna, pozytywnie nastawiona psia siostrzyczka. Zula obserwuje i odbiera sygnały Dafi :"spoko, wszystko jest ok".  Na kanapie ułożyła się na miejscu Dafi, bo jeśli Dafi tam leży tzn że wolno. Zuleńko, szczęśliwego życia   89b8ba063867_vu_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...