Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Dobrze, że sunia już jest bezpieczna. A babsko trzeba koniecznie na czarne kwiatki.

Jestem i ja u Zuleńki.

Jak wiecie, swoje opinie zamieszczam po rozeznaniu sytuacji i zapoznaniu się z opinią obu stron. Tak było też i  w tym przypadku. I stąd moje dotychczasowe milczenie.

Na chwilę obecną napiszę tak - Pani jest kandydatką na "czarne kwiatki", tutaj zacytuję wiernie jej sms'a "Przepraszam, ale dla mnie sa wazniejsze sprawy niz pies"..

I tyle w temacie.

Poprosiłam przed chwilą Gabi79, z którą jestem w kontakcie od wczoraj, aby Zulcia troszkę doszła do siebie u Anecik, po ostatnich przeżyciach, a po jakimś miesiącu (?) róbcie Zulci ogłoszenia na Warszawę z moim numerem telefonu do kontaktu (przy okazji już, jak się domyślacie, moja stała deklaracja w wysokosci 50 zł wróciła razem ze mną).

 

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Usiata napisał:

Jestem i ja u Zuleńki.

Jak wiecie, swoje opinie zamieszczam po rozeznaniu sytuacji i zapoznaniu się z opinią obu stron. Tak było też i  w tym przypadku. I stąd moje dotychczasowe milczenie.

Na chwilę obecną napiszę tak - Pani jest kandydatką na "czarne kwiatki", tutaj zacytuję wiernie jej sms'a "Przepraszam, ale dla mnie sa wazniejsze sprawy niz pies"..

I tyle w temacie.

Poprosiłam przed chwilą Gabi79, z którą jestem w kontakcie od wczoraj, aby Zulcia troszkę doszła do siebie u Anecik, po ostatnich przeżyciach, a po jakimś miesiącu (?) róbcie Zulci ogłoszenia na Warszawę z moim numerem telefonu do kontaktu (przy okazji już, jak się domyślacie, moja stała deklaracja w wysokosci 50 zł wróciła razem ze mną).

Usiataaa !  Ty wiesz  gifek z sercami w oczach.png

Link to comment
Share on other sites

Ela, wiem na tyle, że Zulci i dziewczynom trzeba pomóc, ot co.

Od tego są Dogomaniacy, żeby wzajemnie sobie pomagać, zwłaszcza, że wszystkim nam chodzi o psiaka.

To pomagamy, na ile możemy i na ile potrafimy, byle skutecznie i dobrze dla psiaka :)

I tego się WSZYSCY trzymajmy :)

Zulcia jest troszkę zdezorientowana, ale teraz jest w bardzo dobrych rękach i, wg mnie, Zulcia szybko wróci do formy :) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

P1120230.jpg

Dama pełną mordką.

Pewnie ja przeganiali z kanap i foteli. Niech ich piekło pochłonie,szczególnie kobietę.

 

Z tego co wiem to ona u nich chyba nie wchodziła na kanapę. Siedziała w legowisku. Pani przecież miała pretensje że pies tylko siedzi w legowisku i wychodzi na spacer.. A  pewnie myślała że Zulka po dwóch dniach będzie przychodzić na mizianie i spać w łóżku.

Link to comment
Share on other sites

Czytam, czytam i w głowie mi się nie mieści. Na mizianie i nawet na kanapę to trzeba zasłużyć.

Śledzę różne wątki na dogo i czytam różne posty od września, wierzyć mi się nie chciało ile pracy, czasu i wysiłku wkładacie dla dobra psiaków.  Ze zdumieniem podliczam akcje zakończone z jednej strony sukcesem a z drugiej kresem ciągu nieszczęść i po prostu niedoli. Ale beznadzieja w tym przypadku jest powalająca, choć i z takim zakończeniem trzeba się liczyć. Nie powinno to umniejszać satysfakcji z włożonego wysiłku, nie wszystko udaje się od razu. Suczka jest śliczna i dobrze jej z oczu patrzy. Jestem przekonana, że poruszy niejednego i wkrótce znajdzie się ktoś, kto da jej dom i zasłuży na miłość.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Jestem wreszcie, bardzo przepraszam, ale wczoraj znajomi wpadli tylko na chwilę i chwila się troszkę przedłużyła do późnego wieczoru.

Najpierw zrobię nowe rozliczenie.

Widzę, że wróciły banerki i linki, czy ktoś wie, jak je usunąć i wstawić nowe???

Link to comment
Share on other sites

O ‎14‎.‎11‎.‎2016 o 21:51, Radek napisał:

Jak numer ten sam, to mam numer konta i od grudnia leci deklaracja (tylko poproszę o przypomnienie, bo mi się trochę pozmieniało z deklaracjami:)

Nie ma co roztrząsać, bo niestety pewnych rzeczy nie da się przewidzieć:(

 

O ‎15‎.‎11‎.‎2016 o 17:35, kiyoshi napisał:

Ustaliłam z Gabrysią, że spadek po Iskierce, który miał być dla Tigry jednak zostanie przelany na konto Zulki.

Zmieniłam Tigrę na Zulkę na wątku Iskry, też napisałam sprostowanie u Tigry na wątku.

Więc 162,25 zł po Iskierce przekazuje na konto Zulki. Gabrysi zatwierdź i popraw gdzie jeszcze potrzeba.

 

 

O ‎15‎.‎11‎.‎2016 o 21:41, ania75 napisał:

Dam 20 zł stałej

 

O ‎15‎.‎11‎.‎2016 o 21:43, Bogusik napisał:

Kochani,zapraszam na już gotowy bazarek,z którego 30% przypadnie Zulce.Zapraszajcie i rozsyłajcie,co by nazbierało się jak najwięcej pieniążków :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/337586-mieszanka-domowych-cudeniek-zapraszam-do-191116/

Ja wracam ze swoją deklaracją stałą dla Zulci od grudnia

 

O ‎16‎.‎11‎.‎2016 o 13:31, Yoana napisał:

Dopiero teraz dotarłam- słów mi brak! Nie rozumiem dlaczego ludzie kłamią opowiadając, że wszystko jest wspaniale a dwa dni później oddają psa :( Dobrze, że Zulka ma dokąd wrócić- anecik, macie z TZ wielkie serducha.

Od grudnia też wrócę ze swoją deklaracją.

Trzymam kciuki za udaną akcję.

 

O ‎17‎.‎11‎.‎2016 o 19:41, Usiata napisał:

Jestem i ja u Zuleńki.

Jak wiecie, swoje opinie zamieszczam po rozeznaniu sytuacji i zapoznaniu się z opinią obu stron. Tak było też i  w tym przypadku. I stąd moje dotychczasowe milczenie.

Na chwilę obecną napiszę tak - Pani jest kandydatką na "czarne kwiatki", tutaj zacytuję wiernie jej sms'a "Przepraszam, ale dla mnie sa wazniejsze sprawy niz pies"..

I tyle w temacie.

Poprosiłam przed chwilą Gabi79, z którą jestem w kontakcie od wczoraj, aby Zulcia troszkę doszła do siebie u Anecik, po ostatnich przeżyciach, a po jakimś miesiącu (?) róbcie Zulci ogłoszenia na Warszawę z moim numerem telefonu do kontaktu (przy okazji już, jak się domyślacie, moja stała deklaracja w wysokosci 50 zł wróciła razem ze mną).

 

 

Kochani, bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Zuleczki.

Konto to samo, co poprzednio.

Ani75 zaraz wyślę.

Mam nadzieję, że Zula powoli odreagowuje te "wczasy"

Ja siedzę teraz ze słuchawkami na uszach słuchając mojego ukochanego zespołu   i próbuję zamknąć w mojej głowie rozdział pt. "Powrót Zulki z DS"

W środę, jak podjechaliśmy pod blok i zobaczyłam to cudowne, bezbronne stworzenie o imieniu Zulka, miałam świeczki w oczach.

Arek wziął ją na ręce i zaniósł do samochodu.

Jak już siedziała z tyłu odetchnęłam, że udało się ją bez problemu przejąć.

Pani nie miała zamiaru wykładać jakichkolwiek pieniędzy na transport. Oddała tylko posłanie i jakieś jedzenie w reklamówce.

Powiedziała, że bardzo jej przykro i, że już idzie, bo się zaraz rozpłacze.

Nie byłam w stanie dyskutować, chciałam jak najszybciej stamtąd jechać.

W samochodzie Zuleczka grzecznie siedziała, nie trzęsła się, ja ją głaskałam, a ona lizała mnie kilka razy po ręce.

Kochana, mądra psina.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taaaa..... to jedzenie w reklamówce to jakieś dwie małe próbki dla szczeniaków, psia kiełbasa w 3 częściach i jakaś łyżka gulaszu z obiadu w pudełku po serku. Aha i parę smaczków typu pedigree. Jakaś szmaciana obróżka oczywiście bez naszej adresatki :( Żenujące po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...